Sizce Türkiye'nin En iyi Mobilya Markası Hangisi Melekler ?

Türkiye'nin en iyi Mobilya Markası Hangisidir ?

• Kullanılan toplam oy
    10

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Sizce Türkiye'nin En iyi Mobilya Markası Hangisi Melekler ?
Meleklerim bir anket yapmak istiyorum. Size göre Türkiye'nin en iyi mobilya markası hangisi ve siz hangisini kullanıyorsunuz. Yorumsal olarak katılım ve anketteki şıkları işaretlemenizi istiyoruz.

Bakalım sonuçta hangisi çıkacak :)

Aslında adı sanı duyulmamış markalardan da güzel olanlara rastladım misal ipek mobilya da bu hususta iyidir. Gerçi bu aralar tüm sağlam mobilyaları Bursa taraflarında yapıyorlar. Ama İstikbal Bellona iyi gibi geliyor bana en azından ürünlerinin arkasındalar. Değişim ve sorunlarda bizlere inanılmaz yardımcı oluyorlar.

eskiden bi ankara mobilyasıı vardı ay herkess ankara mobilyasına kaçardı :D:D marka falanda değildi sanırsam tee neresin ankaranın D:D şimdi mobilya markaları çokk ama en iyisi istikball
arstilden bi genç odası aldım almaz olaydımmm resmen çürükkk bişeee rezil etti benii kaç defa parça değiştii berbat yanii almayın sakın hahaha

Ben Bellona dedim ama şıklar arasında yer alan bütün mobilya markaları bence iyi ve kaliteli. Lakin ben mobilya alışverişi yaparken markasına değilde, kullanılan malzemeye ve modeline ve daha sonrada verdikleri garantinin süresine dikkat ederim :)

Geri