Slique iple tüy alma aleti

M

Misafir

Forum Okuru
Slique iple tüy alma aleti
iple tüy alma slique slique iple tüy alma aleti sligue aleti
tüy alma aleti, slique, yorumları, kullananlar, iple tüy alma aleti hakkında bilgiler sunuyoruz bu yazımızda.

Sevgili Melek'ler, tüylerin iiple alanlar artık başka bir kişiye ihtiyaç duymadan bu alet ile kendileri de alabiliyorlar :) Slique iple tüy alma aleti hakkında merak ettiğiniz bilgiler aşağıdadır Melek'lerim:)


Slique Nedir ?

İple tüy alma çok eski zamanlardan beri kullanılmakta olan bir tüy alma yöntemidir. Bir ipin ilmik yapılıp tüylerin bu ilmikte sıkıştırılarak alınması şeklinde tarif edilebilir. Tüyleri kökünden alır. İple tüy almanın birçok avantajı vardır. Amacına tam anlamıyla hizmet eden bir yöntemdir. Hızlı ve temizdir. Artı, ağda gibi cildi tahriş etmez. Eski sanatların kuşaktan kuşağa geçtiği Asya ve Orta Doğu’da iple tüy alma her zaman tutulan bir yöntem olmuştur.

Son zamanlarda Avrupa ve Amerika’da da moda olmaya başlamıştır. İple tüy alma salonları her yerde açılmaya başlamıştır ve gitgide daha fazla kadın bu yöntemi keşfetmekte ve vazgeçememektedir.

Şimdiye dek iple tüy alma bir tüy alan bir de alınan olmak üzere iki kişi gerektiren bir işlemdi ve bunu ancak bu işi bilen kişiler yapabiliyordu.

Slique(Slik); ipi tıpkı kuaförlerde veya güzellik salonlarındaki profesyoneller gibi ilmik yapan ve bu şekilde kişinin kendi tüylerini almasını sağlayan bir alettir. Slique’in makas benzeri tutma yerlerine bastıkça ilmik olmuş ipin hareket ettiğini görürsünüz. Bir seferinde tek tüy alabilen cımbızların aksine, Slique bir seferinde tam bir sıra tüyü alır.Sevgili Melek'lerim, ürün hakkında ki detaylı bilgiler ve siparişleriniz için - kullanıcı yorumları için, ürünün resmi sitesine BURAYA TIKLAYARAK girebilirsiniz :)
 

Benzer İçerikler

Uzman SühaN
Cevaplar
0
Görüntüleme
16K
Uzman SühaN
Uzman SühaN
M
Cevaplar
1
Görüntüleme
9K
BerK41
B
Bilge Gökçen
Cevaplar
0
Görüntüleme
2K
Bilge Gökçen
Bilge Gökçen
Üst