1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    37
    Ödül Puanları:
    0

Sizinde yapabileceğiniz kolay kapı süsü ve askılık

Konu, 'Örgü, Dikiş & Nakış' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

bebek kapı süsü yapımı kolay kapı süsü yapımı bebek odası kolay süsleri askılıkları Arkadaşlar bu kapı süsleri ve askılığın yapımı kolay gibi geldi bana deneyin kendi kapınızı kendiniz süsleyin:)

Ne dersiniz kolay değilmi sizcede kolaylıkla yapılabilir değilmi?

2. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    coook güzel yaa :)
    tam benlik. ama ben yapmam malesef... :)

Sizinde yapabileceğiniz kolay kapı süsü ve askılık konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kapı süsleri ve cp telefonları için modeller..

kapı süsleri ve cp telefonları için modeller..

kapı süsü modelleri kapı süsleri modelleri süsleme 23 nisan süslerini de sizlere vermek istiyorum adım aşk meleği aşk olan güzellik olan herşeyin ama herşeyin içinde varım meleklerim şimdi sizlere derleme bir kapı süsü modelleri sunucam umarım hoşunuza gider. Hele bi gitmesin intiiiar ederim ::D:D Şimdi de minikler için sizlere rol model şeyetmesi şeyiyle verim bi kaç tane daaa...
  2. Yılbaşı Kapı Süsleri

Yılbaşı Kapı Süsleri

yılbaşı kapı süsleri 2011′e merhaba demeye sayılı günler kaldı.Evinizde yışbaşı dekorasyonuna önem veriyorsanız yeniyıl kapı süslerinden ilham alıp sizde yapabilirsiniz.Kapınıza asacağınız kırmızı ve yeşil renklerde ki süsler evinizde yeniyıl coşkusunun olduğunu haber verecektir.
  3. Kağıttan Kapı Süsü

Kağıttan Kapı Süsü

kapı süsü modelleri kağıttan süsler nasıl yapılır Kızlar hemen yapalım hepimiz... Çok hoş durmuyor mu :) Bunu vermek isterseniz aşağıdaki malzemelere ihtiyaç duyacaksınız 1-2 yaprak - Ben 2 farklı renk şekilde aynı kağıt kullanılmıştır. Kağıt seçimi ile kare dışında düşünün - ambalaj kağıdı kullanmak gerekmez, o dergi sayfaları, düz eski beyaz ofis kağıdı, eski çizgi romanlar, bir şey...
  4. Örgüden yapılmış kapı süsü ve malzeme sorum var

Örgüden yapılmış kapı süsü ve malzeme sorum var

kapı süsü yaparken kullanılan ser bi malzeme var o nedir??
  5. Aynalı ve  yazılı kapı süsü modelleri

Aynalı ve yazılı kapı süsü modelleri

Dekorasyon ürünleri günümüz de özellikle kişiye özel tasarımlar ile bayanlar tarafından inanılmaz bir rağbet görüyor. İşte son günler de çok popüler olan ve kişiye özel tasarımlardan aynalı ve üzeri yazılı kapı süsü modellerini sizler için bu konumuz da paylaşıyoruz. İster evinizin iç kapıların da kapıp üzerin de tercih edin isterseniz konuklarınızı daha ilk girişte çok şık ve özel tasarım...

Sayfayı Paylaş