Sızım elif sızısı...

Sızım elif sızısı...
...
İçim de saklı duran , saklandığım bu şehirde
yaşamsal davranış biçimlerinden geriye büyümekten değil

içimde ki sesi yitirmekten korkan
bir ‘’ben’’ kaldım …
Ne esrem var,ne ötrem ..
Ne beni durduran cezmim,
Ne bana ben katan bir şeddem var ..
Ne elimi tutan bir harf,
Ne anlam katan bir harekem ..

Kalakaldım sayfalar ortasında,
Bir okuyan bekledim,
Bir hıfzeden belki..
Gölgesini istedim bir dostun med gibi..
SIZIM ELİF SIZISI...
Rabbim ben artık seslerin ortasında sessizliği arayanlardanım
Gördüklerimin yaşadıklarımın sancısını hissedemez oldum
Yalvarıyorum ölümü unutmadan ellerimden tut
alıntı

Cinsiyeti nedir sizce hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
gebelik belirtisi sizce yerleşme kanamasımı gebelik belirtisi sizce yerleşme kanamasımı
merhabalar Tuvalete gittikten sonra peçeteyle silince pembe renkli akıntı geliyor. 1 hafta önce yaşadığım ilişkide zorlamadan dolayı kanamam olmuştu sanırım kılcal damara zarar geldi. 1 haftadır akıntım ve ağrım vardı 1–2 gündür de pembeye...
Hamilemiyim Sorular Cevaplar 1
5 gün önce ilişkiye girdim hamilelik belirtileri var sizce hamilemiyim 5 gün önce ilişkiye girdim hamilelik belirtileri var sizce hamilemiyim
Merhaba ben 17 yaşındayım ve bundan 5 gün önce ilişkiye girdim hamililelik belirtileri var sizce ne yapmam gerekiyo
Soru-Cevap 1
Adetim 5 gün gecikti sizce hamilemiyim ? Adetim 5 gün gecikti sizce hamilemiyim ?
Herkese merhaba.. Kaç gündür ne yapacağımı bilmiyorum.. adetim tam 5 gün gecikti, henüz test yapmadım cuma günü yapmayı planlıyorum hayal kırıklığına uğramamak için. Hamile olabilirmiyim aceba? Belirti olarak sadece belim ağrıyor ara da bir ama...
Gebelik belirtileri 19
Bir çok belirtiyi yaşıyorum sizce hamilemiyim ? Bir çok belirtiyi yaşıyorum sizce hamilemiyim ?
Arkadaşlar eşimle ilişkiye girerken hep korunurduk bir haftadır korunmuyoruz ve kasik ağrımlarim var aynı adet sancısı gibi adet olmama daha 1 hafta var gosulerim şişti uçları kirmizilasti bel ağrım var ve cildimde sivilceler çıktı tuvalete çok...
Soru-Cevap 7
Cinsiyeti nedir sizce Cinsiyeti nedir sizce
Arkadaşlar 18+5 günlük hamileyim dün doktora gittim cinsiyet içinn erkek dedi ama diğer aylarda kız gibi dedi hep başka birşey demedi erkek diyince eşimle şok olduk kendimizi kıza alıştırdık vee hisslerim hep kız diyor hatta rüya bile görmüştüm...
Soru-Cevap 4