1. kavakk

kavakk Banned

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

Size Beyaz Çay Getirdim

Konu, 'Burası benim köşem...' kısmında kavakk tarafından paylaşıldı.

REKLAM YAPMAK YASAKTIR EDİT BY MAWİM

Hanımlar buradan beyaz çay temin edebilirsiniz.

Beyaz çayın ne olduğunu bilmiyor iseniz kesinlikle araştırmanızı tavsiye ederim.

Bu linkten beyaz çay ile ilgili bir çok bilgiyi öğrenebilirsiniz: Tarafımca reklam linki editlenmiştir(mawim)

Size Beyaz Çay Getirdim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Getİrİ

Getİrİ

Neyİn Getİrİ Bİzİ Nerelere SÜrÜkler Kadin Kokusu Derİne....
  2. havlu kenarı örneklerini sizler için getirdim

havlu kenarı örneklerini sizler için getirdim

havlu kenarı örnekleri __________________
  3. Saç modelleri ve kesimlerini sizler için getirdim kızlar

Saç modelleri ve kesimlerini sizler için getirdim kızlar

2010 saç modelleri 2010 saç rengi modası 2010 saç modelleri modelleri ve renkleri renkleri ve Önümüzdeki 2010 senesi için uzun ve kısa saçlara özel çok hoş modeller bizleri bekliyor. Modellere genel olarak baktığımızda kahkül ve balyajın ön plana çıktığını görebiliyoruz.Kesimler asimetri ve modern çizgilerde. İster kısa ister uzun saça sahip olun önemli olan rengi ve modeli yüzünüze...
  4. Nuri dizisinden haberler getirdim size ayol dostlar...

Nuri dizisinden haberler getirdim size ayol dostlar...

nuri dizisi nuri reyna şu sıra pek güldügüm yeni bir dizi başladı adına nuri demişler :laugh: izleyen melişler bilir reyna karakterini candıran ÖYKÜ CELİK bakın neler yapmış .... 'Nuri' dizisinde rol alan Öykü Çelik'in proje için silikon taktırdığı ortaya çıktı. Dizi öncesi fazla kiloları için hızlı bir diyet programına giren Öykü Çelik, canlandırdığı Reyna karakterinde daha seksi...
  5. Beyaz çayın faydaları nelerdir?

Beyaz çayın faydaları nelerdir?

beyaz çay nedir,beyaz çay ne için tüketilir,beyaz çayın yararları,beyaz çay hakkında bilgiler Beyaz çay, siyah ve yeşil çayla aynı bitkinin (Camellia Sinensis) yapraklarından üretilmektedir. Siyah çayla yeşil çay, toplanan çay yapraklarının işlenme tekniği, beyaz çay ise hem seçilen yapraklar hem de bu yaprakların işlenme şekli bakımından bibirlerinden ayrılır. Beyaz çay için çay bitkisinin...

Sayfayı Paylaş