sizce cinayet mi intihar mı?

Onurlu_Deniz

Yeni Üye
Üye
sizce cinayet mi intihar mı?
Bir gün polisler bir ihbar üzerine bir evi basmışlar.İçeri girdiklerinde dehşete düşmüşler. Tavana asılı bir kadın cesedi varmış ve içerisi inanılmaz dercede kötü kokuyormuş. Kokunun nedeni hem ceset hemde rutubetmiş.Asılı kadının yanında yada altında çıkabileceği hiç bir şey yokmuş.Yerdeki halıda biraz nem warmış.Polisler dublex evin bahçesine girmişler.Durdukları yerden kadının asılı olduğu yere güneşin tam tepeden vurduğunu görmüşler.Herkes cinayet olduğu savındaymış.Çünkü intihar olsaydı kadının üstüne çıkabileceği bir yükseklik olurdu... ve kadının odasındaki günlüğünü bulmuşlar.Günlükte " Kocamla tartıştık, beni dövdü.Beni başka kadınlarla aldatıyor.Bundan eminim.Bu aralar eve hem çok geç hemde sarhoş geliyor. Bana bir şey yapmasından korkuyorum. Yazıyordu...

Cinayet amiri olayı araştırmış ve kısa süre once kadın kocası ile tartışmış ve ayrıldıklarını öğrenmiş.Cinayet amiri hariç herkes bu olaya cinayet diye bakıyormuş. Ama amir bu olayın intihar olduğunu söylemiş.

Şimdi soru şoyle sizce bu olay cinayet mi yoksa cinayet amirinin söylediği gibi intihar mı ? İntiharsa amir bunu nasıl kanıtlamıştır ?

çok güzel bir soru, sezgilerim cevabın intihar olduğunu söylüyor:) üzerine çıktığı şeyde güneşte(güneş tam tepedeymiş) eriyebilen bişey olabilir, halıda da nemlilik varmış.

evet haklısın mantığını yoran biri kolaylıkla bulur

kadın buz kütlesinin üzerine çıkmış kendini asmış sonra güneş eritmiş buzu kadın ölmüş

Geri