1. gothic kız

gothic kız Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    28

sizce olur mu?

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında gothic kız tarafından paylaşıldı.

ben kız teknik ve meslek lisesinde asçılık bölümünde okuyorum ama basketbolcu olmak istiyorum üniversitede spor bölümünü seçebilir miyim fikri olan varmı lütfen bunu çok istiyorum nolur.

TİTAN bunu beğendi.
  2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    1.676
    Ödül Puanları:
    113
    Mavicadı üniversitede istediğin bölümü seçersin, nasılsa artık katsayı farkı yok. Yapman gereken gitmek istediğin spor akademisinin taban puan olarak YGSden kaç puan almanı istediğidir. Çünkü yanlış bilmiyorsam spor akademilerinin öğrencilerden istedikleri ygs taban puanı farklı oluyor. Bundan sonra iş senin yeteneğine kalmış. Eğer yetenek sınavını da geçersen akademisine kabul edilebilirsin. Ancak buraya girince basketbolcu olacaksın diye birşey de yok. Herşey ve herşey senin yeteneğine bağlı. Sonuçta akdemi okumadan basketbolcu olan bir sürü sporcu var :tik:

3. gothic kız

gothic kız Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    28
    ya şimdi diyeceksiniz ki oha ama benim boyumda kısa ama iyi basketbol oıynuyorum bu etkilermi

4. gothic kız

gothic kız Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    28
    ya ben fernerbahçe kadınlar basketbolda oynamak istiyorum da bu yüzden ama işte boyum fazla kısa 1.50 ama iyi oynuyorum lütfen yardım edin teşekkürler.

sizce olur mu? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Eviniz size uygun mu?

Eviniz size uygun mu?

Eviniz size uygun mu? Alacağınız evin kullanışlı olmasına dikkat edin, prestij olsun diye lüks ama size hitap etmeyen evlerde oturmak gibi bir yanlışa düşmemeye çalışın. Alacağınız ev sizi rahatlatmalı. Unutmayın ki eviniz her şeyden önce sizin yuvanızdır. Dış cephede kullanılan yanlış malzeme, rutubet ve havasızlık gibi sorunları beraberinde getirir. Evin mimarisi ve dekorasyonu...
  2. Sizce sanal alemde Dostluk olur mu?

Sizce sanal alemde Dostluk olur mu?

Evet kizlar yeni bir anket cevaplarinizi bekliyorum! Ben basliyorum evet olur!
  3. Saksılı tabaklık olur mu?

Saksılı tabaklık olur mu?

bulaşıklık modelleri Saksılı bulaşıklık modeli yine ilginç bir tasarım ile karşınızdayım:) Yumurta kabuğundan saksı görmüştüm ama bunu ilk defa gördüm. Bulaşık yıkadıktan sonra tabaklarımızı dizdiğimiz bulaşıklık bambaşka bir form ile karşımıza çıkıyor bu sefer. Tasarımcılar gene boş durmamışlar bu saksılı bulaşıklık modelini tasarlamışlar.
  4. küvetten koltuk olur mu?

küvetten koltuk olur mu?

İlginç tasamlar Tasarım koltuk modelleri Küvet şeklinde koltuk modeli hiç aklınıza gelir miydi meleklerim. Ben gördüğümde çok yaratıcı buldum. Bu tasarım banyo küvetinin konforunu yaşamak ve yaşatmak isteyen bir tasarımcının aklından çıkmış. Savon isimli bu tasasımda, aslan ayaklı döküm bir banyo küvetinin bir kenarı boşaltılmış ve zemin kısmında döşeme kullanılarak rahat bir oturum...
  5. Odunlardan sehpa olur mu?

Odunlardan sehpa olur mu?

Değişik sehpa modelleri Farklı sehpalar Sehpalar genelde ağaçtan yapılıyor ama bu zigon sehpalar kütükten yapılmış. Odun sehpa modelleri misafirlerinizi çok şaşırtacak. Farklı ama hoş görünümleri ile evinizede çok yakışacak.

Sayfayı Paylaş