Sms Sözleri (Güzel 1 Arşiv)

HaYaL

Daimi Üye
Üye
Sms Sözleri (Güzel 1 Arşiv)
birgun Hayatin Butun Guzelliklerinden Vazgecip,olume Sessiz Sedasiz Gitmek Istersen,yanima Gelki Sana Sensiz Yasamanin,sensiz Olmanin Olum Oldugunu Gostereyim...

Suru Kalabaligindan, Bir Kartalin Yalnizligidir Benimkisi.yagmur Sonrasi Gozyasi Gibi Cig Tanesinin Yalnizligidir , Ask Icin Solan Yalnizligidir.

Sen Hic Geceleri Sabahlara Kadar Agladinmi Yanlizlik Nedir Bilirmisin Sorarim Sana....

Dudaklarimdan Dusurmedigim Bir Sigara Gibisin.ustelik,oyle Bir Illetsin Ki Bir Sara Gibi Her Daim Uykularimda Beni Nobet Nobet Yoklarsin...oyle Uslanmaz Oyle Utanmaz Nobetlerine Alisamadim.her Aciyi Tasidim Da Yuregimde Bir Sensizligi Tasiyamadim...

Ne..kadar Guzeldi Senle Beraber Olmak Simdi Yanlizim Ellerim Basimin Arasinda Seni Dusunuyorum...

Bir Marangoz Ustasiyim Adeta,bir Ayagi Mutlaka Kisa Masa Yapan.bir Elimde Cekic Bir Elimde Civi,kendimi Bir Resim Gibi Cakacagim Insani Ariyorum Yillardir...

Seni Aradim, Tum Bir Hayat. Simdi Bulmusken, Gitme Ne Olur. Terk Etme Beni, Birakma Beni Yalnizligimla. Sen De Kal Bizimle...

Simdi Baskasinin Olsanda,boynu Bukuk Yalniz Kalsamda,elimi Tutup Sacimi Oksamasanda Biliyorum Yinede Benimsin...

Yine Kumsal Sakin Yine Deniz Durgun Yine Gunes Batiyor Ve Ben Yine Yalnizim...!

Bu Yanlizlik Olumden Beter, Acilarin Sonu Degilmidir Dertler, Olum Gelmis Kapima, Can Bu Sozler Neyler...!

Sensiz Gecelerde Yildizlar Dost Yalnizligima,aldatiyorlar Beni Ilk Gun Isiginda...

Yine Gunesin Batma Saati ,kiminin Umutlari , Kiminin Sevdalariyla Beraber. Yine Yalnizliga Selam Saati,kaybolmus Sevgiler Caresiz Huzunlerle Beraber...

Yalnizlik Paylasilmaz, Paylasilsa Yalnizlik Olmaz...

Sakin Uzmesin Seni Karsiliksiz Sevgiler,bagrina Tas Basarsin Acilar Bir Gun Diner,giden Gitsin Aldirma Yanginlarda Soner.sakin Bakma Ardina Krallar Onde Gider...

Gozlerime Bakipta Aglama Diyorsun Sensizlik Ne Aci Biliyormusun Yanlizligin Karanlik Bu Dunyasinda Askimla Sensizim Anliyor Musun ?

Yalnizlik Ne Ucsuz Bucaksiz Mavi Denizde Olmak Nede Bir Col Ortasinda Tek Basina Kalmaktir Yalnizlik Bu Sehirde Bu Insan Kalabaliginda Seni Araypta Bulamamaktir...

Adini Koyamadigim Yalnizliklar Icindeyim Ne Oldugunu Hala Bilemiyorum Bir Yandan Giderken Bir Yandan Agliyorum Ama Aglayan Gozlerim Degil Kalbim Bunuda Iyi Biliyorum!

Dilimden Elveda Cikiyor Yuregim Kal Diyor Bu Dunyaya Seni Bulmaya Gelmistim Uygun Adim Voltalar Birbirini Kovaliyor Dilim Varmiyor Yuzum Tutmuyor Sensiz Olmuyor…

Bu Buyuk Yalnizlik Bitermi Bilmem, Birdaha Bu Gonul Severmi Bilmem, Ziyan Oldu Gonlum, Ihaneti Gordum.. Benim Buna Omrum Yetermi Bilmem..?

Sen Hic Birzaman Yalniz Oldunmu,yalnizlik Hissedinmi?geceleri Agla***** Sabahladinmi? Yalnizligi Bilirsin Sen Be Zalim,cunku Hic Yalnizligi Yasamak Istemedim.

Varsin Boyle Gecsin Yalanci Gunler,varsin Canimi Alsin Yine Yalnizlik.kokunu Verirken Vazomdaki Guller Yikarmi Sandin Beni Bu Yalanci Ayrilik...

Gozlerin Geciyor Gozlerimdenve Sensiz Gecen Her Saniyenin Hesabini Veremedigim Kalbimi Cikariyorum Yerinden. Sensizlik Zaten ***** Ha Oyle Olmusum Ha Boyle Olmusum...

Ben Oylece Kala Kaldim Ardindan, Hayin Kis Sogugunda, Yarim Kalmis Bir Askin Ortasinda, Tek Basima...

Sen Hersey Demek Deyilsin Biliyorum Ama Ben Herseyi Seninle Yasamak Istiyorum.

Ne Kadar Guzelse Teninin Kokusu O Kadar Kotudur Yalnizlik Korkusu Nasil Imkansizsa Hayaline Sarilmak Oylesine Imkansizdir Seni Unutmak Bebisim

Bulutlara Yukledim Ozlemimi Ruzgarlarla Yolladim Selamimi Yagmurlarla Yolladim Gozyaslarimi Kucuk Melekler Gonderdim Seni Opmeye Geldilermi...

Sensizlik Kor Gibi Duser Yuregime Ama Yakmaz, Beni O Ates Sadece Sen Beni Bir Gun Terk Edip Gidersen Yakar ...

Sevgi Uzerine Kurulan Su Dunya'da Sevgisiz Yasamak Bosa Yasamaktir Bence... Bos Bir Yurek Tasimak Kadar Aci Veren Ne Olabilir Ki...?

Tablo Resimlerine Benzemez Gecelerin Rengi. Icime Sigmayan Bir Aci Var. Ya Ben Fazlayim Bu Sehirde Ya Da Biri Eksik...

Ey Gonul Yine Bu Gece Kederim Geceden De Yuce Gel Beraber Susalim Karayazim Boyleynis...

Saate Ilisiyor Gozlerim.artik Kendimide Kandiramiyorum Yalanlarin Yalandan Oteye Gidecegi Yok...

Beklerken "seni", Gece Yere Indi. Hayalim Dikenler Uzerinden Yuruyor, Donan Tenim, Yanan "yuregim" ...

Oyle Yalnizim Ki Bu Gece Dalgalarin Kumla Birlesmesini Kiskandim, Topragin Suya Doymasini Kiskandim...

Tablo Resimlerine Benzemez Gecelerin Rengi. Oyle Karanlik, Oyle Pempe, Oyle Durgun. Icime Sigmayan Bir Aci Var Bugun Bende, Ya Ben Fazlayim Bu Sehirde, Yada Diger Yarim Eksik.

Her Gunumde Ayri Cile, Dert Ustune Dertler Dile, Bulamazsam Derman Bile, Inan Dertler Yetmez Bana...

Cevap: Sms Sözleri (Güzel 1 Arşiv)

Daglarin Tepesine, Eskiyanin Alnina, Kizlarin Kalbine Olumsuz Mehmetcik Yazacagim.

Merhaba Ben Bahriyeliyim Liman Liman Gezerim, Aklima Eser Kiz Tavlarim Aklima Eser Gemi Temizlerim.

Bu Ulke Seninle Gurur Duyuyor. Vatani Gorevinde Basarilar. Adam Olmak Adina Son Sansini Da Iyi Degerlendirmeni Dilerim.

Gece Nobetlerinde Beni Aklina Getirmemeye Calis. Uyurken Ustlerine Yakalanmani Istemem.

Spora Gidememekten Yakiniyordun Ya. Iste Spor Senin Ayagina Geldi. Iyi Degerlendir.

Bu Soyleyeceklerimi Aklindan Cikarmamaya Calis: Ay Aksamdan Isiktiiiir?

Vatan Sana Emanet. Goster Kendini. (yine De Cok Sivrilmemeye Calisirsan Senin Icin Daha Hayirli Olacak Galiba.)

Sen Askerdeyken Buralari Bize Emanet. (otomobilinin Anahtarlarini Vermeyi Dusunmez Misin? Arada Bir Calistirmam Icin Tabi)

O Guzel Askerlik Anilarini Anlatacagin Gunleri Sabirsizlikla Bekliyorum! Sen Yeter Ki Cabuk Gel, Ben Dinlemeye Raziyim

Ilk Baslarda Kac Gun Kaldi Yerine Kac Gun Gecti Diye Sayarsan Senin Icin Daha Kolay Olacaktir. Gel Teskere Gel. Gonlumuz Seninle

Askim Yatagin, Sevgim Yorganin, Yuregim Yastigin Olsun, Asker Ocaginda Rahat Uyu Bitanem.

Safak Degil Sensizlik Beni Acitan! Seni Cok Ozledim Birtanem...

Kapini Calar Mazi, Dalginlikla Acarsin, Arar Gozlerin Beni O Gunleri Sorarsin. Pismanlik Sarar Seni O Gunleri Anlarsin Oturup Bu Ask Icin Sende Aglarsin..ama Nafile..?

Askin Sarabindan Bilmeden Ictim,sevda Yolundan Bilmeden Gectim,askin Bir Alevmis Yar Yar,bir Ates Parcasi,bilmeden Gonlumu Atese Verdim...

Bugun Ilk Gunum Sensiz Alismak Kolay Degil Boyle Bir Anda Ayrildigimiza Inanmis Degilim Daha...

Boyle Yurekli Olmam Gerekli Olumune Sevmem Gerekli Bir Canim Var Bin Daha Olsa Hepsini Sana Vermem Gerekli Cok Ozlersin Diyorlar Cok Beklersin Diyorlar Sen Bu Askin Sonunda Oleceksin Diyorlar...

Beni Kizdiriyorlar Kafami Bozuyorlar Ah Mi Cekeyim, Vah Mi Cekeyim Yoksa Bu Canimdan Vaz Mi Geceyim Sen Benim Canim, En Guzel Yanim Fedadir Sana Aksa Da Kanim...

Gel Ne Olursun Gel Hasretim Her Yerde Bekletme Bu Sefer Ask, Yuregimde Ask Ozlemin Her Yerde Ozletme Bu Sefer Kar Gibi Dustun Ustume Gunes Eritir Sandim Oysa Ben Ay'dan Gece Diye Korkardim Bana Gunesim Derdin, Yetinemedim!...

Sormasaydin Soylemezdim Ama Soylemem Gerek Bazen Bir Saniye Binlerce Yil Demek Zorlama Hic Bosuna Icinden Gelmeli Sevmek Bende Bir Yurek Var Ki Cocuk Var Olmam Gerek Olmadi Ya Su Testisine Dolmadi Yar Ben Belki Baskaydim Sen Baska Bir Asktaydin...

Bilmedin Yar Yagmur Gibi Inmedin Yar Sen Belki Baskaydin Baska Bir Aska Inanmadin Kanatlanip Ucsan O Kusu Da Tutsan Kafesini Acsan Da Beni Aldattin Bana Gozun Gibi Baksan El Ustunde Tutsan Bana Dost Bile Olsan Da Beni Aldattin Beni Aldattin...

Yasamak Yildizlarda Seninle Olmak Istiyorum Sevismek Huner Degil Yaninda Kalmak Istiyorum Yasamak Huner Degil Seninle Olmek Istiyorum Ben Bu Yerde Olsemde Ay Yuzlum Yine Elde Muhtac Olayim Namerde Olunce Sevemezsem Seni...

Yuregimin Kiyisina Vurdun Minicik Bir Darbe Susmaliydim Tutamadim Kendimi Bir Canim Var Feda Etsem Sevdami Bilemezsin Bir Acim Var Anlatsam Onunu Goremezsin Herkes Unuttu Bizi Bende Unuttum Herseyi Bari Bari Sen Unutma Beni...

