Sizi Merak Etmeyen Eş/Sevgili İçin Ne Düşünürsünüz?

TİTAN

*Melekler Mekanı*
Sizi Merak Etmeyen Eş/Sevgili İçin Ne Düşünürsünüz?
Sevgili melekler, günlük hayatın koşturmacası hayli yorucu. Hayat şartları ağır. İnsanlar sürekli bir koşuşturma işinde ama bayanlar herşeye rağmen her zaman ilgi bekler. Erkekler de bekler elbet ama biz bayanlar bu konuda daha bir hassasız yaratılış itibarıyla..

Diyelim eşiniz/sevgiliniz gün içinde sizi aramadı. Hemen telaşa mı düşersiniz, insanlık hali der geçiştirirmisiniz? Anketimizi oylayın ve fikirlerinizi açıklayın :D:D

esiniz-1b7.jpg

eşim her saat başı arar hatta bıktırı rbile beni aramadığı zman başına bişeymi geldi diye korkarım ben çünki aramadan duramaz eşim

bi şekılde neden aramadını öğrenırım ama sormam hiç bişeyde demem eğer benı fuzulı keyfı aramadıysa bi kaç gün bu konuda sesın çıkmaz bişeyde demem küsmemde hatta tam tersı ılgılenır ılgılenır bigün çıkar arkadaşlarımla gezerım arar durur sonra telımı kaparım meraktan çatlar hahaha bana sorarsaaa ayy cnm unutmuşum gezerken günüm harıka geçtı pek bişe düşünemedım der geri iade ederım ama kısa kısas yaptım demem olur böle şeyler der geçerım hahaha

Eğer eşim bütün gün beni aramdıysa hiç sesimi çıkarmam kesin yaramazlık yapmıştır yada bır sıkıntısı vardır hemen anlarım 2gün sonra çıkar ortaya hani çocuklu bır evde uzun bır sure çocuktan ses çıkmayınca kesın yaramazlık yapmıştır misali hahaha

Geri