siz izin vermedikçe kimse sizi üzemez

mirel

Yeni Üye
Üye
siz izin vermedikçe kimse sizi üzemez
beni kimse üzemez kimse üzemez beni
evet,biz kadınlar pasif ve hep alttan alan insanlar kaldıkça sorunlarımız ,problemlerimiz bitmeyecek gibi görünüyor.hep vermek için mi yaratıldık hayır...birazda biz alalım almak için kendimizinde varolduğunu kanıtlamak için mücadele vermeli,bizde varız diyebilmeliyiz.Erkeklerde ben olgusu kazınmış ve bu ben olgusuyla küçüklükten gelen bastırılmış bi kişilikle biz kadınları hep ezdikçe geliştiği ve güçlendiği kanısına varmaktadır.KADINLAR!bu erkekleri yine bizler kadınlar böyle yetiştirmiyormuyuz,gelin bundan sonra onları daha düzgün yetiştirmeye çalışalım ki ilerde hiç olmazsa kızlarımıza mutlu ,huzurlu,sağlıklı bi hayat sunulabilsin.Anlıyacağınız iyiyide kötüyüde temelde bizler hazırlıyoruz bunu kimse unutmasın

Cevap: siz izin vermedikçe kimse sizi üzemez

bence öyle demekle olmuyor..bunları bilen koca olmalı...herşey bizim elimizde değiil..sadece biz kendimizi ispatlamakla olmuyor...ama söylediklerinde çook haklısın canım beniim

evet şeker candye katılıyorum eğer karşındaki seni anlamıyorsa sen istediğini yap boş.... anlayışlı insanlarla tanışmak dileğiyle......

arkadaşım bu zamanda kim kimi anlıyo söylermisin,seni beni anlıyacak birini bekliyeceksek ömür boş tükenir,pasif olmadan anlatmaya çalışacaksın kafanı eğmeden dik tutarak 1-2 eninde sonunda anlıyacaktır bi yerde,ben ne olursa istediğimi yaptıan ,yaptırmak için uğraş vermeyi seven bi karekterim,yılmam öğle demeyin sizde yılmayın bir çıkış varış noktası vardır bi yerde eminim

Son düzenleme:
Cevap: siz izin vermedikçe kimse izi üzemez

arkadaşım bu zamanda kim kimi anlıyor söylermisin,

Son düzenleme:
Geri