Sızım elif sızısı...

Sızım elif sızısı...
İçim de saklı duran , saklandığım bu şehirde
yaşamsal davranış biçimlerinden geriye büyümekten değil

içimde ki sesi yitirmekten korkan
bir ‘’ben’’ kaldım …
Ne esrem var,ne ötrem ..
Ne beni durduran cezmim,
Ne bana ben katan bir şeddem var ..
Ne elimi tutan bir harf,
Ne anlam katan bir harekem ..

Kalakaldım sayfalar ortasında,
Bir okuyan bekledim,
Bir hıfzeden belki..
Gölgesini istedim bir dostun med gibi..
SIZIM ELİF SIZISI...
Rabbim ben artık seslerin ortasında sessizliği arayanlardanım
Gördüklerimin yaşadıklarımın sancısını hissedemez oldum
Yalvarıyorum ölümü unutmadan ellerimden tut
alıntı

5 gün önce ilişkiye girdim hamilelik belirtileri var sizce hamilemiyim hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Bütün belirtileri yaşıyorum sizce hamilemiyim Bütün belirtileri yaşıyorum sizce hamilemiyim
Son zamnlarda başım çok ağrıyor kendimi çok yorgun bitkin ve uykusuz hissediyorum sık sık idrara çıkıyorum duygu değişimi oluyor ne hissettiğimi bilr bilmiyorum sizce hamile miyim
Kısırlık 1
Bebeğimin babası kim ? Sizce kimden hamile kalmış olabilirim? Bebeğimin babası kim ? Sizce kimden hamile kalmış olabilirim?
Merhaba, En son 14.03.18 Adet gördüm ve benim adet dönemim hep cok deysik 35-40 gün sürüyo.... 28.03 biriyle iliskiye girdim. Ve ondan Sonra 3.4-10.4 Baska biriyle bi kac sefer iliskiye girdim. 23.nisan benim beta hcg 100 cikti kan tahlilerim...
Soru-Cevap 3
Nub teorisine göre sizce cinsiyet nedir Nub teorisine göre sizce cinsiyet nedir
Kızlar görüntüden anlayan varmı sizce cinsiyet nedir 83785
Soru-Cevap 0
gebelik belirtisi sizce yerleşme kanamasımı gebelik belirtisi sizce yerleşme kanamasımı
merhabalar Tuvalete gittikten sonra peçeteyle silince pembe renkli akıntı geliyor. 1 hafta önce yaşadığım ilişkide zorlamadan dolayı kanamam olmuştu sanırım kılcal damara zarar geldi. 1 haftadır akıntım ve ağrım vardı 1–2 gündür de pembeye...
Hamilemiyim Sorular Cevaplar 1
5 gün önce ilişkiye girdim hamilelik belirtileri var sizce hamilemiyim 5 gün önce ilişkiye girdim hamilelik belirtileri var sizce hamilemiyim
Merhaba ben 17 yaşındayım ve bundan 5 gün önce ilişkiye girdim hamililelik belirtileri var sizce ne yapmam gerekiyo
Soru-Cevap 1