Hersey Bos Bir Ruya Miydi Yoksa Hepsi Bir Yalan Miydi Sen Gittin Herkes Gibi Sevmedin Benim Gibi Demek Ki Tam Da Aska Inanmistim Uykulardan Uyanmistim Sen Celdin Benim Aklimi Boyle Kaybolmak Varmiydi Var Miydi Boyle Kacmak Nerdesin...

Dun Yine Dusumdum Eski Gunleri Nasil Degisti Hersey Bizde Degistik Bilmeden Sucumuz Yok Anladim Ne Ask, Ne Hasret, Hic Bir Sey Sonsuz Degil Sonsuz Degil Ne Yazik Her Sevda Zaman Gectikce Eskiyor...

Sen Sevdigimdin, Bebegimdin Neden Ayrilik Sen Tutamadigim Cicegimdin Bir Tanem Neden Neden Ayrildik...

Sigaram Sensiz Bitmiyor Ah Askim Icin Yaniyor Sogudu Odam Yalnizim Yine Yapamam Ben Sensiz Dur Dinle...

Yalnizliklardan Yoruldum Usandim Sensiz Gecelerden Sikildim Bunaldim Sinsiki Saran Atesi Gozledim O Simsicak Bakan Gozleri Ozledim...

Tutusur Anilar Uykusuzlugunda Yetisir Sevdalar Umutsuzlugunda Bin Korku Sarar Senin Yoklugunda Yanginlar Cikar Susuzlugumda...

Askina Yuruyen Sesimi Duyuyorsun Gittikce Buyuyen Dert Oluyorsun Sana Soyluyorum Farkindamisin Ama Seni Seviyorum Ah Biliyorsun...

Koyver Derdin Silinsin Yolver Ofken Yorulsun Sonra Korkma Goster Gonlun Gorunsun Hosgor Ruhun Sevinsin Gel Bu Gunun Hakkini Ver Yarini Yarin Dusunsun ...

Beyaz Gelinligi Giymis Ustune Ne Guzel Yakismis Esmer Tenine Siyah Surmeleri Cekmis Gozune Yarimi Ellere Gelin Etmisler.

Yarimi Ellere Gelin Etmisler Suratini Asmis Gulmek Istemez Dusunur Derdini Kimseye Demez Evini Birakip Gitmek Istemez Yarimi Ellere Gelin Etmisler

Sabret Sabret Inci Tanem Bekle Beni Gelecegim Elbet Sabret....

Oldur Beni Yasamayi Istemiyorum.senden Ayri Bu Cileyi Cekemiyorum.

Aci Cekmek Ozgurlukse, Ozguruz Ikimizde, O Yuvasiz Calikusu, Ben Ise Kafeste Kanarya...

Hasretinden Olsem, Kapini Calan Olmazdim, Bir Damla Yas Olsam, Gozunde Donar Akmazdim, Adini Sevgi Olsa, Kalbimden Soker Atardim,...

Gamze Gamze Guluver Simdi Beni Goysune Ali Ver Simdi Mevsimi Geldi Askin Benimle Bir Butun Olu Ver Simdi...

Haykiracak Nefesim Kalmasa Bile! Ellerim Uzanir Oldugun Yere! Gozlerim Gormesede Bulurum Yine! Kalbim Durmussa Inan Carpar Seninle...

Serserim Benim Deli Dolu Sevgilim Kor Gibi Sicak Yada Sular Gibi Serin Gelme Uzak Dur Korkuyorum Cok Cilginlik Bu Halim Yok...

Kalbim Duraksiz Haykirislarda Ne Yapsam Ayrilamam Senden Asla Hafife Alma Ask Vurur Insana Bu Kadar Kolay Sanma Delikanlim...

Ah Aksamlar Ozlemim Bitmiyor, Ah Yagmurlar Goz Yasim Dinmiyor, Ah Geceler Sabahlar Olmuyor Ah!

Gucenmediysen Kirilmadiysan Darilmadiysan Don.nasib Olurda Beni Bulursan Hesap Sorarsan Sor, Gulum Mu Dersin Olum Mu Dersin Yeterki Ses Gelsin, Bilirim Senin Icin Yanarim.

Askim Askim Diye Aglayacaksin, Basini Yastiklara Bos Koyacaksin, Sesini Duyan Yok Ki Anlayacaksin, Sen Gittin Sira Bende, Ben Bittim Sira Bende.

Insanlarin Yuzlerini Goremiyorum.bogazim Dugum Dugum Cozemiyorum, Istesende Yanina Gelemiyorum. Tutsam Su Karanligi, Tutsamda Yirtsam. Ah Elim Tutusmussa, Elini Tutsam Susmasan Konussan Sesini Duysam, Tutsam Guzel Yuzunu Bagrima Bassam.

Ben Sende Tutuklu Kaldim, Kendi Hayatimdan Caldim, Yedi Cihan Dolandim, Banamisin Demiyor. Sakladim Gozlerimi Sustum Hep Sozlerimi Yandim Yar Kozlerimi Ah Savur Savur Bitmiyor.

Ben Senin Hayatindan Gittim Oglum, Hadi Yerime Koy Birini Koyabilirsen, Ben Senin Hayatindan Gittim Oglum, Hadi Dur Sari Odalarda Durabilirsen.

Olurum Yoluna, Olurum De Yine Boyun Egmem, Yakarim Dunyayi Ugruna Ama Sana Egilmem, Oyle Sinirsiz, Oyle Derin, Oyle Cok Severim Ki Korkarsin. Kuruyo Cole Donsemde, Pare Pare Olsamda Yenilmem.

Beni Yak, Kendini Yak, Herseyi Yak. Bir Kivilcim Yeter, Ben Hazirim Bak. Ister Op, Oksa Istersen Oldur. Ask Icin Olmeli, Ask O Zaman Ask!

Gidiyorum Butun Asklar Yuregimde Gidiyorum Kokun Hala Uzerimde, Sana Korkular Biraktim Bir De Yeni Baslangiclar Bir Kendim Bir Ben Gidiyorum.

Nikahina Beni Cagir Sevgilim, Istersen Sahidin Olurum Senin Bu Adam Kim Diye Soran Olursa Eski Bir Tanidik Dersin Sevgilim...

Hey Bakisi Sevdali, Hey Durusu Yarali, Seni Kimden Sormali, Seni Aska Yazmali...

Aski Sandiklara Kaldirdim, Ustune Yukler Yukledim, Acmasin Kimseler Diye Kilitlerine Kilit Ekledim. Seni Cok Ozluyorum

seni Seviyorum! Diyen Dillere Degil...senin Icin Aglayan Gozlere Inan...

Insanin Insana Verebilecegi En Olumsuz Hediyedir Sevgi...

Unutma Ki Insan Sevebildigi Kadar Insandir.

Insanlarin Umudunu Kirma..belki De Sahip Oldugu Tek Sey Odur.

Dunyada Paylasildikca Buyuyen Tek Sey Sevgidir.haydi O Zaman Paylasalim...

Ne Olurdu Bir Yapragin Daha Olsa!bak Sevmiyor Iste Beni Hain Papatya!

Ask Gunah Olmayacak Kadar Masum,kole Olmayacak Kadar Ozgur,unutulmayacak Kadar Derin,umulmayacak Kadar Yakin,tek Basina Yasanmayacak Kadar Takimdir...

Ben Seni Sectim Sen Benim Icin Yalan Dunyadaki Tek Gerceksin...

Uzakliklar Kucuk Sevgileri Yok Eder Buyukleri Ise Yuceltir Tipki Ruzgarin Mumu Sondurup Atesi Yukselttigi Gibi...

Dunya Da Hersey Kendine Bir Es Arar,tasin Kalbi Yoktur Ama Onu Da Yosun Sarar...

Askimiz Kara Bulutlarla Kapliysa Eger..yagmurun Yagmasini Bekle Cunku Her Yagmurdan Sonra Gokkusagi Cikar...

Bir Gun Gunes Dogmayi Ay Batmayi Unutursaa Ben De Seni Unutacagim...

Ictigim Sigaram Gibiydin Aramizda Tek Bir Fark Vardi Sigarami Ben Bitirdim Benide Sen...

Senin Olan Herseyi Sensizligi Bile Seni Hatirlattigi Icin Seviyorum...

Unutma Bal Yapan Her Arinin Kuyrugunda Bir Ignesi Vardir.

Deniz Ya Kudurmali Ya Durulmali,hancer Ya Sonuna Kadar Saplanmali Ya Kininda Durmali.sevecekse Insan Ya Olumune Sevmeli,yada Hic.

Insanlar Tanidim Yildizlar Gibiydiler,hepsi Gokteydi Ama Ben Seni Gunesim Sectim Ve Bir Gunes Icin Bin Yildizdan Vazgectim.

Ask Bir Elma Sekeridir. Yersin Yersin Elinde Kazigi Kalir.

Basini Gogsume Yasladigin Zaman Tek Dusmanim Akip Giden Zamandir.

Dun Yine Yapayalniz, Dolastim Yollarda...yagmurlarin Islattigi, Bombos Sokaklarda.gozlerimde Yas, Kalbimde Sizi, Unutmadim Seni, Unutamadim, Unutamadim, Ne Olur Anla Beni...

Hayatindaki Uzuntuler Kumsaldaki Ayak Izleri Kadar Gecici Mutluluklarsa Mermere Kazinan Yazilar Kadar Kalici Olsun...

Senin Icin Uzaktan Sevmeyi,bakmadan Gormeyi,dokunmadan,hissetmeyi,duymadan Dinlemeyi,goz Yaslarimla Gulmeyi Ve Kavusmak Icin Sabretmeyi Ogrendim Ama Sensizlige Asla...

Bir Bakisin Manasi, Hic Bir Lisanda Yoktur, Bir Bakis Bazen Sifa, Bazen Zehirli Bir Oktur, Bir Bakis Bir Asiga Neler Neler Anlatir, Bir Bakis Bir Asigi Senelerce Aglatir...

Unutma! Nasil Sensizligi Ben Yaratmadimsa Tadacagin Bensizlikte Benim Eserim Olmayacak...

Kenardan Ben Geceyim Yol Senin Olsun Ben Zehir Iceyim Su Senin Olsun Bi Sevgili Bulmussun Hayirli Olsun Bi Tane De Benim Var Haberin Olsun.

Fizik Ile Buldum, Kimya Ile Cozdum, Edebiyat Ile Soyluyorum, Seni Cok Seviyorum

Gulu Oylesine Sevmelisin Ki Soranlara Dikeni Yok Diyebilmelisin.

Bir Insan Olunce Unutulmaz, Unutulunca Olur!

Senii Sevdigim Kadar Yasasaydim,oulsuz Olurdum.... Sen Hala Sonsuzludun Yuzunde Bir Damla Gozyasisin..

Firlatmistim Kalbimi Uzaga,en Uzaga.denk Gelirde Rastlar Diye Bir Yildiza...yanilip Susturdum,agrimin Cagrisini,cagrimin Kohnemis Agrisini...

Oysa Kim Bilir Ki ,yanagimda Yanginlardan Cok Once O Yarin Biraktigi Opus Izi Var... Yuregimde Anilardan Kalan Bin Dus Izi Var...

Kanmadim Aynalara Sana Kandigim Kadar...icimde Bir Bosluk Sana Yandigim Kadar..

Bir Cift Ela Goz Yuzunden Icimde Bir Sonbahar Aciyor Oyle Aciyor Ki, Acilar Acisiz Kaliyor, Mevsimler Ustume Devriliyor,kislar Kissiz Kaliyor...

Pasli Bir Yanlizlikti Avuclarimda...ardimda Bir Yurek Yuku Ruzgar...ne Zaman Sevmeye Koyulsam,dogrulup Cogaldi Ayriliklar...

Seni Sildigimde, Anilar Defterinden,biliyordum Sokup Attigimi Hayatimin Yarisini...

