siz nasıl evlenmek istersiniz/evlendiniz..???

Tavuk ve pasi merak etmeyin sizi ben alacam iki oğluma hadi yırttınız evde kalmaktan:D:D:D

Bu arada sayfaya girmişken anketin sorusunada cevap verem:D

Rahmetli babam ben ve diğer kızkardeşime hep şunu derdi "Sizi çöpçüde istese(Burda o mesleği icra edenleri küçümsemiyorum lafın gelişimi olduğundan dolayı belirtilmiş bir kelimedir kimse kötüye anlayıp çekmesin lütfen) siz istedikten sonra ben veririm asla sizden ilerde beddua almak istemiyorum derdi.
Ve nitekimde ben diğer kardeşim sevdiğimiz istediğimiz kişilerle evlendik.Pişmanmıyım asla!!!
Birçok zorluk ve yokluk çekerek evlendik biz eşimle yuvamızı tırnaklarımızla kaza kaza yaptık desem yeridir.Eğer tekrar eşimle başa dönsem ve böyle bir seçim hakkım olsa gözü kapalı yine evet derdim.:)

gaye duymasın :hhh: büyük oğlanı kaptım :hhh: :hhh: kaynanacımm annecimm mawişimm :D:D
maşallah canım ömür boyu birbirinize destek olun mutlu huzurlu olsun yuvanız..

Tavuk zaten artık gayeye beddua etmiyorum o zaten buldu belasını ahahahaa erenlere evliyalara karıştı kızcağız yüzünü gören cennetlik .Gayecik artık pek bir mülayim bir şekilde yoluna devam ediyor:D

Kızlar eferim size işte kaynanaya böyle davranın bende sizin gözünüzün çapağının yağını yiyeyim:dil:

Geri