Soda emziren anneler için zarar li mi bebeğe sakıncası olur mu?

D

Dünyammm0

Forum Okuru
Soda emziren anneler için zarar li mi bebeğe sakıncası olur mu?

Soda gaz yapar mı melek kadınlar kulübü maden suyu gaz yapar mı forumda.​

Kızlar benim bebeğim 3 aylık emziriyorum ama canım iki gündür deli gibi soda çekiyor. Acaba soda içsem bebeğime zararı olur mu süte geçtiği için. Soda içmek istiyorum çok ihtiyacım var sanki vücudumda büyük bir eksiklik gibi neden bu kadar istiyorum onu da anlamıyorum ama. Sizce maden suyu içsem bişey olur mu? Emziren anneler soda gaz yapar mı?

Merhabalar
Emziren bir anneyseniz yediğiniz içtiğiniz her şeye dikkat etmeniz gerekiyor çünkü bebeğiniz de çok küçük 3 aylık yediniz her şey ama her şeye bebeğinizi direkt olarak geçmektedir soda büyük ihtimalle bebeğinize gaz yapacaktır bebeğiniz gazlı ve bebeklerin zaten büyük problem olabilir. Ama bebeğiniz de gaz problemi yoksa kolayca gazını çıkara biliyorsa doktorların da önerisi ile bir şişeler fazlasını içmemek şartıyla soda tüketebilirsiniz. Doktorların önerisi aslında anne kendine çok fazla kısıtlama yapmaması konusunda ama tabii ki bebeğinizin durumuna göre de bunu şekillendirebilirsiniz kolik sıkıntısı olan bir bebeğiniz varsa tutup maden suyu içmek bebeğinize daha da problem yaratabilir. Çok sorulan soruları mızdan biri olan "bebeği gazlı olan anneler bu sorunu nasıl aştınız" aşağıdan linkten inceleyebilirsiniz.

Geri