Daglardaki Ruzgarin Esintisi Nasil Insaniin Icinde Bir Heyecan Yaratiyor Ise Iste Bende Seninleyken O Heyecani Yasiyorum Bitanem...

Eger Bir Ucurumun Kenarinda Dusmek Uzere Olsam, Asagida Bir Dal Olsa Ve O Dalin Sen Oldugunu Bilsem,olmekten Degil Bitanem Seni Kirmaktan Korkarim...

Seni Sevdigimi Soyluyorum Ama Bu Yalan,cunkusana Olan Duygularim O Kadar Ustun Ve Yuceki Askim Onlara Isim Bulamadim...

Bir Mezarci Olsaydim Seni Topraga Degil Kalbime Gomerdim Sevgilim...

Gecenin Izinde Iz Surdum Seni Aradim. Ay Sahidim,karanliklar Ise Isigimdi.sabahi Yapacak Gunese Ant Olsunki Seni Bulacagim Ve Benim Olacaksin,bir Seher Vakti.

Dunyanin En Agir Iscisi Benim, Nedenmi? Cunku 24 Saat Seni Dusunuyorum...

Kimler Icin Dokmedimki Gozyasi,senin Icin Dokuyorsam Ne Cikar.omur Temelinden Her Bir Tasi,senin Icin Sokuyorsam Ne Cikar...

Gul Dalinda Nasilsa,siir Sairin Dilinde Ne Ise Sen Yuregimde Oylesin.. Bunu Bilsende Bilmesende.....

Git Tabi Git.kirpiklerime Bir Kara Diken De Sen Ekle.henuz Sokaklarina Bile Alisamadigim Bu Kente Ver Beni Ve Bakisinin Talan Ettigi Yerlerimi Al Oyle Git....

Seni Sevdigim Kadar Allahi Sevseydim Cennetin En Guzel Kosesi Benim Olurdu

Sen Gozumdeki Bir Damla Yas Olsaydin Seni Kaybetmemek Icin Hic Aglamazdim..

Sen Colde Bir Cicek Olsaydin Seni Kaybetmemek Icin Goz Yaslarimla Beslerdim..

Geceye Inat Gun Agirmakta,agaca Inat Dal Cogalmakta, Olume Inat Insanlar Cogalmakta,bense Sana Inat Seni Sevmekteyim.inat Bu Ya, Hepte Sevecegim….

Olsen Bile Benden Kurtulamazsin. Kefen Olur Bedenini Sararim.yagmur Olur Uzerine Yagarim.cicek Olur Mezarinda Acarim. Olsen Bile Benden Kurtulamazsin

Dunde,bugunde,yarinda, Yuregin Kadar Yanindayim. Kendini Yalniz Hissettiginde Elini Kalbine Koyben Hep Ordayim

Baskasina Kendinden Fazla Deger Verme,ya Onu Kaybedersin Yada Kendini Mahvedersin Eger Bu Dunyada Seni Kimse Sevmiyorsa Bilki Ben Olmusum

Guzelim Bebegim Herseyim Nerdesin Neden Cevap Yazmiyorsun Bana Cidden Bitirdinmi Herseyi Yapma Ne Olursun

Her Yeni Gelen Gunu Yeni Bir Umitle Beklemeli Her Yeni Gun Yeni Havalarla Gelir Gece Yagan Yagmurla Uyursun Sabah Bir De Bakarsin Odan Gunesli

Ask Nedir Biliyormusunuz?ask: Karsindakini Bulunmaz Hint Kumasi Sanmanla Enayi Oldugunu Anlaman Arasinda Gecen Zamandir...

Gunes Aydan Guclu Olabilir Ama Ayin Etrafinda Yildizlar Vardir Ben Ise Ay Kadar Beyaz Gunes Kadar Yalnizim

Iki Gulu Sevdim Biri Kirmizi Biri Beyaz ..sen Beni Unutursan Kirmizi Gul Senin Olsun Ben Seni Unutursam Beyaz Gul Kefenim Olsun....

Seni Hic Unutmadim Ne Olur Don Artik. Gitmek Neyi Halletti Guzelim Donmeni Inanki Bekliyorum.son Defacik Ne Olur

Gulusune Bin Kirsun Siksada Olum Unutma Umuda Kursun Islemez Gulum

Ask Bir Muz Kabugudur Tek Farki Bastiginda Ayaginin Degil Hayatinin Kaymasidir...

Hayat Bir Tiyatro Dediler Herkese Bir Rol Verdiler. En Zorunu Bana Verdiler.once Sev Sonra Unut Dediler.

Sen Unuttun Fakat Unutulmadin Bense Unutuldugumu Biliyorum Ama Unutamiyorum Inan Unutmaya Calistigim Gun Seni Tekrar Delicesine Sevmemi Sagliyor...

Her Satirima Seni Nasil Sevdigimi Binlerce Defa Yazmak Isterdim Elimden Gelse "o" Guzel Adini Ask Bahcemin En Guzel Agacina Altin Harflerle Kazimak Isterdim.

Ayri Kalmak Degil Benim Derdim Ya Ellerini Tutmak Isterse Ellerim...omer Seni Hala Cok Seviyorum.

Sen Varya Sen Sigaram Gibisin Dumani Saclarin Alevi Gozlerin Yanliz Bir Fark Var Ben Sigara Yaktikca Sen Beni Yakiyorsun.....

Soyle Nerde Yanlis Yaptik,inanmazdik Sozune ,hic Gucum Yok Zamani Cevirmeye,gormesende Duymasanda,yasardim Yine Bu Aski Sessizce...

Bir Canim Olsaydi Eger Ondan Iki Dilek Dilerdim.biri Yagmurlu Bir Havada Senin Yanimda Olmani Ikincisi Ise Yagmurun Hic Durmamasi.

Seni Sevdigimi Daha Nasil Soyleyeyim,bagirayim, Haykirayimda Elaleme Rezilmi Olayim,eger Sende Beni Seviyorsan Cek Mesajini Soyle Sevdigim...

Gunun 24 Saati Uyudugum Icin Bana Deli Diyorlar Ama Bu Deliler Surekli Seni Ruyamda Gordugumu Bilmiyorlar...

Gece Olup Sensizligi Bir Yorgan Gibi Ustume Cekince Hissetdigim Duygunun Tarifi Yok.ve Anliyorum Bir Kez Daha Seni Ne Kadar Cok Sevdigimi.seni Ozledim Bebegim...

Gozlerinden Suzulen Bir Damla Yas Olmak Isterdim. Gozlerinden Dogup, Yanaklarindan Suzulup, Dudaklarinda Olmek Icin...

Sevmeden Sevilmeden Bu Hayat Yasanmazki,kalplerdeki Heyecan Sebepsiz Baslamazki, Sen Olmassa,yanimda Avutamam Kendimi,dort Kitaba Dil Olsam Anlatamam Derdimi...

Olmek Care Degil Tum Detrlere, Olmemekte Care Degil Dunya Derdinden. Uyumak Cozum Degil Kederden, Gayri Uyumamakta Cozum Degil Senin Derdinden...

Herkesi Bir Zaman Icin Aldatabilirsin, Bazi Insanlari Her Zaman Aldatabilirsin Ama Herkesi Her Zaman Aldatamazsin...

Gormeden Deger Verdigim,tanimadan Hatirladigim,seni Merak Edip Kimseye Baglanmadigim Hayal Bile Edmeyip Heyecanini Yasadigim,merakla Bekledigim Tek Heyecanimsin.

Senin Icin Olmek Varsa Olurum Fakat Seni De Yanimda Gotururum...

Bir Gun Gunes Benim Icin Dogacak Iste O Gun Sana Donecegim Elimde Kirmizi Guller Olacak Ve Haykiracagim Seni Sevdigimi Bekle Sevdigim O Gunu Bekle Donecegim...

Bir Gul Guzeldir, Solana Kadar,bir Ateste Parlaktir, Sonene Adar,ama Benim Sevgim Ne Solar, Ne Soner Olene Kadar...

Asktan Kurtulmak Ona Tutulmak Kadar Kolay Degildir!..

Yildizlari Saydim Biri Eksik Cikti.!!

Hic Ozlemedigim Biri Varsa Oda Sensin Cunku Kahretsin Hep Aklimdasin...

Sen Benimdin,ruyanin Gorkemiyle Doldum.ben Uykuda Sultandim,uyaninca Hic Oldum...

Bir Gun Gelip Soracaksin Beni Mi Daha Cok Seviyorsun Yoksa Tanri'yi Mi Diye...ben Hic Dusunmeden Tanriyi Diyecegim Ve Sen Kusup Gideceksin.ama Nereden Bileceksin Icimdeki Tanrinin Sen Oldugunu...

Maviler Giyer Deniz Olurum.yesiller Giyer Bahar Olurum.beli Olmaz Belki Bir Gun Beyazlar Giyer Senin Olurum...

Ask Dudaklarinda Kahkaha Degil Gozlerde Ki Yastir.maksat Sevgi Ugrunda Olmek Degil Ugrunda Olecek Sevgi Bulmaktir...

Sevmek Bir Bakima Zamanini Vermektir, Zaman Aralarini Doldurmak Degil, Sabahlari Birlikte Uyanmaktir Ve Yelin Sessizligini Gecenin Gizemini Bakisa Bakisa Duyumsamaktir Sonra Birbirinin Damarlarinda Bir Kavurgan Kan Gibi Dolanmaktir...

Bir Tohum Verdim Cicegini Al,bir Cekirdek Verdim Agacini Al,bir Dal Verdim Ormanini Al,dunyayi Verdim Sana Bende Kal...

Hani Seni Seviyorum Derken Titremek Vardir Ya Hani Siyah Gozlerine Bakinca Aglamak Vardir Ya Hani Bi Kez Olsun Elin Belime Degince Kalbimin Orda Attigini Hissetmek Vardir Ya Iste Budur Benim Icin Ask...

Karanlik Aydinliktan, Yalan Dogrudan Kacar, Gunes Yalnizda Olsa Etrafa Isik Sacar, Uzulme Dogrularin Kaderidir Yalnizlik, Kargalar Suru Ile Kartallar Yalniz Ucar...

Sevmek Olmektir Bence , Ben De Sevmistim Olmeden Once...

Sari Giyer Gunes Olursun, Mavi Giyer Deniz Olursun, Siyah Giyer Matem Olursun, Kimbilir Belki Bir Gun, Beyaz Giyer Benim Olursun...

Eger Beni Bu Sokakta,bu Semtte,bu $ehirde Bulamazsan Sevgilim Bilki Ben, Gozlerinin Daldigi Yerdeyim...

Eger Colde Bir Cicek Olsan Seni Kaybetmemek Icin Gozyaslarimla Sulardim Eger Gozumdeki Bir Damlayas Olsaydin Seni Kaybetmemek Icin Hic Aglamazdim...

Gece Midir Insani Huzunlendiren,yoksa Insan Midir Huzunlenmek Icin Geceyi Bekleyen?gece Midir Seni Bana Dusunduren Yoksa Ben Miyim Seni Dusunmek Icin Geceyi Bekleyen ?...

Ustune seviyorum Yazdigim Bir Kagittan, Sandal Yapiyor, Dereye Birakiyorum. Ister Yuzsun, Ister Batsin, Ister Bir Caliya Takilsin O Kagit Sandal, Hep Derenin Bir Yerinde Olucak Biliyorum...

Sen Elimden Tutunca, Deniz Basardi Icimi. Sen Elimden Tutunca, Yuregim Yesil Yosunlara Takilip Gunlerce Dip Akintilarinin Pesi Sira Gitmek Isterdim...

Ruyalarini Gul Yapraklaiiyla Yatagini Papatyalarla Susledim, Uzerini Sevgiyle Ortup Tum Kabuslari Aldim Ki En Guzel Ruyalari Sen Goresin...

Yillar Vardir Nasil Gectigini Bilmezdim, Bir Gun Vardir Yasamin Anl***** Degistirdi Bana Dair Hissetmedigimi, Bilmedigimi Yasatti, Iste O Ani Senle Yasadim Senle Sevdim...

