1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

sizce hangisi

Konu, 'Karışık İlginç ve Garip Resimler' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG]

BURASI SİZCE BİR HASTANE Mİ RESTORANT MI ?

2. ekim

ekim Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: sizce hangisi

Restorant ama orada yemek yemek mide ister,bende de o mide yok.:hhh:

sizce hangisi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hangisi sizce?

Hangisi sizce?

Evet kızlar yazın kır dügünümü? yoksam nikah ardından da yemegimi tercih edersiniz buyrun.....:p
  2. siz hangisisiniz?

siz hangisisiniz?

Bakın bakalım Siz hangisisiniz? 1 Daha birinci telefon zili çaldığında telefonun başına dikilen ama açmak için ikinci kez çalmasını bekleyen 2 Televizyonda film seyrederken filmin oyuncularıyla muhatap olan (Dur oraya gitme, öldürecekler seni) 3 Cebinden çıkardığı paraların içinde en eskisini özenle arayip bulduktan sonra para üstü veren 4 Gece aşırı nem ve sıcak olmasına rağmen,...
  3. hangisi sizin için

hangisi sizin için

hangi erkeklerden hoşlandiğinizi sorayım kızlar ben benimle ortak kararlar almak isteyece beni kollayacak ama sert olmayacak bir esim olsun isteriimm:hıms:
  4. Sizce hangisi

Sizce hangisi

[ı]canım meleklerim benim sizce doğuran mı büyüten mi önemlidir hadi bakalım görüşlerinizi bekliyoruuum :)[/ı]
  5. sizce hangisi?

sizce hangisi?

kızlar kendi parfümümü makyaj malzeme mi indirimli almak istiyorum o yüzden bir markaya temsilci olmak istiyorum ama çok pahalı olmayan bir ürün istiyorum

Sayfayı Paylaş