Etiketler:
  1. daisy66

daisy66 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

size ve çocucuğunuza herşey 5-10 tl ye ve yepyeni kaçırmayın..

Konu, 'Satıyorum & Arıyorum' kısmında daisy66 tarafından paylaşıldı.

kızlar hamile olduğum için bazı kıyafetlerii artık giyemeyceğime karar verdim,kıyafetlerim 36-38 beden için uygundur ve çoğu hiç giyilmemiştir,hepsi yepyeni,bende dolapta durana kadar beğenen arkadaşlara uygun fiyata bırakmaya karar verdim,daha önce alan arkadaşlar çok memnun kaldılar,çünkü çok titizim eşya konusunda,bakın bakalım beğenecekmisiniz.
    çok hoş kazak sadece 7 tl ve yepyeni

bu da çok şirin kazaktır sadece 7 tl

bu etekte 36 bedenler için çok şık ve sadece 8 tl

2. daisy66

daisy66 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    saten gömlerk sadece 7 tl tertemiz ve yeni [​IMG]

bu da bebişiniz için kışlık takım sadece13 tl

3. daisy66

daisy66 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
size ve çocucuğunuza herşey 5-10 tl ye ve yepyeni kaçırmayın.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yepyeni askılı ve askısız bluzlar 2009

Yepyeni askılı ve askısız bluzlar 2009

Yaz aylarının en çok tercih edilen kıyafetleri askılı ve askısız bluzlar 2009 un yaz aylarınında da en çok tercih edilen olacak.
  2. Yepyeni ve bir sürü Günaydın Gifleri

Yepyeni ve bir sürü Günaydın Gifleri

günaydın gifleri yepyeni günaydın mesajları kartları kartpostalları gifleri burada Merhaba meleklerim.Hepimiz birbirimize günaydın demeyi seviyoruz öyle değil mi.Bunu için sizlere güzel mi güzel gifler topladım.Bunlardan istediğiniz hepsini kullanabilirsiniz...Hepinize günaydıınn...:D:amigo:
  3. Yepyeni ve farklı nick arayanlar için

Yepyeni ve farklı nick arayanlar için

sevgili arayan nickler taş kalpli nickler ayık ol nickleri ayık ol sözleri sevgili arayan sözler İşte sizler için en yeni karizmatik farklı ve ilgi çeken nickler ... Aynı nicklerden usandıysanız bu nicklere bir göz atın derim:tik: AsıĿı kâĿır gôzĿérimdé bir pérdé hép séni oynâyân gôrûntûĿérĿé .. Sen tutunabilir misin karşılıksız cepleri boş aşkıma?...?...? Ayrılığa Sözüm...
  4. Yeniden ve yepyeni bir öğretmen olmak

Yeniden ve yepyeni bir öğretmen olmak

Hayatta birçokşey için gec kalmıs sayılmayız.yeterki hedefimizi belirleyip, inanarak ,yürekten isteyelim başaramayacağımız hiçbir şey kalmayacaktır. İnsan bu. Su misali, kıvrım kıvrım akar ya….. diye başlayan o muhteşem şiir, hayatın kıvrımlarla dolu olduğunu hatırlatır bana hep. Özel hayatımızda da, iş hayatımızda da inişler çıkışlar yaşarız. Arkadaş sandığımız, dost bildiğimiz...
  5. Yepyeni ve Şahane Kadınlı Gifler

Yepyeni ve Şahane Kadınlı Gifler

Bu gifleri imza yapabilir ya istediğiniz başka bir yerde kullanabilirsiniz meleklerim.Gifler benden gerisi sizin zevkinize kalmış .:)

Sayfayı Paylaş