Kalem Olsa Dunyadaki Butun Agaclar Ve Butun Denizler Murekkep Olsa Senin Siirini Yazamam Yinede...

Yaprak Doken Gencligimin Satir Aralarinda Alti Kirmiziyla Cizilmis Ve Tirnak Icine Alinmis Suskunlugumun Bas Harflerisin...

Birgun Gelip Bana Soracaksin Tanriyimi Cok Seviyorsun Benimi Diye Tanriyi Diyecegim Sessizce Cekip Gideceksin Ama Icindeki Tanrinin Sen Oldugunu Bilmeyeceksin

Biten Bir Ask Icin Bu Kadar Aci Cekilmez,giden Sevgiliden Artik Vefa Beklenmez, Bir Gun Gucum Yeterde Isyan Edersem.beni O Isyankar Sevdalara Gomun...

Bazen Insanlar Dusunur Hayatin Anlami Nedir Diye,ara Sira Bunu Bende Dusunuyorum Yada Dusunuyordum Seni Taniyincaya Kadar. Artik Biliyorum Hayatin Anlamisin...

Kalbim Hicbir Zaman Siradan Bir Sey Hissetmedi Benim... Asktan Korumustu Kendini. Sinirsiz Bir Tutku, Onu Alcaltan Bir Sarhosluk Uyandirdin Sen Onda...

Aska Gonul Ile Dusersen Yanarsin. Zeka Ile Dusersen Kavrulursun. Akil Ile Dusersen Gulunc Olursun. Aska Dusmezsen Kalabaliga Karisirsin, Ezilirsin Sersem Sersem Bakip Durma Bir Yol Sec...

eger Hayattan Bikip Olume Dogru Sesizce Yurumek Istersen Yanima Gelki Sana Sensizligin Olum Oldugunu Gostereyim...

Belim Bukuyor Boyle Ayrilik. Verdigin Acilar Hasret Tanidik. Gormedim Ki Bir Gun Senden Yakinlik. Donmesende Geri Farketmez Artik...

Tutulmusum Bir Esmerin Yakici Gozlerine Neden Sonra Anladim Butun Bunlar Hep Hayalmis Tas Bastirdim Gogsume Bir Sevgili Yerine...

Keske Yanlizligim Kadar Yanimda Olsaydin! Keske Yanlizligimla Paylastigimi Seninle Paylassaydim! Keske Senin Adin Yanlizlik Olsaydi Ve Ben Hep Yanliz Kalsaydim!!!

Hep Kalanlara Gidenleri Kattim! Bir Gun Yerine Gecemediler. O Kalanlara Gidenleri Kattim Yine Bir Tane Sen Edemediler. Zor Geldi Ayrilik Alisamadim.

Silinir Diyorlar En Aci Izler, Bitermis Kislarim Gelirmis Yazlar, Bilmezler Su Gonlum Derinden Sizler, Unutursun Diye Soylemek Kolay...

Fikrinden Geceler Yatabilmirem Bu Fikri Basimdan Atabilmirem Neyleyimki Sene Cata Bilmirem Ayrilik Ayrilik Ayrilik...

Unutmak Zor Anlatmaksa Imkansiz Cunku Sen Unuttukca Hatirlanan Vede Anlattikca Bitmeyensin. Bitanem. Seni Seviyorum...

Dunya Bir Efsane Hayat Bir Dram Yasam Bir Huzun Sevmek Bir Hata...

Umuda Kursun Siksada ***** Unutma Umuda Kursun Islemez...

Belki Anlamadigim Bi His,belki Sana Kizamadigimin Belgesi, Belkide Samimiyeti Yanlis Zamanda Yanlis Insanda Aramanin Caresiz Anlatilisi Idi...

Seni Birakiyorum Bir Elveda Bile Diyemeden, Seni Seviyorum, Seni Bile Goremeden...

Nezaman Sagir Bir Ressam Kiristal Bir Zemin Uzerine Dusen Gulun Cikardigi Sesin Resmini Yaparsa Iste O Zaman Ben Senden Vazgecerim...

Sensiz Kaldigim Ilk Gunden Beri Icimde Bir Umut Vuslata Dair. Aksamlari Imzaladim Gozyaslarimla.seni Aramiyor Seni Sormuyorsam Bum Senden Vazgectim Demek Degildir Birdaha Boyle Sevecek Olsam Bir Kalemde Silerdim Seni...

Sensizlik Hayat Denen Defterin Zindan Karasi Yapraklarina Hasret Kirmizisiyla Multeci Huzunler Yazmak Gib Askimm...

Yazdigim Her Cumle Agliyor.

Aciyi Hissetmiyorum. Sevmeyi Beceremiyorum. Caresizlik Hic Bitmeyen Bir Senfoni Sensiz...

Hayatta 4 Yanlis Yaptim Dogmak Yasamak Buyumek Ve Umutlara Sarilmak 1 Tek Dogru Yaptim O Da Seni Sevmek Ama Unutmusum Guzelim 4 Yanlis 1 Dogruyu Goturdu.

Gercek Gulusler Sana Sana Umutlar, Mutluluklar Sana. Sana Yaz,sana Bahar Rengarenk Cicekler Bana Yalnizlik, Kis, Kar Ve Sahte Gulusler Yeter !..

Nasilki Sensizligi Ben Yaratmadiysam Yasayacagin Bensizlikte Benim Eserim Olmayacak Uzulme Uzulursen Yillarin Senden Alacagi Tek Sey Gencligin Olacaktir...

Bir Karanlik Geliyor Yoklugunun Ardindan. Ne Zaman Gune$ Batsa Bu Son Gecem Diyorum. Vazgec Yalan Dunyanin Kohne Saltanatindan. Yeti$ir Bunca Keder Bunca Elem Diyorum. Bu Ne Bitmez Ayrilik, Bu Ne Bitmez Ozlem Diyorum.

Ben Seni Bir Noktadan Gecen Dogrular Kadar Sevdim,sen Beni Iki Noktadan Gecen Dogru Kadar Anladin...

Ask Karsindakini Bulunmaz Hint Kumasi Sanmakla Hiyarin Teki Oldugunu Anlaman Arasindaki Zamandir.

Hadi Git Birak Beni Eski Kisimda Yarinlarimi Alda Git Omrum Boyunca Yasiyacagim Unutuluslari, Huzunlerive Olumleri Birak Ve Git..

Ruzgar Ozur Dilesede Dal Kirildi Bir Kere...

Sen Sozlerime Aldirma,gozlerin Zamansiz Islanmasin,gunesin Nerden Dogdugunu Bilirsin Ve Seni Nasil Sevdigimi De Bilirsin Eger Bitsin Diyorsar Yinede Sen Bilirsin..!

Senin Yoklugun Cehennemin Obur Adi Ne Olur Gitme Usuyorum...

Hayat Hicbir Insan Icin Aglamaya Degmez.zaten Degen Insan Aglatmaz.yine De Aglamak Istiyorsan,basini Dik Tut Ki Gozyaslarin Aglatan Kadar Alcalmasin.sana Sevgimi Soylesem Sevgimden Korkarsin.ben Senin Icin Olmasam Bile Sen Benim Icin Hep Varsin...

Bir Cocuk Gulusunde, Ruzgarin En Capkin Opusunde, Yagmurun Her Sacina Dususunde Beni Hatirla....

Eger Beni Bu Sokakta, Bu Mahallede, Bu Sehirde Bulamazsan,sevgilim Bilki Ben, Gozlerinin Daldigi Yerdeyim.

Baskalarina Kendinden Fazla Deger Verme.ya Onu Kaybedersin, Ya Da Kendini Mahvedersin.

Sevme Beni, Hatirla.ozleme Beni Ama Unutma.

Sehrimin Bensiz Sokaklarini Adimlarken,ben Sensizligimin Sokaklarinda Bir Sehir Kuruyorum Kendime.

Sen Benim Olmadin Hicbir Zaman, Ben Seninim Ama Daima.sendeki Yoklugum Yok Edemedi Bendeki Varligini.yuregim Sevgi, Yuregim Ozlem Dolu.

Gunes Batmadan Yildizlar Gorunmez Elbet,gelecek Gunlser Ne Alir Ne Verir Bilemem,bildigim Sarkilar Biten Asklarin Cenaze Torenleridir.bir Sarki Soyle Gom Gitsin,gom Gitsin Yalanlari Gom Gitsin Yalnizligi,gom Gitsin Acilari.sonrada Otur Yuregin Yeserene Kadar...

Hani Gitmeyecektin Hep Beni Sevecektin O Kelimeyi Soylemeyecektin Elveda Demeyecektin Hani Olumle Ayrilacaktin Hep Yanimda Olacaktin Sende Boylemi Yapacaktin Bana Sensizligi Yasatacaktin Hani Cok Seviyordun Asla Ayrilmam Diyordun Neden Simdi Gidiyorsun Ba

Gozlerimde, Gozlerini , Gormiyosa , Gozlerin, Bilki Eyy! Sevdigim O Gozler Iste O Zaman Ellerin...

Aliskin Degilim Sensiz Kalmaya Bu Ayriliga, Sesin Solugun Olmayinca Dogmuyor Gunes Dunyama, Sonsuza Kadar Bunu Sakin Unutma...

Haykirsam Dunyaya Askimi Bir Solukta, Sendemi Cekip Gittin Bunu Ben Hak Etmedim Hani "sensiz Bir Hicim" Demistinya..?

Belkide Dilinden Bu Sarki Dusmez,dilin Soylesede Gonlun Hissetmez,bilsen Bile Benim Icin Farketmez Birtek Dilegim Var Beter Ol Yeter...

Beni Avutacak Anilarim Var, Seni Yasatacak Sonsuza Kadar, Yolun Acik Olsun Verdiysen Karar Yureginin Goturdugu Yere Git..

Demek Hic Sevmemis Ozlemissin Beni Unutmus Dusunmemissin Beni. Sahte Duygularla Yalan Duygularla Birakip Gitmissin Beni...

Seni Seviyordum Biliyorsun Askin Bitti Demek Gidiyorsun Bana Boylemi Veda Ediyorsun??

Askindan Hatira Ne Varsa Bende Isminle Beraber Gomdum Maziye Artik Hayat Bana Zor Olsa Bile Bundan Sonra Artik Nefretimsin Sen...

Olumune Seven Bendim Hayatimi Veren Bendim Degerimi Sen Bilmedin Askima Ihanetin Ansizin Cekip Giden Sendin Sen Bana Yanlis Yaptin..!

Donmesin Kalbimde Bir Yer Bulamaz Zannetmesin Baska Seven Bulunmaz, Sanmasin Bu Hayat Onsuz Yasanmaz Ne Olur Onu Hic Hatirlatmayin..!

Zaman Gelir Insan Gulerken Aglarmis Goz Yaslari Sel Olup Akarmis Kah Kaha Bir Maskedir Bilirmisin Insan Sevdiginden Ayrilinca Bu Maskeyi Takarmis

Ayrilik Aklimdan Gecmiyor Inan Hedefin Tek Sensin Gerisi Yalan Ok Yaydan Firlamis Ey Benim Belam Donersem Sozumden Namerdim Var Oldur Beni.ol De Oleyim!!!

Simdik Gozlerime Aglamayi Ogrettim Ki, Bu Yaslar Utangac Boynunun Kolesi Olsun. Bu Da Benim Sana Ayrilirken Hediyem Olsun!

Ozur Dilerim Seni Sevdigim Icin, Ozur Dilerim Gozlerine Baktigim Icin, Ozur Dilerim Seni Hep Aradigim Icin, Cok Ama Cok Ozur Dilerim Seni Insan Sandigim Icin!

Bu Benim Sevdam Kursunlara Dizilmis, Bu Benim Sevdam Ihanet Yuklu Sevgilerden Vurgun Yemis, Fakat Olmemis!!!

Bir Nasihatim Var Sana Kendini Insan Yerine Koyma Eger Bir Gun Cikarsan Karsima Sevgim Degil Kursunum Deger Anlina!

Allahim Biktim Artik,isyanim Sana Degil Kendime, Napacagimi Bilemiyorum, Her Gecen Gun Ve Gece Daha Cok Oluyorum Bu Ask Beni Mahvediyor Kurtulmak Istiyorum...

