Sogan kürü ile hamile kalan

A

Azeri R

Forum Okuru
Sogan kürü ile hamile kalan
Selam.ben ilk once herkese Allahdan hayirli evlatlar nasip etmesini diliyorum.Allah hickimsenin kucagini bos brakmasin.kizlar bana yardim ederseniz cok sevinirim ben 2 yildir evliyim bir kere bile hamile kalamadim.benim sorunum yumurtanin catlamamasi ve herdefasinda kistle karsilasmam.yumurtamin buyuk olmasi.sizce sogan kuru buna iyi gelirmi?bu sorunu olup hamile kalan varsa eyer bana yardim ede bilirmi

Merhaba canım . Soğan kürü adet düzensizliğine, pko hastalarına ve yumurtlama problemlerine iyi geliyor. Hamile kalmak istiyorsan sadece soğan kürü yapmıycaksın. Ardından incir kürü yapman lazım. Soğan kürü tedavi edici incir kürü yumurtlama sağlayıcı. İkisininde tarifini yazıyorum.Şifa olsun inşallah.

Hamile kalmaya yardımcı soğan kürü;

2,3 bardak suyu kaynatın. Kuru soğanın kabuklarını soyarak dört beş parçaya bölün, kaynamakta olan suyun içine bölmüş olduğunuz soğanları atın. 5 -10 dakika kadar ağzı kapalı olarak kaynatın. Ilıdıktan sonra için. Sabah yapılan kürü akşam tekrar içmeyin yenisini yapın. Sabah akşam olmak üzere günde iki defa içilebilir. Soğan kokusundan rahatsız olanlar ya da içmekte zorlananlar için hazırlanıp ılımış olan soğan kürünün içine taze nane yaprakları atıp içilebilir. En fazla on beş gün kullanılmalıdır.

Ayrıca hamile kalmak için soğan kürü uygulayanlar yanında incir kürü de uygulamalıdırlar.

Not; İncir kürüne başlamadan 15 gün önce soğan kürü uygulanmalıdır.

Yumurta Çatlatan İncir kürü nasıl yapılır uygulanır?

5-6 adet kuru inciri, yarım litre suda 10 dakika kadar ağzı kapalı olacak şekilde haşlayın. Ilımaya başlayan incir kürünü gün içerisinde tüketin. 1 gün sonra yada daha fazla bekletmeden tüketmek uygun olacaktır.

Çok tesekkur ederim Allah razi olsun.ben korkuyorumki incir kuru kist olusturur bende,cunki yumurtam cok buyuk oluyor oyuzden.siz hamilemisiniz?

InsAllah sag salim kucagina alirsin bebeyini amin❤ben zaten sogan kurunu yapiyorum canim ona cok guveniyorum.incir kurunude insAllah gelecek ay yaparim.sen sogan kuruylemi tedavi olup hamile kaldin?bide ben Azerbaycanlıyim oyuzden sozleri dogru yazmiyosam kusura bakma

Amin canım sağolasın. İnşallah sende en kısa zamanda anne olur bu duyguyu tadarsın . Ben soğan kürüyle hamile kalamdım ama kalanları çok gördüm.Bildiğim kadarıyla bu kürlerin yan etkileri yok . Önemli değil canım ben ne yazdığını anlıyorum. İyi bak kendine dualarım seninle :kiss:

Çok tesekkur ederim.Allah banada annelik yasatir birgun insAllah.sabrla bekliyorum.seninde InsAllah saglikli bir bebeyin olur.bana cevap yazdigin için Allah çok çok razi olsun.öpüyorum

Kızlar bende de pkos var 4 yıldır çocuk istiyorz hiç hamilelik yasamamistm. Geçen ay soğan kürü ve kansızlık için kereviz ıspanak kurunu yapmıştım ilk denememde hamile kaldım. . Ama beş haftalık Ken bebeğim düşmeye başladı.. İnşaallah tekrar soğan kürü nü yapicam .. sizlerede şiddetle tavsiye ediyorum..ilk denemede Nasib oldu .. İnşaallah devamida gelir

Kızlar bende de pkos var 4 yıldır çocuk istiyorz hiç hamilelik yasamamistm. Geçen ay soğan kürü ve kansızlık için kereviz ıspanak kurunu yapmıştım ilk denememde hamile kaldım. . Ama beş haftalık Ken bebeğim düşmeye başladı.. İnşaallah tekrar soğan kürü nü yapicam .. sizlerede şiddetle tavsiye ediyorum..ilk denemede Nasib oldu .. İnşaallah devamida gelir
Merhaba, verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederiz. Sizinle aynı problemi yaşayanlar için kürü nasıl uyguladığınızı belirtirmisiniz ?

Geri