sizce beyaz tenli bayan ve erkeklerimi çekici yoksa esmerlermi

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
sizce beyaz tenli bayan ve erkeklerimi çekici yoksa esmerlermi
beyaz tenli bayanlar esmer olmanın avantajları
evet arkadaşlar sizce beyaz tenli bayanlar ve erkeklermi çekici yoksa esmer bayanlar ve erkeklermi çekici katılımlarınızı bekliyorum:)
not:yanlız polemik yaratmadan arkadaşlarım her kez kendi düşüncesini yazsın:)

Cevap: sizce bayaz tenli bayan ve erkeklerimi çekici yoksa esmerlermi

beyaz tenli bayan ve erkekler çekici

dedim fakat bu bayanlar için olduğunu düşünüyorum.. Benim sevgilim esmer mesela. Değişiyor ya. Ne bileyim

benim eşim de beyaz tenlidir ama esmerler her zaman farklıdır yani daha çekicidir bence :)

bende kadında beyaz ten erkekte esmer diyenlerdenim.erkeklerde açık teni bende çekici bulmuyorum şahsen:D iyiki eşimde esmer:hhh: tabiki kadındada esmer ve beyaz tenin artı ve eksi avantajları vardır yok değil ama sarışınlar her zaman için ilk göze batan dır diyorum.toplum olarak gözümüz genelde esmere alışkın olduğumuz için beyaz ve sarışın bayanlar nereye giderse gitsin ilk bakışların genelde ilgi odağı olurlar..tabiki ten olarak hassas oluyorlar buda eksi bir dezavantaj ama makyajın ençok yakıştığı ten rengi bana göre sarışın ve beyaz tenliler ddiye düşünüyorum:) ha bide doğuştan hemen hemen epilasyonluyuz genelimiz tabi istisna hariç:hhh: esmer tende çatlak ve selülitler çok daha belli oluyor onlardada genelde bu sorun var :D buda istisna tabi.hhh:dediğim gibi bayanda beyaz ve şarışın erkekte esmer taraftarıyım buda benim şahsi düşüncem:)

dip not:her ne renk olursa olsun kişinin ten rengi değil ruh rengi önemlidir....güzellik görecelidir .yüce Rabbim her kuluna yakışanı vermiştir esmer kumral şarışın hepimiz Allahın huzurunda aynıyız.bizimkisi latife olsun işte...sürçü lisan ettiysem af ola...Rabbimin verdiklerine binlerce şükür...

Valla ben esmerim eşimde beyaz yani beşiktaş:hhh:Bence öncelikle insanın iç güzelliği önemli her ne kadar dış güzellik ikinci plan da desekte malesef öyle değil kadın olsun erkek olsun karşıdaki kişinin önce dış güzelliğinden bahseder(herkez değil yanlız)bence esmerde beyaz da güzel düşünsenize rabbim dengeyi sağlamış esmer kumral sarışın kızıl zenci beyaz kaç ırktan insan yaratmış her birinin ayrı bir güzelliği var.Yanlız bazı yerlerde beyaz tenli bayanlar bazı yerde esmer tenli bayanlar makbul olur mesela güneydoğuda kız istemeye gittilermi kadınlar gördükleri kız için ayy çok beyazdı güzeldi yanakları al aldı derler yani güneydoğuda kadınların tercihi beyaz tenli kadınlar esmerler pek makbul olmaz ama batıya gittikçe esmerlere rağbet olur:hhh:durun bende esmerim yav azcık övem kendimi:hhh:esmerlerede çok şarkı yazılmış
fakat bilimsel araştırmalardada beyaz tenliler tercih edilmiş
peki öyleyse neden avrupadan türkiyeye sırf bronzlaşmak için geliyolar yada türkiyedeki ve dünyadaki kadınlar solaryuma giriyo:hhh:
ya esmerlere ne demeli onlarda beyazlaşmak için fondoten sürüyorlar:hhh::zuha:yani anlayacağınız bence her kez güzel ben bu işin içinden çıkamadım:hhh:

Ben beyaz tenliyim sacim kahverengi, esimde beyaz tenli sarisin, yani tabikide beyaz tenliler dahada cekicidir :D
Deli cagimda yani bekarken :D esmerleri cok cekici bulurdum siyah sac bronz ten vayyy :zuha:

bende kadında beyaz ten erkekte esmer diyenlerdenim.erkeklerde açık teni bende çekici bulmuyorum şahsen:D iyiki eşimde esmer:hhh: tabiki kadındada esmer ve beyaz tenin artı ve eksi avantajları vardır yok değil ama sarışınlar her zaman için ilk göze batan dır diyorum.toplum olarak gözümüz genelde esmere alışkın olduğumuz için beyaz ve sarışın bayanlar nereye giderse gitsin ilk bakışların genelde ilgi odağı olurlar..tabiki ten olarak hassas oluyorlar buda eksi bir dezavantaj ama makyajın ençok yakıştığı ten rengi bana göre sarışın ve beyaz tenliler ddiye düşünüyorum:) ha bide doğuştan hemen hemen epilasyonluyuz genelimiz tabi istisna hariç:hhh: esmer tende çatlak ve selülitler çok daha belli oluyor onlardada genelde bu sorun var :D buda istisna tabi.hhh:dediğim gibi bayanda beyaz ve şarışın erkekte esmer taraftarıyım buda benim şahsi düşüncem:)

........................................................
dip not:her ne renk olursa olsun kişinin ten rengi değil ruh rengi önemlidir....güzellik görecelidir .yüce Rabbim her kuluna yakışanı vermiştir esmer kumral şarışın hepimiz Allahın huzurunda aynıyız.bizimkisi latife olsun işte...sürçü lisan ettiysem af ola...Rabbimin verdiklerine binlerce şükür...
..............................

bana gore esmerler daha cekici.beyaz tenli biri olarak her zaman esmer olmak istemisimdir.

Geri