Gozyaslariyla Yikanmis Yuz Dunyanin En Temiz Yuzudur Iste Benim Yuzumde En Temiz Yuz Cunki Hergun Yikiyorum...

Gunes Avuclarinda Bir Sabah Uyandiginda Usuyorsan, Kalabalikta Yalniz Hissediyorsan Kendini Ve Bir Anlik Kirilmissa Yuregin: Beni Hatirla!

Bir Ruya Gibi Oldu Artik Yasadiklarim. Ne Sevenim Kaldi, Nede Eski Asklarim. Gecmeli Artik Gecelerce Aglamalarim. Elveda Sevgilim Elveda Askim!!

...oysa, Olmaycak Kadar Zor Degildi Bazen Gel Demistim Hep Kal Anladin ...ve Gittin Tabii Ki.

Istesem Ben Bu Omru, Bu Talihi Istemem Boyle Durup Durup Senden Ayrilmak Varsa Orada Bir Mezar Kazilir Benim Icin Ayriligin Nerede Baslarsa.

Mesafelerin Ayrilik Oldugunu Soylerler Hep, Oysa Ayrilan Bedenlerdir Yureklerse Hep Beraberdir, Bir Seyleri Paylasmak Icin Bedenimle Olmasada Yuregimle Yanindayim....

Hayatta Hic Kimsenin Bilmedigi Engin Denizlerde, Yunuslar Gibi Yuzmektir Seni Sevmek Umitlerim Vardi Tesbih Misali Sen Giderken Dagiliverdiler Birden...

Yoo, Aglamak Yok Kucuk Kiz...hani Soz Vermistin Aglamak Yok Diye. Bak Gozlerin Dolmaya Basladi.. Sen Alismamis Miydin Ayriliklara? Hadi Don Sirtini Dunya'ya Arkana Bakmadan Cek Git! Elveda Deme Dostlarina...sadece "belki" De Yasli Gozlerle "belki"....!''

Her Hatirlayis Evvelinde Unutmayi Saklar Bilir Misin? Ve Bilir Misin Ben Seni Bir Dem Olsun Unutmadim!

Yapraklar Dokulur,guller Solabilir,seni Herkes Unutabilir,ben Asla!

Bana Hayatimda Hic Gulmedim Ki Bundan Sonra Ne Bekleyecegim Ki Yalvaracagim Tanriya Al Beni De Yanina Sensizlige Alismak Zor Gelecek Bana...

Yakamozlu Geceler Benim Gecem...cunku Asik Oldugumu Yakamozlu Gecelerde Haykiriyorum...tek Basima Limanda Denize Karsi..sende Duy Askim....

Bu Sehir ,bu Kalabalik ,bu Karmasa. Icim Burkuluyor , Onca Insan Bir Sen Olmuyor. Ve Sen Onca Insandan Biri Olmuyorsun...

Gozlerini Kapat En Buyuk Hayallerini Dusun.sonrada Hepsinin Gerceklestigini... O Zaman Anlarsin Senin Icin Neler Dusundugumu...

Kolaymi Ayrilmak Canima Can Olmussun Askinin Esiriyim Herseyim Sen Olmussun...

Hadi Git Artik,ne Duruyorsun Beee Yokluguna Inandir Beni Yoruldum Her Buldugum Yerde Kaybetmekten Seni...

Sen Beni Belkide Hic Anlamadin Benim Seni Anladigim Gibi Sen Beni Belkide Hic Sevmedin Benim Seni Sevdigim Gibi Ama Bu Hicbirseyi Degistirmedi Ben Hala Seviyorum Seni...

Gozum, Kulagim, Kalbim, Aklim Hep Sende, Senden Ayrilamam Istesemde Istemesemde... Hayalin Her An Gonlumde, Gozlerimde, Seni Seviyorum Istesen De Istemesen De...

Hatiralar Kuller Arasinda Kaybolmus Bir Ates Parcasina Benzer,birgun Bu Kulleri Karistiracak Olursan,seni Canindan Daha Cok Seven Birinin Oldugunu Unutma Isveclim...

Hayati Aradim Yillar Boyu Once Derinliklerine Indim Yanilmisim Bulamadim Daha Sonra Gokteki Yildizlarda Dolastim Gecenin Bir Vakti Yine Elim Bos Dondum En Sonunda Buldum Hayati Hayat Sevgiydi Sevgi Sendin Ama Ben Sensizdim...

Iki Varligi Degistirebilsem Yagmurla Gulu Secer.ve Sana Kisin Yagan Her Yagmurda Milyarlarca Gul.yazin Kokladigin Her Gulde Dudaklarina Damla Damla Serinlik Verirdim Isveclim...

Oyle Habersizce Geliyorki Olum Ruyalar Tamamlanamiyor Giyinip Kusanilamiyor Gulup Aglanamiyor Ve Son Bir Defa Olsun Insan Goz Goze Gelemiyor...

Bu Aksam Yine Sensizlik Dustu Icime,bu Aksam Gozlerin Dogdu Yuregime,cekilmez Oldu Hasretin Bedenime,agladim Anilara Sessizce Bu Aksam Olmek Istedim Yine Habersizce Isveclim...

Sana Olan Duygularimi Cumlelere Aktarabilseydim Eger Bitmek Tukenmek Bilmeyen Bu Cocuksu Sevgim Bir Kalem, Gozyaslarim Murekkep Pamlasi, Ve Ugruna Adanmis Bu Garip Ise, Solgun Bir Kagit Parcasi Olurdu...

Yildizlar Hatirlatti Gozlerini... Ama Inan Hicbir Zaman Gozlerin Kadar Guzel Bakmadilar... Ruzgarlar Getirdi Saclarinin Kokusunu... Ama Inan Saclarin Gibi Hic Kokmadilar...

Sen Hic Hasreti Tattin Mi Severken , Hic Agladin Mi Gulerken , Sen Hic Sevdin Mi Sevilmiyorken Ve Hic Ayrilmak Istedin Mi Canindan Cok Severken...

Unutmadigin Muddetce Unutuldugunu Sanma. Cunku Seven Unutmamistir, Unutan Sevmemistir Ve Bilki Biz Vurulunca Degil, Unutulunca Oluruz!!!

Kahrolsun Sensiz Yasadigim Bu Gunler,hayatima Isyanimi Duysun Dunya Eller,ilk Ve Son Askimdin Sende Gittin Uzaklara Be Gulum....

Elimden Cekip Aldilar Seni Cekilmez Acilara Saldilar Beni, Dusundukce Seni Icim Agladi Donersin Diye Gozlerim Yollara Daldi,hamd Olsun Azrail Dostum Canimi Aldi...

Su Uc Gunluk Dunyada Cok Goruldu Sevgimiz, Mutluluga Giden Yolu Kapatti Kaderimiz, Mutlu Olman Icin Kesme Allahindan Umidini, Yoksa Olursun Benim Gibi!

Sadece Sen Gitmedin, Mutlulugum Aklim Gururum Serefim Kalbim Ve Canim Seninle Birlikte Gitti, Bana Biraktigin Seyler Ise Yikik Dokuk Bir Dunya Dert Ve Anilar...

Silinir Diyorlar En Aci Izler, Bitermis Kislarim Gelirmis Yazlar, Bilmezler Su Gonlum Derinden Sizler, Unutursun Diye Soylemek Kolay...

Senin O Yesil Gozlerin Ormanlar Kadar Derin Irmaklar Kadar Serin Cocuklar Kadar Masum Ama Bi Yilan Kadar Zehirli....

Gun Gelecek Hesap Vereceksin Yaptiklarinin Cezasini Cekeceksin Belkide Bu Satirlari Okudugunda Pismanlik Duyacaksin,o Zaman Ne Yapacaksin?

Ceylanlarin Vuruldugu Bir Dagbasinda Cicekler Acarmi?zalim Avcilarin Kursunundan Ceylanlar Kacarmi?senin Gibiler Asktan Anlarmi?bu Ceylani Vurdun Artik Yasarmi?

Teninin Kokusuna Hasret Oldugum,gozlerine Ekmek Banipta Katik Yaptigim,bunlari Hakedercek Ne Yaptim,cezami Neden Bu Kadar Agir Kestin Omrum Yetermi Saniyorsun..

Sanmaki Askinla Delirdim Simdi Nefretin Bagrimda Hancer Misali Gezerim.bu Satirlari Okursan Cok Iyi Anlarsin Beni.nefretimsin Artik Sevdigim Degil.

Hatirlarmisin Ben Seni Ne Cok Sevmistim,saatlerce Gozlerine Bakardim Sana Doyamazdim Bakmalara Kiyamazdim Hasretin Yaksada Isyanlara Sarilmazdim,sevmistim Seni.

Bakiyorum Kapilmissin Ruzgarin Deliligine,soyle Bana Bu Gidisin Nereye??? Hayat Bu Birgun Sona Erecek Bu Gunahlarinin Bedeli Verilecek.

Ilik Bir Bahar Gunuydu Islandik Yagmurda Seninle,akiverdik Ikimizde Birbirimizin Gonlune,demir Atmistik Kalbimizin Limanina Ayrilamayiz Derken Ne Oldu Bize?

Sen Aski Cok Kiside Aradin, Ama Ask Bu,benim Sana Askimi Verdigim Gibi, Kimse Veremez, O Yuzden Aski Her Yerde Bulamassin...

Sen De Beni Unutanlardansin, Aciyla Birakip Kacanlardansin, Unutma Ki Sen De Unutulacaksin, Benim Mezara Girdigim Gun Sen De Unutulacaksin...!!!

Soytarilik Etmeden Guldurebilmek Seni Ekmek Calmadan Doyurabilmek Ve Haksilik Etmeden Dogan Gunese Butun Aydinliklari Suze Bilmek Icin Multeci Isteklerim Oldu Biliyorsun Bu Son Olsun!!!

Simdik Gozlerime Aglamayi Ogrettim Ki, Bu Yaslar Utangac Boynunun Kolesi Olsun. Bu Da Benim Sana Ayrilirken Hediyem Olsun!

Kapini Calar Mazi, Dalginlikla Acarsin, Arar Gozlerin Beni O Gunleri Sorarsin. Pismanlik Sarar Seni O Gunleri Anlarsin Oturup Bu Ask Icin Sende Aglarsin!

Dunyayi Severim Engeli Olmasa Seni Severim Ayrilik Olmasa...

Kapini Calar Mazi, Dalginlikla Acarsin, Arar Gozlerin Beni O Gunleri Sorarsin. Pismanlik Sarar Seni O Gunleri Anlarsin Oturup Bu Ask Icin Sende Aglarsin..ama Nafile..?

Odumuz Patliyor Aci Cekmekten Oysa Biraz Da Acidir Askin Mayasi ... Kacinamazsin ..

Hep Kendi Golgemi Icinde Gordugum Kalbinde Bugun Baska Bir Golge Gordum. Artik Benimde Kalbim Bir Golge Gibi Kapkara...

Bombos Bir Cayirlikta,tek Bir Agac Gibi Sakinmasiz Bir Gercekliktir Varligin.gidisin Oyle Bir Bosluk Yaratirki Geri Gelisinle Dolduramazsin...

babanin Rolu, Yuz Ogretmeninkine Bedeldir.

Insan Babasina Borclu Oldugu Saygiyi, Ancak Baba Olunca Duyar.

Baba Sevgisini Koru. O Sevgiyi Kesip Atarsan, Tanri Da Senin Mutluluk Isigini Sondurur.

Cok Sevdigim Canim Babacigima Kucak Dolusu Sevgilerimi Sunar, Babalar Gununu Kutlarim.

Sen Gullere Ozenme Guller Sana Ozensin Uzme Tatli Canini Sen Gullerden Guzelsin Ozgurluk Kadar Ozel Guller Kadar Guzelsin Benim Guzel Babacigim...

Uzerime Sabir Tohumu Ekip Sevgiyle Suladigin Gulunun Bilmeni Istedigi Bir Sey Var Seni Cok Seviyorum.

