sizce ne yapmalıyım?

kertmeyenkele

Yeni Üye
Üye
sizce ne yapmalıyım?
meraba arkadaşlar aranıza yeni katıldım:) Kafamı kurcalayan biçok şey var sizin yardımınıza ihtiyacım var:( 2yıllık bir ilşkim var 17 yaşındayım.Onu çok seviyorum ilk başlarda sadece hoşlanıyordum ve bi hata yaptım eski sevgilime geri döndüm ayrıldım beni affetti benim için herşeyi yaptı 1 yıl boyunca gerçekten oda çok seviyordu.Onunda ailesiyle benimde ailemle ilqili problemlerimiz vardı herşeyimizi paylaşırdık beni aldatmıcağndan eminim bnm için tüm kız çevresini sildi.bende bütün dostlarımı sildim onun için ilk başlarda zordum ama son 1 yıl içinde onu kaybetmemek için her dedğni yaptım o benim peşiden koşup ağlarken ben koşar oldum ilqisi kesildi sürekli kavga etmemize ramen hep o alttan alırdı şimdi ise takmıyor ama sevdiğini sölüyor hayatında başkası yok zaten aynı okuldayız ve sürekli qörüşüyoruz ayrı bişeyimiz olmuyor sizce çokmu yüz verdim her dediğni yaparak eskiden yapmadıqım için.nasıl davanmalıyım sizin tecrübenize daayanark soruyorum lütfen yardım edin o doğru insan biliyorum ama ilqisi kesildi tüm suçu bana yükler oldu.ne yapmalıyım sizce eskisi gibi olması için.

canım bence büyüyorsunuz, ikiniz de değişiyorsunuz. ona sadece saygı göster. daha önünüzdeki yol uzun, karşına çok kişiler çıkacaktır...

Bilmiyorum ki :/ yaşından çok olqun davranan birisi aslında.Hep peşimden koştuqu için kavga ettiğmizi sölüyor.Şimdide takmıyor kvga çıkmasın diyemi bilmiyorum ama çok üzülüyorum :(

büyüdüğünüz için olabilir mi acaba bilmem ki :) belkide zamanında ben çok koştum şimdi benim yaptıklarımı o yapsın diye düşünüyor olabilir.
seviyorum diyorsa da üsteleme ve sıkma zaten her şey olacağına varır.
2 sene çıkmışsınız karakteriniz birbirinizi tamamlıyorsa allah mutlu etsin derim :)

Geri