1. birtutamanne

birtutamanne Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    31
    Ödül Puanları:
    0

Soğan kürü hamile kalmada etkilimi

Konu, 'Bebek Bekleyen Anneler Forumu' kısmında birtutamanne tarafından paylaşıldı.

soğan kürü faydaları soğan kürü nasıl yapılır

Arkadaşlar soğan kürünün hamile kalmada çok etken olduğunu bir çok yerde okudum
    bir deneyin derim

< Konu Resmi..>

yapılışı :

bir beyaz soğan (mutlaka beyaz soğan olacak) kabuğu soyulup 4 e bölünecek suda haşlanacak suyu içilecek. 15 gün bunu yapsınlar çokkk iyi geliyormuş

2. Rojay

Rojay Forum Okuru

Soğan kürünü adetliykenmi içeceğiz acaba

3. pamuğumm

pamuğumm Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    adetinden bir hafta sonra başla derim ben adetliyken başladım ve anca bir hafta uygulaya bildim yarım kaldı öbür ay tekrar başlıcam

4. Melis ank

Melis ank Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    47
    Ödül Puanları:
    28
    Adet bitiminden sonra 7 gün içinde soğan kürüne başlanmalıdır. Kür uygulandıktan sonra 2. adetinizi görmeden 10 gün önce tekrar 5 gün veya 7 gün bu soğan suyu kürünü uygulamalı ve soğan suyu kürü bitiminde incir kürüne başlamalısınız.

Soğan kürü hamile kalmada etkilimi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Soğan Kürü polistik overde etkili mi kızlar

Soğan Kürü polistik overde etkili mi kızlar

Kuru soğan, polykistik Over Sendromu (PCOS) yaşayan bayanların imdadına yetişen mükemmel bir destekleyici ve yardımcı tedavi imkânı sunmaktadır. Erken menopoza giren bayanların da imdadına yetişebilmektedir. Küçük ve orta çaplı miyomu olan bayanlar da kuru soğan küründen istifade edebilirler. Polikistik over şikâyeti olanlar, büyük bir olasılıkla kürü uygulamaya başladıktan bir-iki gün sonra...
  2. soğan kürü ile hamile kalan var mı?

soğan kürü ile hamile kalan var mı?

soğan kürü tarifi kür nasıl yapılır kızlar selam, sogan kürü yapıp hamile kalan varmı?
  3. Soğan kürü gerçekten hamile kalmaya yardımcı oluyormu?

Soğan kürü gerçekten hamile kalmaya yardımcı oluyormu?

Soğan kürü, miyom, polikistik over, iyi huylu prostat büyümesi, kıl dönmesi, hamile kalma, menopoz gibi rahatsızlıklarda tedavi amacıyla kullanılan bitkisel bir kürdür. Soğan evlerimizde yemeklerimizde kullandığımız sebze olmanın dışında, içeriğinde bulunan B, A ve C vitamini, iyot, silis, fosfor, kükürt gibi maddeler, antibiyotik görevi yapan içerikler ve hazmı kolaylaştıran fermentlere sahip...
  4. Soğan kürüyle hamile kalan varmı?

Soğan kürüyle hamile kalan varmı?

Soğan kürü ile hamile kalanlar bu kür sayesinde yumurta sayılarını arttırdıkları için hamile kalabilmektedirler. Yumurta sayıları yetersiz olan ve yumurtalıklarında kist bulunan kadınlar hamile kalmada sorun yaşamaktadırlar. Kadınlara yaklaşık olarak on iki adet döneminde hamile kalamadıkları takdirde, bu yöntemi on beş gün süreyle uygulamalarını tavsiye ederiz. Eğer kadınlar 35 yaş...
  5. soğan kürü kullananlar

soğan kürü kullananlar

Slm kızlar iki gün önce soğan kürüne başladım. Iltihabim, folikul kistim ve yaram var rahim ağzında. Ayrıca bebek istiyorum soğan kürü kullananlar varsa lütfen yazın gerçekten ise yarıyor mu...

Sayfayı Paylaş