Evimizin Gunesi Bir Tanesi Olan Canim Babama Kucak Dolusu Sevgi Ve Saygilarimla Babacigim Bir Gunumde Degil Her Gunumdesin.

Dunyadaki Ciceklerin En Guzeli Guldur Gullerin En Guzeli Ise Sen Gunun Kutlu Olsun Babacigim.

Atesin Yaktigindan, Gunesin Hareket Ettiginden, Gercegin Bir Yalan Oldugundan Kuskulan Fakat Benim Seni Sevdigimden Asla Kuskulanma Babacigim, Babalar Gunun Kutlu Olsun
gel Gunduzle Gece Olalim Gel Gokyuzunde Yildiz Olalim Seninle Sampiyonluklara Kosalim Haydi Bastir Kara Kartal'im

Besiktas Diyerek Sana Yuz Vurduk,siyahin Yanina Beyazi Koyduk,yillardan Beridir Hep Senin Olduk Besiktas Sen Bizim Her Seyimizsin ..

Bazen Huzun,bazen Kader Senin Sevgin Bir Omre Bedel.besiktas Sen Bizim Herseyimissin.

Gun Dogdu Hep Uyandik Stadlara Dayandik Besiktasin Ugrunada Bayraklara Donandik Semtimiz Erkek Semti Asik Eder Herkesi Uzerimde Eksilmesin Bayragimin Golgesi Iste Biz Kotu Gunde Hep Omuz Omuzayiz Ovunmek Gibi Olmasin Biz Karakartalliyiz.

Semtimiz Erkekler Semti, Asik Eder Herkesi, Uzerimden Eksilmesin Bayragimin Golgesi, Iste Biz Kotu Gunde Hep Omuz Omuzayiz,ovunmek Gibi Olmasin Biz Karakartalliyiz...

Yillarca Kahrolsak Dertten Kederden!! Bilsekki Kellemiz Kopar Bedenden!! Askimiz Harbiden Hemde Derinden!! Asla Vazgecmeyiz Besiktas Senden!!

1903'de Doldu Yurekler, Yer Siyah Gok Beyaz Sampiyon Besiktas!!

Delikanli Adam Renkli Takim Tutmaz?besiktasim Sen Bana Babamdan Kalan Miras Degil Ogluma Olan Borcumsun...

Edirnenin Yollari Tastan , Varmi Buyuk Besiktas'tan

Besiktasliysan Ogun, Degilsen Itaat Et...

Kara Kartalsin Goklerde Uzarsin 100 Yildir Yasarsin Cekemeyenler Kiskanalar Catlasin Bir Allahim Birde Sen Varsin.

Siyahin Yanina Beyaz Koyduk Yillardir Bu Renklere Biz Bas Koyduk Yagmurlarda Camurlarda Stadlari Doldurduk Besiktas Sen Bizim Herseyimizsin

[sıze=3]hatırlarmısın dogdugun gunu... Sen aglarken herkes guluyordu. Oyle bır omur yasakı oldugunde herkes aglasın, sen mutlulukla gulumse. ıyıkı dogdun...

Bugun belkı de cok kısıden dogumgunu mesajı alacaksın, ancak su an okudugunen farklısı cunku tumuyle sevgıyle yazılmıs bır mesaj. ıyı kı varsın...

160 kısa karaktere neler sıgdırabılırım dıye dusunuyorum ancak aklıma mutlu bır yas ve sevgı dolu nıce yıllar dılemekten baska bır sey gelmıyor. Senı sevıyorum.

Sesım guzel olmadıgı ıcın sana bır dogumgunu sarkısı soyleyemıyorum. Bu yuzdendır kı boyle kısa bır mesaj cekıyorum. Mutlu yıllar!

Hmmmm bu mesajı neden cekıyorum, unuttum, ınan hıc hatırlamıyorum. Dur bakayım.. Dur dur buldum dogumgunun kutlu olsun!...

Dılegım bugun dıledıgın tum dıleklerın gercek olması. Belkı yanında degılım ama bıl kı kalbımın en derın yerınde bugunu senınle kutluyorum. Nıce yaslara...

Bugun dogumgunun oldugu ıcın farklı ve ozel oldugunu mu sanıyorsun sen? Oysa sen benım ıcın sadece bugun degıl her gun farklı ve ozelsın. ıyı kı varsın...

Dogdugun gun bulutları yırtarak, bır gunes gıbı etrafına aydınlık sacarak gırdın hayata. Hep sevgıyle yasa! Nıce yaslara...

Gelecegını olusturacak her yenı gunun bır oncekı gunden daha guzel, ısteklerıne uygun ve senı mutlu edecek sekılde olmasını dılerım. Nıce seneler...

Dılerım yenı yasında mutlulukların en guzelını yasar, basarı merdıvenlerını tırmanırsın ve dılerım yuzun hep guler, nesenı hıc yıtırmezsın. Dogumgunun kutlu olsun!

Dunyada essız bır guzellık varsa o da kalbındedır. Hayatının bundan sonrası kalbının guzellıgı gıbı gecsın. ıyı kı varsın ve ıyı kı dogdun!

Yasa . Sev . Gul! Bunlar eksık olmasın yasamında. Yasın kac olursa olsun her seyın en guzelı senınle olsun. Nıce mutlu, neselı ve yasam dolu yaslara...

Bugun bır yasını daha doldurmanın mutlulugunu yasarken gelecegın sana kalbındekı tum dıleklerı vermesını dılıyorum. Dogumgunun kutlu olsun.

Fluuuppp! Bu bır sms surprızı. Sana sans getırmek ıcın burada. Bu yuzden hemen gozlerını kapat ve bır sey dıle. Mutlu yıllar sana, mutlu yıllar sana.

Kısa bır mesaj olmalı bu. Sana bınlerce opucuk ve sevgı yolluyorum buradan.. Bıl kı unutulmadın.. Dogumgunun kutlu olsun!

Arkadaslar yıldızlar gıbıdır, onları her zaman goremezsın ama senın ıcın her daım varolduklarını ve senı dusunduklerını bılırsın. Bugun benı goremezsen de bıl kı yanındayım! Dogumgunun kutlu olsun... ıyı kı varsın varsın.. Bırlıkte daha nıce yaslara...

Dıkkat! Bu mesaj sevgı, nese ve ıyı dılek ıcermektedır. Bır dakıka ıcın yasamın ve senı dusunen bırının oldugunun sevıncını hısset ve mutlu ol! Bu mutlulugun her zaman sursun. ıyı kı dogdun. Nıce mutlu yaslara...

Dılerım yenı yasında mutlulukların en guzelını yasar, basarı merdıvenlerını rahatlıkla tırmanırsın ve dılerım yuzun hep guler, nesenı hıc yıtırmezsın. Sevgı dolu kalman ve mutlu olman dılegıyle... Dogumgunun kutlu olsun!

Bıraz sans, bıraz sevgı ve sabır, bırer parca zaman, basarı ve memnunıyetı de eklersek malzemelere, hepsını karıstırıp senın ıcın uzun ve dıleklerının gerceklestıgı bır "hayat pastası" yapabılırız sanırım... Nıce yaslara!

Bır yıl daha bıttı, ama sakın uzulme zaman cabuk gecıyor dıye... Unutma kı herkes aynı seyı yasıyor. Bu yılın sonunda gerıye baktıgında umarım "harıka bır yıldı" dersın.. Tum dıleklerının gerceklesmesı dılegımle.. Nıce yıllara...

365 sayfalık bır oyku daha baslıyor, her gune bır yaprak sakla, her yapraga bır oyku sıgdır mutluluk de adına. Nıce guzel oykuler senın olsun. ıyı kı dogdun.

Gunes kadar sıcak, kartanesı kadar berrak, yagmur kadar saf ve temız bır omur dılegıyle. [/sıze]

dostlar Arasina Hasret Ucurumu Girdiginde, Yildizlarla Vuslat Koprusu Kurduk Yurekten Yurege. Gonlumuzun Hasret Gunlugugne Unutmayi Ve Unutulmayi Hic Yazmadik.

Gunese Baglandi Korkuyla Once Insan. Sonra Atese, Suya ... Ay Batti Su Kurudu Gun Bitti.. Sevgi Kardeslik Dostluktu Sonsuz Olan..can Dostuma

Dostluklara Mesken ßu Yurek Asklara Degil Sevgilinin Gozlerine Degil Dostun Sozlerine, Selamin'a Merhabasina Muhtac Bu Yurek Merhaba Ey Dost Bu Gece De Yurektesin...

Dostluk Gunah Olmayacak Kadar Masum, Kole Olmayacak Kadar Ozgur, Umulmayacak Kadar Yakin, Unutulmayacak Kadar Derin, Tek Basina Yasanmayacak Kadar Zordur.

Arkadasliklar Aska Donusebilir,ama Asklar Arkadasliga Asla Donusemez.

Arkadas Kis Ortasinda Yaz Getiren,dost Col Ortasinda Suyunu Paylasandir.

Sevgiler Gecici Olabilir Asklarda Olumlu Olumsuz Olan Tek Sey Dostluklardir...

Dost Vardir Gida Gibidir,onu Hep Ararsin.dost Vardir Ilac Gibidir Gerekirse Ararsin. Dost Vardir Hastalik Gibidir, Onu Aramazsin O Seni Bulur..

Butun Dunyayi Sevginin Renklerine Boyayip Insanlara Dagit.kendini Sevginin Bir Rengi Diye Tanit Cunku Senin Varligin Sevgiye En Buyuk Kanit!

Ben Ne Adamlar Gordum Elbisesi Olmayan ! Ben Ne Elbiseler Gordum Icinde Adam Olmayan...

Ruhumdan Baska Dostum Olmadi Ve Derdimi Dinleyen Sadece Gonlum Vardi.

Unutmayi Bilip Sevgiyi Bilmeyenler Unutur Ama Sevmeyi Bilip De Unutmayi Bilmeyenler Asla Unutmaz Cunku Onlar Sevgiye A******lar...sevgiye Hasretlerdir... (koray Bu Soz Sana Ve Sana Benzeyenlere...

Urkek Basladigimiz Seyler Gun Olup Vazgecilmez Olunca Bir Bakista Sevgiyi Yakaliyorsak,kendimizi Coskulu,guclu Tutkulu Hissediyorsak Desene Arkadas Biz Dostuz...

Dunyada Dost Denilen Kelime Yalan.benim En Iyi Dostum Ickim Sigaram.onlarda Terkederdi Olmasa Param...

Gulmek Senin Icin Bir Tutku Olsun...olurda Birgun Aglarsan Eger O Da Mutluluktan Olsun...

Evet Arkadasim!gulmek Varken Surat Asmak Niye,guldurmek Varken Aglatmak Niye,guzel Sozler Soylemek Varken,kalpleri Kirmak Niye?hayat Cok Kisa Arkadasim Ve Bu Dunyadaki Hic Bir Sey Kirilan Kalplere Degmez.

Simdilik Hoscakal Arkadasim...yine Gel.yanina Senin Gibi Gulen Gozlu,yuregi Sevgi Dolu Insanlari Alip Yine Gel Olur Mu?

Dal Ruzgari Affeder Ama Kirilmistir Bir Kere...

Bizim Omrumuzde Hayallerimiz Vardi Irmaklarinda Sandallarimizi Yuzdurdugumuz,bizim Omrumuzde Dostlarimiz Vardi Bir Gun Gormedigimiz De Uzuldugumuz...

Beni Dusmanlarimin Hancerleri Degil,dostlarimin Sirt Ustu Birakmasi Derinden Yaralar...

Uykudan Uyaninca Insani Uyandigina Pisman Eden,geri Donmek Isteyipte Donemiyince Caresizlikten Delirten,insanin Hayatta Sadece Bir Defa Gorebilecegi Harika Bir Ruyasin...

Sen Onun Askisin,ben Onun Dostu, Asklar Gecicidir,dostluk Kalici...

