sizi ne ağlatır?

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
sizi ne ağlatır?
evet arkadaşlar ağlamak insancıl bir duygudur duyguların dışavurumudur..ben kolay kolay ağlamam biraz sıkarım kendimi ama dolup taşdığımdada yani iyi ağlarım beni ençok haksızlık ağlatır mesela kendimi o anda ifade edememenin verdiği acı ...peki sizi ne ağlatır?

Ce: sizi ne ağlatır?

kolay kolay ağlamam yani öyle herkesin ağladığı konulara pek ağlamam.dolduğum zaman nedensiz bile ağlarım ağlarsamda yaman ağlarım

Genelde yalnızken yaparım o işi... Televizyonun karşısında da ağlayabilirim, çok üzgünken de yapabilirim...

Her zaman olmasa da, olması gerektiği anlarda akıyor gözyaşı...

Bende kolay kolay ağlamam keşke ağlayabilsemde içimde bu kadar biriktirmesem.

Kimse görmeden gizli gizli ağlarım. Bazen o kadar dolarım ki nedensiz ağlarım
Kızım diyomm ağlanacak şeye ağlamazsın orta bişey yokken niye ağlarsın. :) boşalma ihtiyacı herhalde
Duygularımı belli etmeyi pek sevmem

Ben aslinda hic aglamazdim öncelerden, ama simdi yani bazi seyler yasadiktan sonra (gizli) herseye aglar oldum dizilere bile...

ambulans sesıne bıle alıyan bırıyım ama kımse görmez aladıgımı gamsızın tekı bılırler benı aglarken dibden dibe gırerım.en son nişanlımdan ayrıldım dıye deyıl onun yuzunden ckan laflara aglamıstım ama gectı sımdı cokmutluyum:)

Çok Duygusalımdır.. Herşeye Ağlarım ama genelde Sinirden oluyo sinirimi atmak için ağlıyorum:Demeğine sağlık

ay ben sulugözümdür herşeye ağlarım.karşımdakı ağlasa oturup onla beraber ağlarım.elimde değil ama

Geri