Sizi Aldatıyor Mu Testine Buyrub Bakalım

ARZUZU

Daimi Üye
Üye
Sizi Aldatıyor Mu Testine Buyrub Bakalım

Bakalım bizim eşlerimiz teste göre bizi aldatıyormu?
Aldatıyorlarsa eğer hahaha

1. İlişkinin süresi önemli sen de biliyorsun, 5 yılın üzerindeki ilişkilerde aldatılan taraf tazminat isteyebilmeli bence. Peki siz ne kadar zamandır birliktesiniz?
a)Bir kaç yıl oldu ama, 3’ten sonra ben de sayamadım.
b) 749 gün 16 saat
c)1 yıl
d)3-5 ay
2.Telefonlarına geç cevap veriyor.. İnsanlık hali, peki hangi bahane seninkine (seninki?) daha uygun?
a) Tuvaletteydim sevgilim, tam ellerimi yıkadım çıktım sen kapattın biliyor musun?
b) Ya ev telefonundan annemi aramıştım, ne yapsaydım? Kadının suratına mı kapatsaydım?
c) Telefonum sessizdeydi, her dakika göz kulak olamıyorum, daha düzgün bir saatte arasan ölür müsün?
d)Önemli bir toplantıdaydım, dün söylemeyi unutmuşum sana. Özür dilerim.
3.Yıl dönümü, ay dönümü, sevgililer günü vs. vs.. Özel günlerle arası nasıldır?
a) Hatırlar; ama favori hediyesi ayıcık ve çiçektir.
b)Tabi ki hatırlar. Onun pişirdiği yemekleri yeriz ve sonra da televizyon.
c)Sevmez, hatırlamaz da zaten. Benim çok kutlayasım varsa 3-5 gün önceden manidar cümleler kurmalıyım. Emrivaki işte…
d) Böyle şeyleri çocukça bulur, o istediği zaman, herhangi bir şey yokken bile kutlama yapabilen bir çiftiz biz.
4.Şüpheleniyorsun biliyorum, çakalsın onu da biliyorum.. Sinsice pusuya yatıp, 2 gün önce akşam ne yaptığını tekrar sordun, tepkisi ne oldu?
a) Her şeyi tekrar anlattı sana, tek bir tökezleme yok.
b) ‘Aman ben bugün ne yediğimi hatırlamıyorum, 2 gün önceyi nereden hatırlayayım? Evdeyimdir, ne yapabilirim ki başka?’ dedi
c)’Beraberdik ya kızım? İyice kafı yedin sen, töbe töbe..’
d) ‘Sana arkadaşlarımlayım demiştim zaten, aklında tutmayacaksan sorma bir daha’ cevabını adeta bir tokat gibi yüzüne yapıştırdı.
5.Aynı ortamda bulunduğunuz bir kadını hoş bulduğunu nereden anlarsınız?

a)Anlamam ki, öyle bir şey mi var? Bacaklarına falan bakar herhalde?
b) Çenesi düşer, espri yapmaya çalışır beceremez, yemek tariflerinden girer askerlikten çıkar.
c) 15. kez kaçamak bakışlarını yakalıyorum daha ne olsun? Benimleyse her zamanki gibi az ilgileniyor. Bir daha yakalarsam parmaklarımı burun deliklerine sokup yerde sürükleyeceğim.
d)Hemmen bildiği pahalı bir içkiyi söyler havası batasıca. Tüm entellektüel birikimini de masaya döker.
6. Telefonuna mesaj geldiği zaman hareketleri nasıl olur?
a) Nasıl olsun, ondan önce ben atlıyorum ki telefona?
b) Sektirmeden bakar, suratında aptal bir ifadeyle mesajı okur.. Muhtemelen halı sahaya çağırıyorlardır.
c)Duymamış gibi yapar, ben yokken bakmak ister telefonuna uyanık, o ne anasının gözüdür.
d)Telefonu elinden düşürmez ki, ayrıca ne olursa olsun tepkisizdir.
7.Gelelim giyim kuşamına… Özenli midir bu konuda?
a)Düzenlidir; ama genelde benim aldığım gömlekleri giyiyor garibim.
b) Kendince özenlidir; ama bugüne kadar zevkli bir seçim yaptığını görmedim nedense.
c)Alışverişten pek hoşlanmıyor, fazla kıyafeti yok. Ama yakıştırıyor her şeyi yiğidim.
d)Dünyada ondan daha fazla özen gösteren bir insan yok bence. Hiç görmediğim kıyafetleri olduğuna eminim.
8. Soruları kısalttım fark ettin mi? Kıskançlıkları ne alemde bakalım?
a) Her gün beraberiz, evde oturuyoruz üstelik. Sürekli ayrı takılsak kıskanır herhalde.
b) Mini etek giymeme izin vermiyor işte, klasik erkek tripleri bizimkindeki.
c)Kıskanç değil de, sinirli daha çok. Birinin bana olan ilgisini hissederse bana kızıyor genelde manyak.
d)Kıskanç değildir, Başkalarının beni beğenmesinin onu onurlandırdığını söyler hep.
9.Peki haber vermeden kapısına dayansan ne tepki verir?
a) Kapıya dayanmam, anahtar var bende, hem aynı evdeyiz genelde ne diyebilir ki?
b) ‘Aa hoşgeldin!’ gibi bir tepki verir. Anne tepkisi işte, anlıyor musunuz beni?
c)Arkadaşları varsa kaş göz eder tabi ki. Gününe bağlı aslında, çok mutlu da olabilir.
d)Birincisi haber vermeden evine gitmeye biraz çekinirim, ikincisi böyle bir şey yapacaksam sağlam bir bahanem olmalı.

Geri