Paylasmaksa Cikarsiz Sevgiyi,hissetmekse Ictenligi,aramaksa Dertlere Cozum,guvenebilmekse Nedensiz Sonsuza Kadar Dostumsun(defne'ye)

Affet Beni Hep Guzeli Analim.anilarda Tebessum Yasatalim.ben Kirdim, Ben Uzdum Yaraladim.mutluluk Golgen Olsun Arkadas'im.

Dost Diye Yurek Saldim Gurbet Ele Elleri Bos Gozu Yasli Dondu Geriye Dedidostluk Olmus Yarenlik Unutulmus Dedimya Su Karsiki Daglar Onlar Dost Degilmi Dediheyhat Susamissin Seraptir Onlar O An Siliniverdi Dost Diye Sirt Verdigim O Daglar

Tum Guzellikler Ardinda O Dost Kalmis Tek Basina Uzaklarda Cok Uzaklarda Hatiralar Gibi Eski Zamanlarda O Dost Kimbilir Simdi Nerede Belki Dunyada Belki Ecelde Belki De Tum Guzelliklerde Hatiralar Gibi Eskilerde

Arkadaslik Sevgisi Vardir Simdi Eskilerde Kaldi Neden Eskilerde Kaldi Neden Hatirlanmadi Arkadaslik Sevgisi Vardir Bilen Azdir Dunyada Artik Bilen Yoktur Bu Yeni Zamanlarda

Arkadas Kirmayan Kirilmayan Kirilsada Yikilmayandir...!

Seni Ozluyorum Her Okula Gidisimde Cektigin Kopya Kagitlari Hala Siranin Altinda Seni Bekliyor Sen Nerdesin Dostum Nerdesin...

Merhaba Arkadasim Bir Gun Bahar Olmak Istersen Ciceklerin Daima Acik Olsun Bir Gun Cicek Olmak Istersen Yuzun Hep Gunese Donuk Olsun Ve Bir Gun Birini Severken Kalbin Hep Onunla Olsun

Dostum Ol Aglarken Yabanci Omuz Aramayayim Dostum Ol Kalben Tut Sevgi Sun Gozlerinle Ve Ne Olursan Ol Dostum Ol Ister Yanim Da Ister Uzakta Ister Gulusum De Ister Goz Yasim Da Bir Ses Cigligim Ol Odama Dol Ama Benim Dostum Ol

Sen Eskiden Boyle Degildin ,gozlerin Isil Isil Guler Oynardinhayata Bakmaz, Hayati Yasardin Kosardin, Cosardin, Savasirdin, Simdi Ne Oldu Sana ? Hayata Kusmus Yorulmussun Sismanlamis Yaslanmissin Bakislarin Solgun

Bir Bagri Yanik Kardasim Var Aglarmi Bilmem Uzanipta Gozlerine Akan Yaslari Silemem Yarin Askere Gidecek Gitme Kal Diyemem Aglama Kardas Aglama Aglayipta Yuregimi Daglama

Arkadas Icimi Sen, Disimi Sen Bilirsin. Ancak Sen Olursun Bana Yoldas. Haydi Tut Ellerimden, Beraber Yuruyelim Yarinlara, Gel Arkadas!

Gercek Arkadas Saglik Gibidir Degeri Ancak O Yok Olunca Anlasilir ...

Dunyada 100 Tane Arkadasin Vardir,99 Tanesi Kotudur.1 Tane Arkadas Sec Kendine Hem Arkadas Hem Kardas Olsun Sana !!!

Sen Beni Unumatmak Istesende Ben Unutturmayacagimben Seni Unutmak Istesemde Unutamayacagim!^can Dostum^

Gonuller Birdir Vucutlar Ayri Olsada.dostluk Bitmez Dostluk Abidesi Yikilsada.unutmayiz Dost Uzakta Olsada Hatta Dost Bizi Unutsada!!!

Bir Dost Yuzune Ihtiyac Duydugunda Basini Kaldir Ve Gokyuzune Bak...gunduzleri Bulutlarin Geceleri Yildizlarin Arkasindan Gulumsuyor Olacagim...

Urkek Basladigimiz Seyler,gun Olup Vazgecilmez Olunca,bir Bakista Sevgiyi Yakaliyorsak,kendimizi Guclu,coskulu,tutkulu Hissediyorsak Desene Arkadasim Biz Dostuz.

Dostluk,guzellik, Ve Sevgi Kavramlarinin Sozluk Anlamlarini Degistirmek Mumkun Olsaydi Ben Senin Isminle Degistirmek Isterdim.

Birgun Islak Sokaklar Boyu Dostlugu Ararsan, Bir Dag Eteginde Bir Deniz Kenarinda, Gozlerinden Yaslar Akarsa , Uzat Bana Elini, Ben Senin Yaninda Olacagim.

Acik Kalple Konusan Dusman, Icten Pazarlikli Dosttan Daha Iyidir.

Dostluk Dallarda Goncadir,dostluk Siratten Incedir,dostluk Herseyden Oncedir.sonmesin Muhabbetin Kozu,merhabadir Dostun Sozu.ey Dost Yurektesin!...

Dost Bazen Minik Bir Kus, Bazen Var Olmayan Bir Sevgili Kimi Zaman Saksida Bir Cicektir. Ama Asil Dost Seni Senden Cok Sevendir.

Lafla Degil, Yurekle Bagliliktir Dostluk. Yalniz Anlarda Yalniz Olmadigini Bilmektir "dostluk"

Dostluk Sessizligi Yasayip Saatlerce Sikilmamaktir. Kotu Anlarda Bile Avutan, Dinleyen, Guldurendir.

Dostluk Gece Yarisi Arayip, Hic Usenmeden Acilabilmektir, Acida Mutlulukda Siginilacak En Sicak Limandir.

Dostluk Sevgiden Kaygi Duymadan, Vefaya Sadik Olmaktir.

Biz Dostlarimizi Kir Cicekleri Gibi Avucumuzda Degil, Kursun Yarasi Gibi Yuregimizde Saklariz...

Bir Cocuk Gibi Kucuk Bir Kalbin Varsa, Kucuk Kalbindekiler Buyuk Umutlarinsa, Kalbin Ne Kadar Kucuk Olsada, Sen Buyuk Umutlarinla Yasa!

Dostluklarin Tukenmedigi, Sevgilerin Olmedigi, Goz Yaslarinin Akmadigi, Gulucuklerin Bitmedigi, En Guzel Gunler Sizinle Olsu Sevgili Dostum...

Arasira Isyana Yonelik Olsanda Hatirlaki Evreni Yargilamak Imkansizdir. Onun Icin Kavgalarini Surdururken Bile Kendi Kendinle Daima Baris Icinde Ol!

Gokyuzunde Yildizlar Gokkusagindaki Renkler Gercek Bir Dost Kadar Degerli Olamaz Butun Yildizlar Dostum Olsa Senin Gibi Bir Dost Karsisinda Parlak Kalamaz.

Dostluk Iki Dunyayi Tutan Bir Yemin, Sonuna Kadar Sadakat, Sonuna Kadar Kefillik Ve Sahitlikdir.

Dostluk, Geregince Tanimlanamazlardandir Ve Ancak, Yasamakla Anlasilir. Bu Yuzden Dostluk, Siir Gibi, Ask Gibi Anlatilmaz Yasanir.

Gercek Dostluklarda Yaratilislari Bayagi Olanlarin Hic Bir Zaman Goremeyecegi Bir Seviye Vardir.

Dostluk Hayatin Zorluklarina Karsi Gerilmis Bir Zincirdir. Bazen Istenmeyerek Bu Zincirin Halkalari Zedelenip Kopma Noktasina Gelir.onu Ancak Affetmek Tamir Eder.

Hayat Olmus Derin Bir Kuyu, Sevda Denizinin Kurumus Suyu, Mutlu Olmak Icin Bir Omur Boyu, Inanipta Sevme Kimseyi Arkadas.

Sana Bu Guzellikler Bizden Kalsin. Bu Gunlerden Birseyler Kalsin Senden Almak Isterler, Bizi Soyle Geleni Bize Gonder Bizden Alsin Dostum!

Dostlara Mesken Bu Yurek, Aska Degil Sevgilinin Gozlerine Degil, Dostun Sozlerine Merhabasina Sel***** Muhtac Bu Yurek, Yurektesin Ey Dost Selam Sana...

Paylasmaksa Cikarsiz Sevgiyi, Hissetmekse Ictenligi Ve Aramaksa Dertlere Cozum, Guvenebilmekse Nedensiz Bunada Dostluk Denirse Sonsuza Dek Dostumsun...

Dost Dedigin Yurekten Sever, Sermayesini Dostluga Sarfeder, Boyle Guzel Sevgiler Dunyalara Deger, Dunyalara Degecek Dostuma Yurekten Sevgiler.

Bir Gun Islak Sokaklar Boyu Dostlugu Ararsan Bir Dag Eteginde Veya Bir Deniz Kenarinda Gozlerinden Yaslar Akarsa Unutma Uzat Ellerini Bana Senin Dostunum Dostun!

Yasamak Bir Oyun Degildir Dostum, Aglamak Var Sevmek Sevilmekde Var. Bu Dunya Kimsenin Degildir Dostum, En Mutlu Aninda Yok Olmakda Var!

Bir Umut Serpilsin Yuregine Bin Tatli Mutluluk Dogsun Gunlerine Binbir Hayalin Gelecekle Bulussun Hersey Kendin Gibi Guzel Olsun.

Kalbin Kar Gibi Beyaz, Gonlun Yildizlar Gibi Parlak, Duygularin Gunes Gibi Sicak, Ruyalarin Ay Isigi Gibi Olsun.

Hayata Gulusunle Ceza Ver, Kotuluklere Yikilmadigini Anlasinlar. Yaprak Misali Dokulsende Seni Seven Dostlarinla Yeniden Yeser! Kimse Yoksa Bile Ben Varim Sakin Unutma Dostum.

Hayat Yasamayi, Mutluluk Gulumsemeyi, Sevgi Hak Etmeyi, Vefa Hatirlanmayi, Ask Sadik Kalmayi Ve Dostluk Paylasmayi Bilenler Icin Vardir. Sen Bunu Hakedenlerdensin.

Islak Ve Buruk Bir Sanci Saplanirsa Yuregine, Yuregin Giderse Bir Yerlere Bir Golge Duserse Icine, Yalnizlik Ve Huzun Hakim Olursa Bedenine Iste Ben Oradayim Gor Beni.

Hayat Altust, Beynim Yangin Yeri. Sonunda Sevmis Biri, Kaciyor Digeri. Gozler Sele Maruz, Eller Tasa Mahkum. Dost Mesaji Bekler Gonlum, Tek Carem Olum.

Gunisigini Bekleyen Kara Karlar Altinda Kalan Kara Gunlerin Kardeleni Oldum. Sonunda Hayati Karin Altinda Ustunde Degul, Dostlarin Kalbinde, Mezarimda Buldum.

Karanlikta Bir Ben Ve Ayak Seslerim, Bende Varim Diyen Dostu Ozledim, Karanlikladan Kurulmustu Ordu, Yenemedi Ihvan Odunsuz Dostu.

Ben Aydinlik Ve Ozgurluk Delisiyim, Varsin Hainler Gizlensinler Soguk Tas Altlarinda, Durustce Yasadim Ben Karsiliginda, Yuzum Dogan Gunese Donuk Olecegim.

Bir Dostum Uzuntusune Herkes Sempati Duybilir, Bu Cok Kolaydir. Bir Dostun Basarisina Sempati Duyabilmek Ise Cok Saglam Bir Karakter Gerektirir.

Bir Dostum Varki Benim, Geregi Arayan Yolda Oncusudur Yuregimin. Yurutuyo Yasamin Sirlarina Dogru Inancla, Sahibidir Butun Guzel Sozlerin.

unutmayin Ki Paylastikca Cogalan Tek Sey Sevgidir, Evlilik Gibi Bir Noktayla Ebedilestirdiginiz Sevginizin Hep Cogalmasini Dilerim. Mutlu Bir Yasam Dilegiyle...

Sevginizi Olumsuzlestirmeye Dogru Attiginiz Bu Adimda Sevginizin Hep Ilk Anki Gibi Taze Kalmasi Ve Mutlu Olmaniz Dilegimle...

