1. deryayener

deryayener Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

sizce neden

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında deryayener tarafından paylaşıldı.

merhaba kızlar annem 52 yaşında 20 günden beri başı dönüyor.yüksek tansiyon hastası ilaçlarını kullanıyor.tansiyonu düzenli olsada başı dönüyor.elim ayağım boşalıyor diyor.yakın zamanda akrabamız yüksek tansiyondan beyin kanaması geçirdi ve öldü.ondan çok etkilendi.etkisinden kalmış olabilirsin psikolojik olabilir diyoruz psikolojikse niye hala geçmiyor diyor.dışarı çıkmaya korkuyor.sizce tansiyondan değilse neyden kaynaklanabilir.

2. HaLLoWeeN*

HaLLoWeeN* Forum Okuru

cnm bence anneni bi nöroloğa götürün bi muayene olsun.evet psikolojik olablir ama olmayabilrde.siz götürün bi doktora kendine görür hem bişeyi olup olmadığını yada doktor sizi yönlendirir baska bi rahatsızlığı varsa ona göre hareket edersiniz.bişeyi yoksada psikolojik tedavi olur.geçmiş olsun.Allah şifalar versin.

sizce neden konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sizinki Neden Uyanır?

Sizinki Neden Uyanır?

Amerika'da bir arastirma enstitusu erkeklerin gece yarisi yataktan hangi nedenlerle kalktiklarini arastirmis. Sonuclar: %1'i sigara icmek icin... %2'i telefona... %8'i tuvalete... %6'si buzdolabina. .. %83'u evlerine gitmek icin...
  2. Vücudunuz size neyi söylüyor

Vücudunuz size neyi söylüyor

Vücudunuz Size Ne Söylüyor Yüzünüzde ani oluşan kızarıklıklar Yüzünüzde kırmızı şarap rengini andıran bazı lekeler aniden oluşuyorsa bunun nedeni histamin olabilir. Histamin vücudunuzun bazı yiyeceklere karşı verdiği tepki nedeniyle oluşan bir kimyasaldır. Bu yiyecek kabuklu deniz hayvanları, çikolata, domates ya da dut olabilir. Bu besinler sindirildikten sonra bile histamin bir süre daha...
  3. sizce aşk ne renk??

sizce aşk ne renk??

Aşk"ı bir renkle özleştirin deseler, siz hangi rengi seçerdiniz? sizin askinizin rengi nedir ...... benim icin askin rengi ebruli cünkü deyiskendir duygular bence
  4. Sizce dekolte sınırı nedir?

Sizce dekolte sınırı nedir?

Sizce dekolte sınırı nedir?Nerden sonrası teşhirciliğe girer?
  5. Ne yapacağım sizce ben

Ne yapacağım sizce ben

Arkadaşlar ya şimdide kayınpederim babamla konuşmuş babam anlattı Şuan ellerim titriyor çok üzüldüm . kv le altlı üstlü oturuyoruz kvde çalışıyor bende bu yüzden görüşemiyoruz 2 hafta evlerine gdemiyorum bazen denk gelmiyor kendi anneme bile 3 hafta bir gdemediyim olmuştur ama tabi kv uğruyor kapıdan merabalışıyoruz buyur gel diyorum geçmiyor rahatsız etmeyeyim dye yada merdivende denk...

Sayfayı Paylaş