Etiketler:
 1. TİTAN

  TİTAN Forum Okuru

  Sizce Erkekler Ayrılırken Ne Tür Yalanlar Söylerler ?

  Konu, 'Ah Erkekler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

  erkeklerin söylediği yalanlar erkeklerin ayrılırken söylediği yalanlar

  Sevgili melekler, erkek kadın ilişkilerinde genelde hassas olan kadınlar tarafından erkekler sorgulanır. Her iki taraf ta birbirini terk edebilir ancak terk ederken ileri sürülen sebepler de çok mühimdir. Bu yazımızda erkeklerin ayrılırken söyledikleri yalanlar hakkında sizlere bazı bilgiler vermek istiyoruz..


  [​IMG]


  Sevgili Kadınlar Güzel günler yaşadığınız, gerçek aşka inanmanızı sağlayan adam sizden ayrılmak istiyor, olabilir. Birlikte olmak kadar ayrılmak da doğaldır ama bu sizin, o adamdan gelecek her söze inanmanızı gerektirmiyor Ayrılık aşamasında erkeklerin söylediği klasik sözlere vereceğiniz tepkiler ve algılamanız çok önemli.

  Erkeklerin Ayrılırken Başvurdukları Yalanlardan Bazıları Şöyle

  İlişkimizde heyecan kalmadı
  Bunu diyen erkek, yeni heyecanlar peşindedir. Mümkünse, her gece başka bir kadınla birlikte olmak istediğinden, önünün açılmasını ister. Bu durumda önündeki tek engel olduğunuzdan da size kapıyı gösterir.

  İşlerimi yoluna koymalıyım
  Sizinle çok güzel zaman geçiriyor olsa da aklı sizden önceki sevgilisindedir. Ona olan hislerinin tam olarak bitip bitmediğinden emin olmadığından son bir kez hislerini tartmak ister. Sizi de aldatmak istemediğinden, bu yola başvurur.

  Zamana ihtiyacım var
  Bunu söyleyen erkek, ayrılmak isteyip istemediğinden tam olarak emin değildir. Bir yandan sizi kaybetmek istemezken, diğer yandan dışarıda akan hayatı merak ettiğinden içi içini yemektedir. Erkek arkadaşları yeni kızlarla tanışırken, o kendisini tüm heyecandan uzak hisseder ve bu da onu rahatsız eder.

  Sorun sende değil, bende
  Bu klişe cümle, artık esprilere ve fıkralara konu olsa da, erkeklerin en sevdiği bahanelerden biri. Belki de ayrıldıktan sonra üzüntüden kendisini yerden yere vuracak olan kız arkadaşlarını üzüntüden kurtarmak için karşılarındakine içten içe birçok mesaj yollarlar. Ne kadar zamandır çıkıyor olsalar da, bir süredir hiçbir şey hissetmedikleri kadından ayrılmak için bir türlü bahane bulamazlar.

  Ben senin için yeterince iyi değilim
  Bunu söyleyen bir erkek, karşısındaki kadının ona deli gibi aşık olduğundan emindir. Sevgilisinin hislerinden böylesine emin olan bazı erkekler, bu durumdan ürküp hemen kaçmak isterler. Çünkü ilişki heyecanını, kadın da gizemini kaybetmiş ve artık başka denizlere yelken açmanın zamanı gelmiştir.

  Ailevi sorunlarım var
  Gayet mutlu bir aile yaşantısı olsa da böyle bir bahaneye itiraz edemeyeceğinizden, hatta saygı duyacağınızdan emindir. Aile içinde yaşanan sorunlar zamanla halledilebileceğinden, size istediği zaman geri dönebilecek yüzü olduğunu düşünür.
   
Sizce Erkekler Ayrılırken Ne Tür Yalanlar Söylerler ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Çocuklar Neden Yalan Söylerler?

  Çocuklar Neden Yalan Söylerler?

  Bize bir anne geldi. “Doktor, dedi, oğlum sık sık yalan söylüyor. Yaşadığını söylediği hikâyeler uyduruyor. Ailece yalandan nefret ederiz. Çocuğuma yalan söylediğimizi hiç hatırlamıyorum. Bu durum beni çok üzüyor. Defalarca yalanın kötü bir şey olduğunu söylediğim halde vaz geçiremedim. Size gelmekten başka çarem kalmadı.” Anneyi dinledikten, çocuk ve aile hakkında birkaç soru sorduktan sonra...
 2. erkekler ne tür kadınlardan korkuyormuş!!!

  erkekler ne tür kadınlardan korkuyormuş!!!

  erkekler ne tür kadınlardan hoşlanır erkekler kadınların neresinden hoşlanır hangi tip kadınlardan nasıl göğüslerden ne tip Her zaman belli etmeseler de, erkeklerin birçoğu kadınların bazı özelliklerinden korkar. Örneğin hafızalarının çok güçlü olması, zor yorulmaları, erkeklerden daha fazla yaşamaları erkeklerin her zaman kafasını kurcalar.Erkekler, daha ilkokulda hayatın acı gerçeğini...
 3. Bir ilişkiyi bitirirken ne söylerler?

  Bir ilişkiyi bitirirken ne söylerler?

  Bizim ilişkimiz... ...bir karadeliğe dönüştü." Astronom ...İflas etti." Banker ...buzlar üstünde." Barmen ...nakavt oldu." Boksör ...atardamardan koptu." Cerrah ...kısa devre oldu." Elektrikçi ...uzun süredir durgun seyrediyor." Ekonomist ...hormonik hareketini yitirdi." Fizikçi ...yandı, kül oldu." İtfaiyeci ...granite...
 4. Ayrılırken Erkeklerin Söylediği Yalanlar nelerdir

  Ayrılırken Erkeklerin Söylediği Yalanlar nelerdir

  Ayrılırken Erkeklerin Söylediği Yalanlar nelerdir hepsi aynı mı bunların ayrılmak istediklerinde ben iyi değilim suç benim ben seni hak etmiyorum gibi yalanlar mı söylüyor sizden bu konuda öneri ve bilgi istiyorum bu erkekler Ayrılırken hangi yalanları söylüyor
 5. En Tahammül Edilmez Erkek Türü Sizce Hangisi?

  En Tahammül Edilmez Erkek Türü Sizce Hangisi?

  Sevgili melekler, ne onlarla ne de onlarsız oluyor. Erkekler ve kadınlar birbirlerini elbetteki tamamlıyorlar ama bazen de çekilmez oluyorlar değil mi? Gerçi onlara sorsanız, biz çekilmeziz ama neyse :D:D Gelelim bu sayfamızın sorusuna.. Size göre en tahammül edilmez erkek türü hangisidir?

Sayfayı Paylaş