1. birtutamanne

birtutamanne Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    31
    Ödül Puanları:
    0

soğan kürü ile hamile kalan var mı?

Konu, 'Gebeliğe Hazırlık' kısmında birtutamanne tarafından paylaşıldı.

soğan kürü tarifi kür nasıl yapılır

kızlar selam,
    sogan kürü yapıp hamile kalan varmı?

Asena_Sule bunu beğendi.
  2. Asena_Sule

Asena_Sule Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    976
    Ödül Puanları:
    163
    ben yeni başladım 15 gün yaptım şuan bir hafta ara verdim 15 gün daha kullanacağım şiddetli iltihap söküyor inşallah faydası olur

3. *LAVİNNYA*

*LAVİNNYA* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    557
    Ödül Puanları:
    93
    bende bugün başladım.....inş sonuç alırız cnm yazalım buraya

4. AYŞEDEN

AYŞEDEN Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    614
    Ödül Puanları:
    113
    Hep merak ettim ama ancak adet için kullandım iltihap söksün diye yumurtlama için nasıl kullanılıyooo bilmiyorum

5. akıntının çoğalması

Ben soğan kürü yaptım 9 cu günden sonra akıntım çoğaldı rengi ve kokusu değiştirengi kahvengiye dönük azda olsa kan vardı ben hala kürü yapıyorum ne yapmalıyım? Ben bebeğim olsun istiyorum ama eşim ile bir kaç kez birlikte olduğumuz halde bebek olmadı soğan kürü işe yararmı ?

6. DDilan

DDilan Forum Okuru

Slm millet ben bu ay sogan kuru uyguladim normalde adet sokmesi lazim ama b'e adet olmadim acaba hamielmiyim 5 gun gectii cikdirrcammml

7. küçükmelek123

küçükmelek123 Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    30
    Ödül Puanları:
    18
soğan kürü ile hamile kalan var mı? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. tek tüple hamile kalan var mı?

tek tüple hamile kalan var mı?

tek yumurta tek tüp Selam kızlar, malesef bugun yengemın tek tupu alınmak zorunda kalındı tek tüple hamile kalan varmı?
  2. Soğan kürü kullanıp hamile kalanlar var mı ? Paylaşım alanı burası

Soğan kürü kullanıp hamile kalanlar var mı ? Paylaşım alanı burası

Soğan kürü kullanarak hamile kalanlardan, bu kürü net olarak neye uygun olarak hazırladıkları hangi aralıklar ile nasıl soğusuttukları soğanın hangisini aldıkları kısacası bu kür uygulanırken yaptıklarının tamamını yorumlarla buraya yazıyoruz. Bu kürü kullanmak isteyen değerli anne adaylarına kürü kullananların da bir yardımı olsun ve buraya yazsınlar hadi bakalım. SOĞAN KÜRÜ İLE HAMİLE...
  3. Soğan kürüyle hamile kalan varmı?

Soğan kürüyle hamile kalan varmı?

Soğan kürü ile hamile kalanlar bu kür sayesinde yumurta sayılarını arttırdıkları için hamile kalabilmektedirler. Yumurta sayıları yetersiz olan ve yumurtalıklarında kist bulunan kadınlar hamile kalmada sorun yaşamaktadırlar. Kadınlara yaklaşık olarak on iki adet döneminde hamile kalamadıkları takdirde, bu yöntemi on beş gün süreyle uygulamalarını tavsiye ederiz. Eğer kadınlar 35 yaş...
  4. Sogan kürü ile hamile kalan

Sogan kürü ile hamile kalan

Selam.ben ilk once herkese Allahdan hayirli evlatlar nasip etmesini diliyorum.Allah hickimsenin kucagini bos brakmasin.kizlar bana yardim ederseniz cok sevinirim ben 2 yildir evliyim bir kere bile hamile kalamadim.benim sorunum yumurtanin catlamamasi ve herdefasinda kistle karsilasmam.yumurtamin buyuk olmasi.sizce sogan kuru buna iyi gelirmi?bu sorunu olup hamile kalan varsa eyer bana yardim...
Etiketler:

Sayfayı Paylaş