Sneidjer'in söylediği Fener Ağlama şarkısı

THESECRET

THESECRET

"Adalet olunca yiğitliğe lüzum kalmaz"
Sneidjer'in söylediği Fener Ağlama şarkısı
sneidjer fener ağlama şarkısı,wesley sneidjerin söylediği fener ağlama şarkısı,sneidjerin söylediği fener ağlama şarkısını dinle

020103.jpg


Galatasaray’ın Hollandalı yıldızı Wesley Sneijder, şampiyonluk kutlamalarında mikrofonu eline alarak tribünleri coşturdu. Futbolcuların sahaya tek tek çıktığı sırada mikrofonu eline alan Sneijder, "Fener ağlama" diye bağırdı. Sneijder’in bu sözleri üzerine tribünlerde büyük tezahürat koptu. Hoparlörlerden de aynı şarkı çalınınca taraftarlar da tezahürata eşlik ettiler.Galatasaraylı Wesley Sneijder, şampiyonluk kutlamalarında mikrofonu eline aldı, "Fener ağlama" diyerek tribünleri coşturdu. Spor Toto Süper Lig'de 2014-2015 sezonda mutlu sona ulaşan Galatasaray, TT Arena'da taraftarlarıyla zaferi kutladı. Sarı-Kırmızılı futbolcular, sahanın ortasına kurulan platforma isimleri okundukça çıktılar. Bu arada Galatasaray Kulübü de Twitter’dan "Ağlama" başlığı altında Sneijder’in mikrofonlu fotoğraflarını paylaştı.

Sneijder ise kutlamalara damga vurdu. İsminin okunmasından ardından sahaya gelen Hollandalı yıldız, bir süre geçtikten sonra anonsçunun elinden mikrofonu kaptı ve taraftarları susturdu.

Yıldız futbolcu, "Fener ağlama" diye bağırınca tribünlerde adeta kıyamet koptu! Taraftarlar, bir ağızdan tezahüratta bulundu.

İŞTE O ANLAR
 
Üst