1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.305
    Ödül Puanları:
    113

Skype Geçmişi Silmenin Yolları

Konu, 'Meleko Destek' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

skype mesajları nasıl silinir, skype geçmiş sil, skype geçmişi silme Skype kullanıcılarının en çok merak ettiği sorulardan biride geçmişi silmenin yollarına dair sorudur. Sizlere geçmiş sohbetlerinizi ve mesajlarını skype de silmenin yollarını paylaşıyoruz.

< Konu Resmi..>

Skype Geçmişi Silmenin Yolları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Asus'tan Skype destekli telefon

Asus'tan Skype destekli telefon

skype destekleyen telefonlar Asus'tan Skype destekli telefon Asus, CES fuarı sırasında bazı anakartlarla birlikte Skype adaptörü hediye etmeye başlayacağını açıkladı. TeleSky adı verilen ve Skype aracılığıyla görüşme imkanı tanıyan bu adaptörü içerecek olan anakart modelleri M2N/TeleSky, P5B/TeleSky ve P5LD2 SE. TeleSky adlı adaptör dışında ilgi çeken diğer ürün, kablosuz bağlantı...
  2. gözlerinde bir pencere aradım ..geçmişe bir yoldu aradığım ..nerdesin dost

gözlerinde bir pencere aradım ..geçmişe bir yoldu aradığım ..nerdesin dost

NEREDESİN DOST gözlerinde bir pencere aradım geçmişe bir yoldu aradığım sarhoş sabahların uykusuz sıcaklığı gibi bulamadım dost nerdesin kanayan avuç içimden bulaşırken yüreğime sohbetlerin bir köşesine kıvrılırdık ayaz çöktüğünde geceye veya hüsran şarkıları çaldığında hayallerin ortasında birden peşrevin ardından hicaz makamında aklıma düşüverdin dost nerdesin hep çabuk biterdi...
  3. internette geçmişi silme nasıl yapılıyor arkadaşlarım

internette geçmişi silme nasıl yapılıyor arkadaşlarım

İnternette geçmişi sil nasıl diyoruz geçmişi silme ve silmek işlemi tam olarak nasıl yapılıyor arkadaşlarım tarayıcı farketmez heralde bana anlatırsanız sevinirim girdiğim yerleri kimsenin görmesini istemiyorum da :)
  4. Google Chrome geçmişi Silme işlemi nasıl yapılır ?

Google Chrome geçmişi Silme işlemi nasıl yapılır ?

Google Chromede geçmiş nasıl silinir bu konuda bana yardımcı olacak arkadaşlarıma şimdiden teşekkür ediyorum.
  5. Skype Mesajlaşma Geçmişi Nasıl Silinir?

Skype Mesajlaşma Geçmişi Nasıl Silinir?

Bu konu; Skype Mesajlaşma Geçmişi Nasıl Silinir hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, messengerın kısa bir süre kapatılacak olması sebebiyle artık ufak ufak skype kullanımını öğrenmeye başlıyoruz. Bu yazımızda da skype geçmişi temizlemeyi bilmeyenler için bu konu hakkında bilgiler vereceğiz. Aşağıdaki resim skype hesabı olanlar için, ikinci resim ise msn kullanıcıs olup skypea...

Sayfayı Paylaş