1. *Şeker

*Şeker Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Sizce Acaba Hamilemiyim Melişler

Konu, 'Gebelik' kısmında *Şeker tarafından paylaşıldı.

Acaba Hamilemiyim
    selam Arkadaşlar bende bu aralar değişiklik var gögüslerimde şişme ve yanlarında ağrı var bide kasıklarım ağrıo ara ara adet günümden 15 gün geçtikden sonra başladı bu belirtiler acaba hamilelik belrtisimidr

2. birtutamanne

birtutamanne Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    31
    Ödül Puanları:
    0
    olabılır canım adet oluyormusun gıbıde bır agrı varmı acaba bır test alıp denesene
    ben meraktan catlardım

Sizce Acaba Hamilemiyim Melişler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. arkadaşlar sorum olcak size hamilemiyim acaba

arkadaşlar sorum olcak size hamilemiyim acaba

bu siteye yeni katıldım benim kasıklarımda başlarda sürekli agrıyordu şimdi isa ara ara agroyor ani hareket yaptıgım zaman kasıklarım batıyor agrıyor sürekli degil ama şişlikte hissediyorum ara arada midem bulanıyo gögüslerimde agrı var geçen haftada rüyamda gördüm kardeşim hamilesin diyordu ne bilim kendimi hamile gibi hissediyorum psikolojikmi yoksa hamilemiym yardımcı olursanız sevinirim :((
  2. hamilemiyim ben acaba

hamilemiyim ben acaba

Meraba banada yardimci olurmusunuz?Esimle yumurtlama döneminde birlikte olduk ve 2 haftadir kasiklarimda agri ve siskinlik ,Göhüslerimde aci var midem bulaniyodu basim donuyo son 2,3 gundurde belirtiler kayboldu adetimin gecikmedinede 4 gun var sizce hamile olabilir miyim lütfen cevap verin
  3. acaba hamilemiyim ?

acaba hamilemiyim ?

merhaba ben yaklaşık 5 ay önce sezaryanlı doğum yaptım adetim duzenliydi ama bu ay içinde kan eksikliğinden dolayı kan ilacı kullandım ve adetim 15 kadar gecikti adet agrilarim var adet olacakmış gibi hissediyorum ama olmuyorum sadece dün akintimla beraber bir damla kadar kan geldi ama hala adet olmadim hamile olabilirmiyim test yapmaya korkuyorum
  4. göğüslerim ağrıyor acaba hamilemiyim

göğüslerim ağrıyor acaba hamilemiyim

gogus ve alt karin agrisi beraberinde gobek deligi agrisi hissediyorum suan bulanti vee bas donmesi yok 1 hafta erken regl oldum ve sık idrara cikma basladi geceleri cikmaya basladim ve istahim ve vucut isimda baya fustu bu havada usuyorum hamilemiyim ve piskolojik biseymi
  5. Sizce hamilemiyim

Sizce hamilemiyim

merhaba ben 8 aylık evliyim 3 kere şüphelendim hamilemiyim diye kan testi yaptırdım pozitif çıktı hepsinde de ama değer yükselecek mi diye 3 gün sonra tekrarlandığından hep düştü tutunamadı üç hafta önce de kan resti yaptırdım negatif çıktı ama bu hafta hamileymişim gibi hissediyorum 3 gün beyaz bir leke geldi 3 gündür adet olmadım bel ve kasık ağrılarım 1 haftadır var göğüslerim şiş ve...

Sayfayı Paylaş