1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.945
    Ödül Puanları:
    0

Sofra dekoru yapalım

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

Sofra vazosu Sofra şıklığı

İnternette dolaşırken bu şık sofra dekorasyonunu gördüm ve çok beğendim. Aynısını değil ama benzerini yapmaya karar verdim. Bİr vazo yada uzun bir bardak kullanılabilir. Bardağın içine çakıl taşı yada renkli taşlardan konulabilir. Birde kuru bir dal bulup üzerine bal kabağı değilde süslü yılbaşı süsleri asabilirim.

< Konu Resmi..>

Sofra dekoru yapalım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ymurtalardan dekorasyon ürünleri yapalım:)

ymurtalardan dekorasyon ürünleri yapalım:)

yumurta boyama Desenli yumurta Küçükken çoğumuz rafadan yumurtanın kabuğunu atnmyıp, boyamışızdır. Ay o yumurta kabuklarına neler yapardım ben. Benli suratlar, kızgın suratlar, kalpler, altın yumurtalar.. İşim bitincede atardım sanat eserlerimi:) Ama bakın atmaya kıyamayanlar yumurtadan dekorasyon objeleri yapmışlar :)
  2. sofra dekorasyonunda masa süsleri

sofra dekorasyonunda masa süsleri

Dekoratif sofralar Sofra süsleri Çeyizimi çok büyük bir özenle aldım. Yemek takımı, bardak takımımı masa örtümü çok beğenerek aldım. Bu sofra dekorlarıda benim özenle hazırladığım davet sofralarına benim şık yememk takımım ile uyum sağlayarak şıklığı arttıracaktır.
  3. Sofranıza dekoratif mumluk yapalım

Sofranıza dekoratif mumluk yapalım

Dekoratif mumluk yapımı Sofra dekorları misafirim geldiğinde çok büyük bir özenle hazırlarım soframı. Sofra düzenime çok önem veririm. Soframda mumluk modelleri olmazsa olmazımdır. bu mumluk modelinide çok beğendim. Yapılabilir bence. uzun bir vazonun içine tealight mum atıp vazonun dışına çiçeği yapıştırırsak harika bir mumluk oluyor. Sofraya şıklık katan mumluk elde etmiş oluyoruz.
  4. Dekoratif sofra dekorasyon örnekleri

Dekoratif sofra dekorasyon örnekleri

Sofra dekorasyonu Sofra dekorasyon örnekleri Raamzan geliyor meleklerim. Ramazan davetleri yaz sofraları gibi donatılacak. Bol bol zeytinyağlılar yapılır. Davetlere uygun sofra düzeni örneklerini sizin için derledim meleklerim. Ramazanda bol bol lazım olur diye düşünüyorum:)
  5. Şık sofralar için şamdan yapalım

Şık sofralar için şamdan yapalım

Kadehten şamdan yapımı El yapımı şamdan modeli Şık sofralar mumsuz olmaz meleklerim. Lezzetli iftar menüsü ve şık bir sofra birbirini bütünler. Hazır şamdan kullanmak yerine değişiklik yapıp şarap kadehlerinden mumluk yapabilirsiniz. Kadehin içine koyacağınız çiçek hoş bir görünüm oluşturacaktır.

Sayfayı Paylaş