sizce ilk aşk mı yoksa son aşk mı unutulmaz?

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
sizce ilk aşk mı yoksa son aşk mı unutulmaz?
unutulmaz nickler ilk aşk mı son aşk mı ilk aşkmı son aşkmı
bayanlar yorumları alayım:cheer2:

Ce: sizce ilk aşk mı yoksa son aşk mı unutulmaz?

Bence gerçekten sevilen unutulmaz

valla bu konuda birşey diyemiyeceğim benim ki daha ilk ve tek öylede kalacak inş bitsede bitmesede bir daha böyle seveceğimi sanmıyorum:)

son unutulmazzzz her yerde onun ızı vardır son ya o bakımdan

ilk aşklar unutulmaz çünkü ilk öpüşler,heyacanlar,sarılmalar,el ele tutuşmalar,bunlar hep ilkler de olur bence o yüzden ilk aşklar unutulmaz

ilk aşk unuttulmuyo da sonradan gelenın ufak bı hatasını bulunca o olsaydı boyle olmazdı dıyp kıyaslama oluyo ben elimde olmadan olan bıse bu bence tek deyılım

Cevap: sizce ilk aşk mı yoksa son aşk mı unutulmaz?

Son aşkın zaten yanında olan oluyor, unutulmasına imkan yok çünkü hatırlanmasına gerek yok... Lakin unutulmayacak olan birşey yok zaten, kaç kere aşık olursan ol hiçbiri unutulmaz ki. Bir şekilde insan hafızasında yer alır. Kötü anılar çoğunluktaysa beyin içgüdüsel olarak bu kişiyi belleğin en ücra köşelerine saklar, kişi unuttum sanır. Ya da çeşitli değer yargıları nedeniyle veya yeni hissedilen duyguların yoğunluğu ile eskide kalanlar için duyulan yoğunluklar azalır ve etkisini zamanla kaybeder. Adına da artık unuttum denir. Ama bu unutma değildir sadece geride bırakmaktır. :)

Cevap: sizce ilk aşk mı yoksa son aşk mı unutulmaz?

benimde ilk ve son askim esim. erkek arakdaslarim oldu ama benimkiler hic ciddi degildi yani ask degildi.

Geri