Slm Arkadaşlar

R

Renovatio

Forum Okuru
Slm Arkadaşlar
Slm Arkadaşlar Forum hayırlı uğurlu olsun.. Hoşgeldik Hoşbulduk..:):)

slm arkadaşlar bir fikir verin lütfen hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
slm arkadaslar slm arkadaslar
Ben ekim ayni 23 de hasta oldum benim her zaman 7 gunu one atliyo yani 16 sinda hasta olcaktim iki kere evde test yaptim cikmadin kan test tide yaptirsami
Kadınlar 3
Slm arkadaşlar Slm arkadaşlar
Merhaba ben aranıza yeni katıldım arkadaşlar nasılsınız. Burda güzel paylaşımlar diliyorum ☺️
Deneme Odası 3
slm arkadaşlar ben katıldım slm arkadaşlar ben katıldım
bir sorum olacak bana yardımcı olabilirmisiniz adettimden 3 gün geçtiktek sonra sağlıkocağıında kan testi yaptırdım pozitif cıktı yanlız doktor değerinin düşük olduğunu söyledi en az 1 hafta geçmesi gerekir dedi şu an 10 gün geçti bende acırı...
Gebelik 0
slm arkadaslar  acil cvp lütfen slm arkadaslar acil cvp lütfen
benim iki gün önce karnm agridi adet oldm gibi az bi kan gldi snra majezik 100 ml bi tane hap ictim ertesi gün adet kesildi ve hamilelik testi yaptim hamileymisim attigim majezigin bebege zarari olurmu acele cwp bnm durumuma hic düsmüs olan war...
Gebelik 6
slm arkadaşlar bir fikir verin lütfen slm arkadaşlar bir fikir verin lütfen
mrb arkadaşlar benim adetime normalde 2 var ama gecen ay ilaç kullandım die 22 sinde oldum sırtım agrıyor sürekli ama böle cok bir agrı deil göğüs ucum dokununca agrıyor sık sık idrara cıkıyom eşimle bugün yaşadım ilişki esnasında karnımın alt...
Gebelik belirtileri 2