sizce üniversitelere türbanla girilsinmi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
sizce üniversitelere türbanla girilsinmi?
benim fikrim hiçkimsenin kişisel tercihi engellenmemeli diye düşünüyorum kimse inancı yüzünden yargılanamaz bence...ve geleceğinin önüne geçilemez..iş yeterki siyasete dökülmesin bu konuda ama bence kişisel inançların özğürlüğüne karışılmamalı diyorum

Ce: sizce üniversitelere türbanla girilsinmi?

aslında bunun inaçla alakası yok ve bunu inanca bağlıyanlarada karşıyım bu tamamen kişisel bir arzu.ok baş örtüsü islamiyetin simgelerinden biri ama her başı kapalı olmıyan inançsız deyil ve herbaşı kapalı olanda benden inançlı deyil kimin ne oldunu yaradan bilir.ve burası demokratik özgür bir ülke eğer özgürlük varsa bu ülkede isteyen istediği gibi giyinir nasıl ki istediği yerini açıp saçıp istediği yere girenler varsa isteyen kapatıpta girebilmeli eşitlikse eşitlik olmalı.yıllarca okuyup emek verip de bir örtü için giremiyorsa bu çok saçma bence ama malesef ki öyle bir ülkede yaşıyoruz kapalıların açıklara kötü gözle baktığı açıkların kapalıları yobazlıkla ve küçümsediği bir ülkede yaşıyoruz oysa ki herkesin kişisel tercihine saygı duymalıyız ve TÜRKİYE'nin bundan daha önemli sorunları var bu saçmalığı bırakıp onlara çözüm bulunmalı.
neyse ya ben bayabi uzattım:D:Dpaylaşımın için saol canım;)

ewet girilebilmeli..
çünkü özgür bir ülkede yaşıyoruz..

benim fikrim hiçkimsenin kişisel tercihi engellenmemeli diye düşünüyorum kimse inancı yüzünden yargılanamaz bence...ve geleceğinin önüne geçilemez..iş yeterki siyasete dökülmesin bu konuda ama bence kişisel inançların özğürlüğüne karışılmamalı diyorum

Canım sonuna kadar katılıyorum.

tabıkı gırılmelı ınsanın canı ne ıstese onu yapar benım su an acıgım ama cok ıstıyorum kapanmayı o zaman ben ben olmıycammı...yooo yıne benım degılmı ne fark var bır ufak basortu bu nedırkı ınsanları okuma arzusunun onunde...

girmeli...ve keşke böyle bir soruya ihtiyaç bile hissedilmeseydi ama malesef şartlar ortada

Bence girilmemeli.Boşuna yasaklanmadı bu türban.Şimdiki cumhurbaşkanının eşi bile burada uğraştı olmadı AİHM sine müracat etti.Demekki bir tehlikesi var.

kesinlikle girilebilmeli.kişilerin devletin üniter yapısına zarar verici eylemler içinde olup olmadığını,zarar verip vermeyeceğini anlamanın başka yolları vardır.kılık-kıyafet yasağıyla olacak işler değil bunlar bence.

bence girmelilerdır bu türban sorunu ülkemızı bırbırıne dusurmek ıstıyen aşırı dincıler yuzunden bu durumdayız 99 dan berı bukonuyu tartısıyoruz hatırlıyosanız fadıme sahın dıye bırı cıkmıstı ozmanlar ımam hatıpde turban takma yasaklandı.VE O KISININ OLAYLARDAN SONRA YURT DISINDA CEKILMIS RESIMLERI CIKTI ACIK SACIK bizim böyle ınsanların doldurusuna gelmemeliyız ülkemıze sahıp cıkmalıyız ınsanlarımıza sahıp cıkmalıyız dıye dusunuyorum ben

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri