1. bsrmttlp

bsrmttlp Forum Okuru

sizce hamilemiyim

Konu, 'Kadınlar' kısmında bsrmttlp tarafından paylaşıldı.

merhaba , size bir sorum olacak 8 mayis tarihinde adet oldum 30 mayis tarihinde ise ilk iliskimi geri cekme yonetemiyle yasadim adetim gecikti genelde 32 gun sure ile adet oluyorum suana kadar sivilce haric bir belirtim yok sizce hamilemiyimdir ? bugun agrim biraz basladi beyaz akintimda var ?

2. *BEYZA*

*BEYZA* Administrator Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.403
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba ,geri çekme yöntemi %100 gebelikten korumaz.Gecikmeniz için test yapın.Belirtilere dayanarak gebelik teşhisi yapmak yanıltıcı olur.

3. Namis

Namis Forum Okuru

Bu gun adet gunum ve adet olmadim test yaptim ama negatif cikti yeniden nezaman test yapsam sizce

4. *BEYZA*

*BEYZA* Administrator Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.403
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba 2 sonra mensiniz başlamaz ise hcg testi yapın.

sizce hamilemiyim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sizce Acaba Hamilemiyim Melişler

Sizce Acaba Hamilemiyim Melişler

Acaba Hamilemiyim selam Arkadaşlar bende bu aralar değişiklik var gögüslerimde şişme ve yanlarında ağrı var bide kasıklarım ağrıo ara ara adet günümden 15 gün geçtikden sonra başladı bu belirtiler acaba hamilelik belrtisimidr
  2. sizce hamilemiyim melekler ?

sizce hamilemiyim melekler ?

Sizce hamilemiyim ? Hamile isem nasıl anlarım. Ya arkadaşlarım sizenizde bir çok konu gezdim ama kafam bir türlü basmadı benim. Evleneli 6 ay oldu bu ay adetim geçti gibi yani bir gün geçti daha net olarak nasıl bir test yapayım eşim alişimede bişi söylemedim daha istiyorum ki net olarak sonuç aldığımda kendisine net olarak birşeyler söyleyeyim. Bana acaba yardımcı olabilir misiniz ?...
  3. Beyza hanım hamilemiyim sizce

Beyza hanım hamilemiyim sizce

merhaba beyza hanım adetimden 4 gün geçti midemde bulantı başımda dolanma ve sırtımda ağrı var kasıklarımda çok ağrıyor .bu belirtilere göre hamilemiyim ?
  4. sizce hamilemiyim ?

sizce hamilemiyim ?

merhabalar 18 yaşında bir bayanım erkek arkadaşımla bir ilişkiye girdim ama öncekilerden farklı hislerim var yani hamilelikten şüpheleniyorum erkek arkadaşımda pek emin değil kendimden ilk yapışımız değil ama bende her zamankinden farklı hisler falan var çok şüpheliyim acaba hamile miyim diye bana bir yanıt verirseniz çok sevinirim hemen bekliyorum ?
  5. Sizce hamilemiyim

Sizce hamilemiyim

merhaba ben 8 aylık evliyim 3 kere şüphelendim hamilemiyim diye kan testi yaptırdım pozitif çıktı hepsinde de ama değer yükselecek mi diye 3 gün sonra tekrarlandığından hep düştü tutunamadı üç hafta önce de kan resti yaptırdım negatif çıktı ama bu hafta hamileymişim gibi hissediyorum 3 gün beyaz bir leke geldi 3 gündür adet olmadım bel ve kasık ağrılarım 1 haftadır var göğüslerim şiş ve...

Sayfayı Paylaş