Sizin için ne derlerdi?

Ce: Sizin için ne derlerdi?

"Geçen gördüm kokteylde, saçlarını kestirmiş güzel olmuş valla :) Elbisesini nereden almış acaba, hiç de söylemez gıcık insan :) "

Ehe heee...

Genel olarak...

Biri yardım isteyince hayır diyemediğimi, herşeye koşmaya çalıştığımı, bazen kararsız olduğumu, iyi dert dinlediğimi, bazen vıdı vıdı başlarının etini yediğimi, üzümlü kek sevdiğim için herkese bundan yaptırdığımı :), öyle her yemeği yapmayı bilmediğimi, .... of ne çok şey var...

çok sinirlidir , çabuk parlar ama sıkı dosttur ; sözünün eridir derler geneldee..aa bir de başta çok soğuk göründüğümü :D sonra da yüzümün hep güldüğünü :D

Sen.. sen... seneler önce cami avlusuna terketiğimiz ikiz kardeşim olmayasın.. Aynen beni tarif etmişsin... Başka olasılık düşünemiyorum:D

Sen.. sen... seneler önce cami avlusuna terketiğimiz ikiz kardeşim olmayasın.. Aynen beni tarif etmişsin... Başka olasılık düşünemiyorum:D

olur mu olur valla :D desene bu yüzden iyi anlaşıyoruz ;) yoksa ikiz miyiz :D

delı gıbı herseye kızıp bagırır ama ıyıdır her dedıgım olsun demese bıde bı evde bulsakta gıtsek

topu topu üç arkadasım var hepsı toplansa delü nerde kaldı gelsede kafamızı bulsak derler:D arkadaslarımı anlatamam görmenız ve yasmanız lazım :)

Benim için güzel kız derler bide Herkezin yarıdmına koşar dua alırım ondanda konuşrular:Demeğine sağlık cnm

uyuz olanlar havalı diyordur heralde :D
beni sevenlerde keske yanımızda olsa muhabbete karışsa diyorlardır bilmemki değişir kişisine göre :D

Geri