Soğan kürü kullandım Hamilemiyim??

Gunay HL

Yeni Üye
Üye
Soğan kürü kullandım Hamilemiyim??

Soğan kürü kullandım Hamilemiyim?? Soğan kürü kullananlar Gebelik testi ne zaman yapılır ?

Merhabalar. Son adetim 22 ekim.
28 ekimden başlayarak 8 gün soğan kürü kullandım. Kürü kullandığım zamanlar korunmadm.
Kasimin 2-3den beri çok halsizlik, mide bulantisi, baş ağrisi, baş dönmesi yaşıyorum. Canım hiç bişey yemek istemiyor. Ara sıra kasık agrısı, ve yüz üstü yatınca karnım agrıyor sankı. Sıkılıyorum. Belirtiler gorunce kuruyu bıraktım. Karnımda aşırı şişlik ve sertlik var. Benim tenim normalde bu kadar sert değildir. Ama İlk defa karnımda bu kadar şişlik ve sertlik hissediyorum. 8 kasım idrar test yaptım negatif cıktı. App-a bakdıgım zaman bat 16 kasım gösteriyor. Sizce ne yapmalıyım? Hamile olsam testde cıkarmıydı?
Yoksa çok mu erken test yaptım.
(2 gun önce talihsiz bir olay yasadım ve tüm gün boyumca ağladm. Ağladığım zaman midemin aşırı kalkdıgını hiss etdm kendimi sakinlesdirdim.. ama yinede o gün aşırı stres yasadım..)
Lütfen yardım edin
Bu belirtiler hamilelikle alakalı ola bilirmi?
Hamilelik varsa o stresten sora düşermiydi?
Testi ne zaman yapayım. Çok bilgisizim lütfen yardım edin
#hamilelik #anneolmakistiyorum #gebelikbelirtileri #gebelik #gebe

Moderatör tarafında düzenlendi:
Selamlar hayatım öncelikle aramıza hoş geldiniz. Üyeliğiniz aktive edildi sorularınızı tabiki cevaplandıracağız hiç şüpheniz olmasın. Öncelikle soğan kürü kullananların bazı paylaşımları oldu nasıl kullanılır kaç gün kullanılır nelere dikkat edilir diye hemen bu konuyu size sunmak istiyorum.

Yaşadığınız hamilelik belirtiler aslında yüzde yüz hamilelik belirtilerini kaleme aldığımız hemen aşağıda bulunan konu linkinde yazıyor isterseniz inceleyin tam sizdeki belirtiler ile örtüşüyor mu onu değerlendirelim.

GEBELİK TESTİ NE ZAMAN YAPILMALI ERKEN Mİ YAPTIM ?

Hayatım verdiğin adet tarihlerine bakınca tahlili erken yaptığını görüyorum. Belki de hamilesindir bilemiyoruz ama net olarak bildiğimiz şey, senin bu gebelik testini erken yaptığın.

Yukarıdaki konuları incele hayatım testi erken yaptığını göreceksin. Onun haricinde. Düşer miydi demişsin stres kaynaklı onu sormuşsun. 404 ile yapıştırma değil öyle kolay düşmez mrk etme :) Ha ne zaman test yapayım bilgisizim diyorsun hemen yardımcı olalım onun için de aşağıdaki konuyu incele tatlım. Tekrar aramıza hoş geldin sevgilerimizi sunuyoruz.

Başka soruların var ise lütfen çekinmeden sor, emin ol cevaplandıracağım. Geç olabilir ama cevap alacaksın :)

Geri