Size Uygun Maskara Hangisi

Size Uygun Maskara Hangisi
en iyi maskara hangisi en iyi rimel hangisi güzel rimel güzel maskara
Meleklerim hepimiz kipriklerimizi daha uzun ve gür gözlerimizi daha çekici yapmak için maskara kullanırız peki size uygun maskara hangisi biliyormusunuz :tik:Givency-Phenomen Eyes

Sıvı ince ve yumuşak dokulu maskara ile kirpiklerinize kolayca uygulayabilirsiniz. Yuvarlak formatta fırçası ile çok yönlü ve kolay uygulama imkanınız var. Yeni kuşak yoğun pigmentler sayesine kirpiklere daha önce görülmemiş bir dolgunluk ve uzunluk sağlıyor.

Guerlain - Le 2 de Guerlain
İki yönlü maskara en küçük kirpiklere bile çift yönlü uygulama sağlıyor. Bir tüpte iki fırçası olan maskara her kirpiği tek tek şekillendiriyor. İlk fırça ile kirpikleriniz uzun ipeksi ve ayrılmış görünüyor. İkinci fırça ile küçük ara kirpiklere göz pınarlarına yakın köşelere rahatça uygulama sağlıyor.

Christian Dior - Diorshow Waterproof
Koyu siyah kadife görünümlü olağanüstü hacimli kirpiklere sahip gözlere uygun ürün suya dayanıklı olduğu için günün her saati kullanılabiliyor. Gelin makyajında havuz ve deniz keyfi sırasında tercih edilebilecek ürün uzun süreli zerafet sağlıyor.Estee Lauder - Double Wear Zero Smudge Lengthening Mascara
Tek bir kat sürüşlü uzun vee dolgun kirpiklere sahip olmak isteyenler için ideal ürün dağılmayan bulaşmayan 15 saate kadar kalıcı bir maskara.

Lancome Oscillation
Makyajda ilk mikro titreşimli maskara dakikada 7 bin mikro titreşim gerçekleştiriyor ve her kirpişi 360 derece homojen şekilde kavrayıp sarıyor. Kirpikler daha dolgun ve uzun görünüyor.

MAC - Zoom Lash

Zoom Lash kirpiklere hacim ve uzunluk kazandırırken aynı zamanda kıvırıyor. Özel fırçası ile kirpikleri hemen kaldırarak kıvrımları sabirliyor. Kalıcı ve mükemmel bir maskara.
 
düş macunu

düş macunu

Yeni Üye
Üye
Lancome Oscillation
Makyajda ilk mikro titreşimli maskara dakikada 7 bin mikro titreşim gerçekleştiriyor ve her kirpişi 360 derece homojen şekilde kavrayıp sarıyor. Kirpikler daha dolgun ve uzun görünüyor.benimkisi zaten
 
Üst