Yasantinizin Her Gunu Bugunku Gibi Sevgi Dolu, Mutlu Ve Heyecan Dolu Gecsin. Birbirinize Hep Bagli Kalin! Mutluluklar...

Beyaz Guvercinler Yolluyorum Size Buralardan, Hayatiniza Sevgi, Mutluluk Ve Huzur Versin Diye. Omur Boyu Mutluluklar Dilerim.

Her Gununuz Birbirinizi Daha Cok Severek Ve Birbirinize Daha Cok Baglanarak Gecsin. Hayat Boyu Mutlu Ve Huzurlu Yasayin! Yuvanizdan Sevgi Eksik Olmasin...

Ebedi Sevgi Yolunda Attiginiz Bu Ilk Adimda Belki Yaninizda Degilim Ama Bilin Ki Tum Kalbim Sizinle. Hayat Boyu Mutlu Olmanizi Diliyorum.

Hayat Kadehse Eger, Ask Da Kadehi Dolduran Saraptir. Kadehinizin Hic Sarapsiz Kalmamasi Dileklerimizle, Hayat Boyu Mutluluklar Dileriz.

Bir Elmanin Iki Yarisi Gibisiniz. Yasam Boyu Bunu Korumaniz Ve Birbirinizi Hep Tamamlamaniz Dilegiyle... Mutluluklar!

Sana Esinle Birlikte Huzur Ve Mutluluk Dolu Bir Yasam Diliyorum. Her Ikinizi De Tebrik Eder, Mutluluklar Dilerim.

Nikahiniza Gelemiyorum Ama Mutluluk Dileklerimi Iletemeyecek Kadar Da Uzakta Degilim. Umarim Her Sey Gonlunuzce Olur…

Hayat Boyu Birlikte Ilerlemeye Karar Verdiginiz Yolda, Gunes Hep Onunuzde Olsun Ki Golgeler Ardinizda Kalsin. Bir Omur Boyu Mutluluklar Dilerim…

Tum Yasantiniz Boyunca En Guzel Gunleri, En Neseli Anlari Ve Sevginin Doruklarini Beraber Yasamanizi Dilerim... Mutluluklar…

Birlesen Elleriniz Ve Kalpleriniz Birbirinden Hic Ayrilmasin. Bir Hayati Tum Guzellikleriyle Paylasmaniz Dilegimle... Mutluluklar!

Zaman Cok Kisa, Yasam Boyu Birlikte Olmaya Soz Verdiginiz Bugunden Itibaren Birbirinizin Kalbini Kirmamaya Ve Hep Sevgi Dolu Olmaya Ozen Gosterin. Mutluluklar…

Her Gunuzu Her An Bitecekmiscesine Birbirinize Daha Da Siki Sarilarak Ve Sevgi Dolu Yasamanizi Diliyorum... Omur Boyu Mutluluklar…

Bir Ask Gulumsemeyle Baslar, Opucukle Devam Eder Ve Bir Nikahla Olumsuzlesir. Sevginizi Olumsuzlestirmeye Dogru Attiginiz Bu Adimda, Askinizin Hep Ilk Gunku Gibi Taze Kalmasini Ve Mutlu Olmanizi Diliyorum. Elleriniz Birbirinden Hic Ayrilmasin!

Her Gununuz, Birbirinizi Daha Cok Severek Ve Birbirinize Daha Cok Baglanarak Sevgi Dolu Gecsin. Hayat Boyu Mutlu, Huzurlu Ve De Bol Cocuklu Yasamaniz Dilegimle. Yuvanizdan Sevgi Eksik Olmasin. Gozleriniz Hep Birbirini Arasin. Mutluluklar...

Paylastikca Cogalan Tek Sey Sevgidir, Evlilik Gibi Bir Noktayla Ebedilestirdiginiz Sevginizin Hep Cogalmasini Dileriz... Yas*****z Boyunca Gunes Hep Onunuzde Olsun Ki Golgeler Ardinizda Kalsin. Omur Boyu Mutluluklar Dilerim…

Nice Mutlu, Basarili Ve Saglikli Yillara...

Evlilik Yildonumunuz Kutlu Olsun...

bir Damla Umut Serpilsin Yuregine Bir Tatli Mutluluk Dolsun Gozlerine Bin Bir Hayallerin Gercekleri Bulsun Dualarin Kabul Osun.

Bir Kandil Gulu Savur Sevdiklerine, Size Onlardan Gulucukler Getirsin Oyle Icten Oyle Samimi Ol Ki Goz Yaslarini Bile Tebessume Cevirsin. Kandilin Mubarek Olsun...

Mubarek Kandilin Turk Ve Islam Alemine Hayirlar Getirmesini Dilerim...

Bu Degerli Kandil Gecenisinde, Kainatin Yaraticisi Ve Alemlerin Rabbi Bagislayici Ve Aciyici Yuce Allah Tum Dualarinizi Kabul Etsin...

Tonton Bir Dede Oldugunda Sallanan Sandalyene Oturup, Anilarini Tazeledigin Bir Gunde Guzel Bir Bayram Gecirmen Dilegi Ile...

Yipranmis Ve Katilasmis Gonulleri Rahmet Meltemiyle Yeserten Essiz Peygamberin Dogum Gunu Olan Mevlit Kandilinizi En Icten Dileklerimle Tebrik Ederim...

Bayramin Feyz-i Uzerinize, Rahmeti Gecmisinize,bereketi Evinize,nuru Ahiretinize, Sicakligi Yuvaniza Olsun. Kandiliniz Mubarek Olsun.

Fani Dunyanin Padisahi Degilim. Gonul Hirkalarini Yamar Giyerim. Dostlarla Aglar, Dostlarla Gulerim. Siz Sevdiklerime, Iyi Kandiller Dilerim.

Gecenin Guzel Yuzu Dokunsun, Kabuslar Senden Uzakta, Melekler Basucunda Olsun, Gunes Oyle Bir Gecede Dogsunki Dualarin Kabul, Kandilin Mubarek Olsun.

Gul Bahcesine Girenler Gul Olmasada Gul Kokarlar, Kainatin En Guzel Gulunun Kokusu Uzerinizde Olsun. Kandiliniz Mubarek Olsun.

Yakinlik Ne Mekanda Ne Zamandadir. Sadece Eller Yukari Kalktiginda Aklina Gelenler Yakin Olduklarindir. Kandiliniz Mubarek Olsun.

Her Tomurcuk Yeni Bir Gulun, Her Gul Yeni Bir Baharin, Her Kandil Yeni Rahmetlerin Habercisidir. Rahmet Ve Magrifet Dolu Kandil Gecirmenizi Dileriz.

Yagmurun Topraga Hayat Verdigi Gibi Dualarinda Hayat Bulacagi Bu Gecede Dua Bahcesinde Yeseren Fidan Olmak Dilegiyle Kandiliniz Mubarek Olsun.

Semanin Kapilarinin Sonuna Kadar Acilip Rahmetin Saganak Saganak Yadigi Boyle Bir Gecede Dusen Damlalarin Seni Sirilsiklam Etmesi Dilegiyle Kandilin Mubarek Olsun.

Bugun Ellerini Semaya Gonlunu Mevlaya Ac! Bugun Gunahlardan Olabildigince Kac, Bugun En Gizli Incilerini Onun Icin Sac, Cunku Bugun Kandil. Kandilin Mubarek Olsun.

Gunesin Guzel Yuzu Yuregine Dokunsun, Kabuslar Senden Uzakta, Melekler Bas Ucunda Dursun. Gunes Oyle Geceye Dogsun Ki, Dualarin Kabul, Kandilin Mubarek Olsun.

Avuclarin Acildigi, Gozlerin Yasardigi, Ilahi Esintilerin Kalpleri Oksadigi Anin Bir Asra Bedel Oldugu Bu Gece Dualarda Birlesmek Dilegiyle Kandilinizi Kutlarim.

Bin Aydan Daha Hayirli Bu Mubarek Gecenin Buyusune Kapilmaniz Dilegiyle, Kandiliniz Mubarek Olsun.

Yagmur Yuklu Bulutlar Gibi Gelen, Etegindeki Hayir Cevherlerini Basimiza Bosaltan Ve Bizlere Mutluluk Veren Kandilin, Buyusune Kapilmaniz Dilegiyle. Nice Kandiller.

Yuku Sevgi Ozu Saygi Gucu Baris Susu Hosgoru Olan Mubarek Kandilini Kutlarim. Allaha Emanet Olun.

Ruhu Ask Ve Muhabbet Muhruyle Damgali, Kalbi Kutsi Dava Ile Sevdali, Sinesi Heyecan, Cosku Tufani Ve Sukur Notalari Ile Orulmus Guzel Insan, Kandilin Mubarek Olsun.

Size Karanfilin Sadakatini, Sumbulun Bagliligini, Meneksenin Tevazusunu, Lalenin Gururunu, Leylegin Saadetini Versek Bizede Dua Edermisiniz. Kandiliniz Mubarek Olsun.

Gul Bahcesine Girenler Gul Olmasalar Da Gul Kokarlar. Kainatin En Guzel Gulunun Kokusunun Uzerinizde Olmasi Temennisiyle.

Kardesligin Daimi Oldugu, Sevgilerin Birlestigi, Dostluklarin Bitmedigi Yinede Mutlu, Umutlu Sevgi Dolu, Rahmetlerin Yagmur Gibi Yagdigi Nice Kandillere.

Gun Vardir, Bin Yildan Uzun Gelir Bize. Bir Yil Vardir Bir Gunden Kisa Gelir Bize. Bire Bin Yazilan Bu Gecede Dua Edelim Rabbimiz'e.

Islamin Nurlu Gunesi Kalbinize Dogsun, Mekaniniz Cennet, Hz Muhammed Komsunuz Olsun, Gunleriniz Mutluluk Ve Saadetle Dolsun, Dualariniz Kabul Olsun.

Zade Duygular Yukselsin Goklere, Yukseklerde Hafakan, Gozlerde Yaslar, Ona Susamis Dudaklar Kadar, Acilan Eller Var, Kandiliniz Mubarek Olsun.

Gunler Bize Dostlarin Guzelligi Ile, Geceler Onlarin Dualari Ile Mubarek Oluyor. Umudumuz Dostlarin Hediyesi, Duamiz Sizlerin Sevgisi.

Vesile Olalim Kardeslige, Barisa. Yorulalim Hepimiz Yarinki Ugrasa. Tat Alalim, Varalim Yuce Allah'a. Eriselim Birlikte Nice Kandillere.

Dertlerimiz Kum Tanesi Kadar Kucuk, Sevinclerimiz Nisan Yagmurlari Kadar Bol Olsun. Bu Mubarek Gunde Sizinde Heybeniz Sevapla Dolsun. Dualariniz Kabul Olsun.

Hayatiniz Gokyuzu Kadar Yakin Kuslar Kadar Ozgur, Trenler Kadar Uzun Ve Sevgi Kadar Guzel Olmasini Temenni Ederim.

Bu Gunlerin Feyzi Uzerinize, Rahmeti Gecmisinize, Bereketi Evinize Nuru Ahiretimize, Sicakligi Yuvamiza Dolsun.

Konsun Yine Pervazlara Guvercinler, Hu Hulara Karissin Aminler, Mubarek Aksandir, Gelin Fatihalar, Yasinler...

Gel Ey Muhammed Bahardir, Dualar Ardinda Sakli, Aminlerimiz Vardir. Hacdan Doner Gibi, Miractan Iner Gibi Gel Gel. Bekliyoruz Yillardir.

Bakiler Sevgiler Adina Nice Dilekler Vardir, Olumu Bile Ayirir Saymayan Gonuller Vardir. Mesafeler Araya Set Cekmisse Ne Cikar, Dualardan Birlesen Gonuller Vardir.

Gul-i Muhammed-i Olanlara Selam Olsun, Selam Diyarindan Gecenlere Bahar Olsun, Gonlu Hazan Olanlarin Gonlu Gulistan Olsun, Mubarek Kandiliniz Kutlu Olsun.

Geri