1. Kayıtsız Üye

  Kayıtsız Üye Forum Okuru

  sms mesajıyla emekli olma zamanı öğrenilebilirmi?

  Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

  Bir tanıdığımızdan duydum ama o da pek bilgi sahibi değildi.Sanırım sms mesajıyla emekli olma tarihi öğrenilebiliyormuş.Annemin emekliliğini öğrenmek istiyoruz böyle bir yöntem var mı gerçekten ?
   
 2. TİTAN

  TİTAN *Melekler Mekanı*

  Kayıt:
  21 Eylül 2012
  Mesajlar:
  14.147
  Beğenilen Mesajlar:
  1.646
  Ödül Puanları:
  113
  SGK'nın iletişim ortaklarıyla gerçekleştirdiği çalışma sonucunda artık emeklilik zamanınızı bir mesajla öğrenmeniz mümkün.
  Bunun için yapmanız gereken tek şey cep telefonunuzun mesaj bölümüne N yazıp boşluk bırak T.C. Kimlik Numaranızı yazıp boşluk bırakın.

  Ardından İşe Giriş Tarihinizi gün ay yıl olarak yazın.

  Hangi kapsamda (4A,4B) çalıştığınızı da boşluk bırakıp yazın.

  ve 5502’ye mesaj olarak gönderin.
   
sms mesajıyla emekli olma zamanı öğrenilebilirmi? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. DoğumGünü sms Mesajları

  DoğumGünü sms Mesajları

  Hatırlar mısın doğduğun günü... Sen ağlarken herkes gülüyordu. Öyle bir ömür yaşa ki öldüğünde herkes ağlasın sen mutlulukla gülümse. İyi ki doğdun... * Bugün belki de çok kişiden doğum günü mesajı alacaksın ancak şu an okuduğun en farklısı. Çünkü tümüyle sevgiyle yazılmış bir mesaj. İyi ki varsın... * 160 kısa karaktere neler sığdırabilirim diye düşünüyorum ancak aklıma mutlu bir yaş ve...
 2. Emekli olma işlemlerini 1 yıl önce başlatın!!!

  Emekli olma işlemlerini 1 yıl önce başlatın!!!

  Yapılan açıklamayı aynen yazıyorum.. Sigortalılarımızın, aylık bağlama işlemlerinin kısa zamanda yapılabilmesi için; Sigortalılarımızın aylık bağlama işlemlerindeki kısa sürede sonuçlandırılması için; hizmetlerini (birden fazla sosyal güvenlik kanununa SSK, Bağ-Kur, Emekli Sandığına tabi çalışmaları olan) ve sigorta sicil numaralarını birleştirmek üzere hizmet akdi ve bağımsız çalışan...
 3. Emekli sandığından emekli olma tarihini nasıl öğrenebilirim ?

  Emekli sandığından emekli olma tarihini nasıl öğrenebilirim ?

  İyi günler. Emeklilik zamanı ya da emeklilik süresi hakkında bilgi almak için ne yapmamız gerekiyor ? Siz de böyle bir bilgi var mı ya da nasıl öğrenebileceğimizi söyleyebilirseniz çok memnun oluruz.
 4. mevlid kandili sms mesajları yazın

  mevlid kandili sms mesajları yazın

  Yarın mevlid kandili.Her kandil ve bayramda olduğu gibi bu kandilde büyükleri arayacağız.Ama arkadaşlara sms atmak daha kolay geliyor. Yeni kandil mesajları yazarsanız biz de ne yazacaz derdinden kurtulmuş oluruz :)
 5. Kadınlar İçin Emekli Olma Zamanı Nasıl Öğrenilir?

  Kadınlar İçin Emekli Olma Zamanı Nasıl Öğrenilir?

  Bu konu; Kadınlar İçin Emekli Olma Zamanı Nasıl Öğrenilir haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, yeni kanunla kadınlar 5000 iş gününü tamamlamadan yaştan dolayı emekli olabilecekler. Siz de emeklilik zamanınızı öğrenmek istiyorsanız bunu yapmak artık çok kolay. Hanımlar; Ne Zaman emekli olabileceğinizi öğrenmek için telefonunuzun mesaj bölümüne N yazıp TC kimlik numaranız...

Sayfayı Paylaş