sizce kuşumun cinsiyeti ne? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Papağan Alırken Dikkat - Bakın Kuşlar Size Ne Diyor

Papağan Alırken Dikkat - Bakın Kuşlar Size Ne Diyor

papağan alırken papağan bakımı hakkındaki tüm cevaplar Konuşan Kuşun Söyleyemedikleri: -Beni alırken ne aldığınızın bilincindemisiniz? Sesimin sizi rahatsız edecek derecede fazlalığının, çıkarttığım doğal ötüşlerimin? Ya yemek yerken oraya buraya saçtığım kabuklar –meyveler –sebzeler? Ya tüylerim..onları sürekli döktüğümden haberiniz varmı? Hele kocaman yeşil kakamı habersizce aniden...
  2. cinsiyet belirleme yöntemleri nelerdir

cinsiyet belirleme yöntemleri nelerdir

cinsiyet belirleme cinsiyet belirleme testi 18.01.1984 doğumluyum son adet tarihim 31.05.2009 28 günde bir oluyordum şuan 19 haftalık hamileyim
  3. Bebeğin Cinsiyeti Ne ?

Bebeğin Cinsiyeti Ne ?

canım internette yazan herşeye inanmayın derim ben.dün öğrendim bebeğimin cinsiyetini.erkekmiş:)çok mutlu oldum gönlüm erkek olmasından yanaydı.önce sağlık tabi ama haklısınız insan merak ediyor.4.aya girdiğimde cildim çok bozuldu.sivilceler çıktı.kız bebek anneyi çirkinleştirir dediler vs.vs.saçma yani.siz hiç bişeye inanmayın.sabırla doktorunuzun söyleyeceği güne ve ana odaklanın.
  4. sizin için cinsiyetin önemi varmı?

sizin için cinsiyetin önemi varmı?

cinsiyet ne zaman belli olur cinsiyet belirleme Merhaba kızlar hamile kalındıktan sonraki ilk bekleyiş cinsiyetinin ne olacağıdır şahsen benim için hiç farketmiyordu 5 kızım olsa bi 6 kız bile yada 5 erkek olsa bi 6 erkek bile olsa üzülmezdim sonuçta hepsi evlat diye düşünüyorum ama şahsen erkekler yinede hep erkek olsun gibi bir bakış açıları var tabi ki doğduktan sonra evlat kokusunu...
  5. 13 haftalık bebeğim cinsiyeti ne sizce ?

13 haftalık bebeğim cinsiyeti ne sizce ?

Cinsiyetini tahmin edermisiniz kızlar anlayana r yazsın lütfen

Sayfayı Paylaş