size göre acil olan ne var? Yerleşme kanaması olmuş olabilir mi ?

bircehavva

Hamiş Melek
size göre acil olan ne var? Yerleşme kanaması olmuş olabilir mi ?
kızlar bana göre acil olan konu ilk gebeliğinde üstüne görme denilen yerleşme kanaması olmayanlar ikinci gebeliğinde üstüne görme yaşanırmı benim özel günüm 10gün sürerdi 7gün sürdü bana çok az geldi sat2 şubat idi sizce hamilemiyim ne olur evet deyin çok acilllllllll

Selamlar,

Dediğiniz durum tabiki olabilir birincide olmayan ikincide de olmayacak diye bir kaide yok olmuş olabilir. Biraz daha bilgi verirseniz ona göre size yazmak isterim. En son ne zaman adet oldunuz. Yumurtlama gününde birliktelik yaşadınız mı hangi sıklıkla ? Adetinizin üzerinden geçti mi geçti ise ne kadar geçti ?

slm

Selamlar,

Dediğiniz durum tabiki olabilir birincide olmayan ikincide de olmayacak diye bir kaide yok olmuş olabilir. Biraz daha bilgi verirseniz ona göre size yazmak isterim. En son ne zaman adet oldunuz. Yumurtlama gününde birliktelik yaşadınız mı hangi sıklıkla ? Adetinizin üzerinden geçti mi geçti ise ne kadar geçti ?

merhaba öncelikle ilginiz için sonsuz teşekkürler .en son 2şubat tarihinde adet oldum bana çok az sürdü diye düşünüyorum korunduğumda 10 gün olurdu bu ay 7 gün oldu bu ay içerisinde sürekli kasık ağrısı olyor.yumurtlama günlerimde birlikte olduk tarih itibariyle 13 ve 18 şubat tarihleri arası adetim hamile kalmadıysam muhtemelen yine 2si yada 3ünde olacaktır ama sabırsızlanıyrum inanın çok istiyorum...

bende bu ay 1 hafta gecikmeyle kanamam oldu ama normalden kısa yumurtlama günlerinde ilişkiye girdik 5 aylık evliyim hiç korunmadık hamile olabalirmiyim test yapmalımıyım

Geri