gebe
  1. gothic kız

gothic kız Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    28

sizce olur mu?

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında gothic kız tarafından paylaşıldı.

ben kız teknik ve meslek lisesinde asçılık bölümünde okuyorum ama basketbolcu olmak istiyorum üniversitede spor bölümünü seçebilir miyim fikri olan varmı lütfen bunu çok istiyorum nolur.

TİTAN bunu beğendi.
  2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.681
    Ödül Puanları:
    113
    Mavicadı üniversitede istediğin bölümü seçersin, nasılsa artık katsayı farkı yok. Yapman gereken gitmek istediğin spor akademisinin taban puan olarak YGSden kaç puan almanı istediğidir. Çünkü yanlış bilmiyorsam spor akademilerinin öğrencilerden istedikleri ygs taban puanı farklı oluyor. Bundan sonra iş senin yeteneğine kalmış. Eğer yetenek sınavını da geçersen akademisine kabul edilebilirsin. Ancak buraya girince basketbolcu olacaksın diye birşey de yok. Herşey ve herşey senin yeteneğine bağlı. Sonuçta akdemi okumadan basketbolcu olan bir sürü sporcu var :tik:

3. gothic kız

gothic kız Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    28
    ya şimdi diyeceksiniz ki oha ama benim boyumda kısa ama iyi basketbol oıynuyorum bu etkilermi

4. gothic kız

gothic kız Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    28
    ya ben fernerbahçe kadınlar basketbolda oynamak istiyorum da bu yüzden ama işte boyum fazla kısa 1.50 ama iyi oynuyorum lütfen yardım edin teşekkürler.

sizce olur mu? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sizce sanal alemde Dostluk olur mu?

Sizce sanal alemde Dostluk olur mu?

Evet kizlar yeni bir anket cevaplarinizi bekliyorum! Ben basliyorum evet olur!
  2. Umudum Olur musun?

Umudum Olur musun?

Umudum Olur musun?Ben, sen gibiyim. Ya sen, ben olur musun?Ben, durulmak istemeyen bir nehir.Sen, üzerimdeki virane sal olur musun?Açsam diyorum, yüregiminTüm kapılarını sana.Sen, içeri süzülen sevdam olur musun?Darbe üstüne bir büyügü daha!Ama ben uslanmadım.Ben, sen gibi karanlıkta günü yasadım.Bir dilenci misali soruyorum: Günümdekikaranlıgı yırtan umudum olur musun?ÇİMENLERİN ÜZERİNDEKİ...
  3. şahidim olur musunuz meleklerr...

şahidim olur musunuz meleklerr...

AŞK YEMİNİM Bugün olduğu gibi yarın da, yarından sonra da, Ondan sonraki günlerde de gözlerimdeki yerinin değişmeyeceğine… Seni bir ömür seveceğime…Kelebek lerin renklerinin insani büyülemesi gibi, yarınımda da hep sevginle yasayacağıma… En yakin dostun, en yakin sırdasın, en yakin arkadasın olacağıma… Sıkıntının sıkıntım; üzüntünün üzüntüm olacağına… Her kızgın anini çiçeğe...
  4. Ablam olur musun?...:(

Ablam olur musun?...:(

Küçüklüğümden beri hep keşke demişimdir.... Keşke bi ablam olsaydı... Derdimi anlatabilicem, sıkıntımı paylaşabilicem bi ablam olsaydı... Sevincimi paylaşabilicem bi abla... En basitinden kıyafetlerimi paylaştığım... Bi abim var ama ona ne anlatabilirim ki... Anlattım aslında ben ona bi sevdiğimin olduğunu söyledim konuşmaya çalıştım ama abi ya hani dinlemedi kestirdi attı kızdı, bağırdı...
  5. yardimci olur musunuz

yardimci olur musunuz

Arkadaslar 19 temmuzda adet oldum idrar ve kan testi yaptirdim negatif cikti kendimi hazirlamistim hamilelige ama daha adet olmadim acaba gec dollenme olmus olabilirmi

Sayfayı Paylaş