1. SadmiN

SadmiN ♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.159
    Ödül Puanları:
    113

Soğan kürü kullanıp hamile kalanlar var mı ? Paylaşım alanı burası

Konu, 'Gebelik' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Soğan kürü kullanarak hamile kalanlardan, bu kürü net olarak neye uygun olarak hazırladıkları hangi aralıklar ile nasıl soğusuttukları soğanın hangisini aldıkları kısacası bu kür uygulanırken yaptıklarının tamamını yorumlarla buraya yazıyoruz. Bu kürü kullanmak isteyen değerli anne adaylarına kürü kullananların da bir yardımı olsun ve buraya yazsınlar hadi bakalım. İbrahim-saracoglu-hamile-kalma-kuru.jpg

SOĞAN KÜRÜ İLE HAMİLE KALANLAR TIKLAYIN

Son düzenleme: 6 Aralık 2016
Soğan kürü kullanıp hamile kalanlar var mı ? Paylaşım alanı burası konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. çeşitli kürleri kullanıpta hamile kalanlar kalmayanlar buraya

çeşitli kürleri kullanıpta hamile kalanlar kalmayanlar buraya

soğan kürü ile hamile kalanlar soğan suyu ile hamile kalanlar hayıt tohumu hamilelik için kürü sağan Arkadaşlar iki aydan beridir hamile kalmak için kürler hakkında araştırma yapıyorum Kürler aşağıdaki ilgili sayfada http://www.meleklermekani.com/tum-saglik-konulari/136676-gebe-kalmak-icin-neler-yapiyoruz-2.html Şimdi gelelim konumuza bu kürleri kullanıpta hamile kalanlar varmı ? Bu küleri...
  2. soğan kürüyle hamile kalanlar adetin kaçıncı günü başladınız?

soğan kürüyle hamile kalanlar adetin kaçıncı günü başladınız?

arkadaşlar soğan kürünü denemek istiyorum ne zaman başlamalıyım cevaplarsanız çok sevinirim.soğan kürünün hemen bitiminde hemen incir kürüne başlasam sakıncası olurmu?
  3. soğan kürü ile hamile kalan var mı?

soğan kürü ile hamile kalan var mı?

soğan kürü tarifi kür nasıl yapılır kızlar selam, sogan kürü yapıp hamile kalan varmı?
  4. İnofolic kullanıp ta hamile kalanlar var mı ?

İnofolic kullanıp ta hamile kalanlar var mı ?

İyigünler.ben iki yıldır evliyim bi tane çocuğumuz oldu ve kaybettik.şu an bidaha düşünüyoruz 4 aydır deniyoruz fakat olmuyo doktor inofolic yazdı bunu kullanıpta hamile kalan varmı acaba bilgi verirmisinz?

Sayfayı Paylaş