?

meraba kızlar ben suan adet dönemndeym ve soğan kürü yapmak istiyorum hemen ardından incir kürünü d

1. ADFA

oy sayısı 0
    0,0%
  2. asf

oy sayısı 0
    0,0%
  1. melekgamze

melekgamze Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

soğan kürü mü incir kürü mü yapayım hamilelik için

Konu, 'Bilmedikleriniz' kısmında melekgamze tarafından paylaşıldı.

meraba kızlar ben suan adet dönemndeym ve soğan kürü yapmak istiyorum hemen ardından incir kürünü düşündüm bu ay hamle kalablrmiyim ki :(

2. *BEYZA*

*BEYZA* Administrator Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.402
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba soğan kürü herkese iyi gelmiyor.Mensleriniz düzenliyse yapmayın lakin incir kürü yapabilirsiniz.Ovülasyonunuza yardımcı olur

soğan kürü mü incir kürü mü yapayım hamilelik için konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kolay hamile kalabilmek için incir kürü

kolay hamile kalabilmek için incir kürü

incir kürü incir kürü nasıl uygulanır kürünün faydaları kürünün faydalari hamilelikte incirin faydaları Kuru incir Özellikleri: Kan yapıcı ● Yumurta çatlatıcı ● Kolay hamile kalma Yumurta çatlatıcı ve kolay hamile kalma Yarım litre kaynamakta olan klorsuz suya onbeş-onaltı adet kuru inciri ilave ediniz ve yirmi dakika ağzı kapalı olarak kaynatınız. Yirmi dakika tamamlandıktan sonra...
  2. Hamile kalmak isteyenler için kuru incir kürü

Hamile kalmak isteyenler için kuru incir kürü

hamile incir kürü incir kürü ile hamile kaldım yumurtlama için hamilelik için kalmak kuru Hamile kalmak için bitkisel yöntemler arıyorsanız sizlere Saraçoğlu'nun tavsiye etmiş olduğu kuru incir kürünün formülünü veriyorum Uzmanlar, yeterli sayıda yumurtlama yapamadığı için hamile kalamayan hanımların uygulayacakları bitkisel kürlerle hamilelik için yeterli yumurta sayısına erişebileceklerini...
  3. İncir kürü

İncir kürü

incir kürü, nasıl yapılır, ne zaman başlanmalı, ile hamile kalanlar, faydaları, ibrahim saraçoğlu, hamile kalan varmı, tarifi, nasıl uygulanır, ilgili bilgilerin hepsi burada arkadaşlar İncir kürü ile hamile kalanların sayısı gün geçtikçe artıyor Melek'lerim. Bizde Meleklermekani.com olarak, hamile kalmayı sağlayan incir kürü hakkında detaylı bilgilere yer verdik bu yazımızda......
  4. İncir Kürü Nasıl Ulgulanır ?

İncir Kürü Nasıl Ulgulanır ?

İncir Kürü Nasıl Hazırlanır Nasıl Yapılır ? Bu husuta Profesör Doktor İbrahim SARAÇOĞLU'nun bir kürünü sizlere anlatmak istiyoram arkadaşlarım. Yumurtlama sayısını arttırmak için kullanılıyor bu kür. Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu yumurta sayısını arttırmak için Kuru İncir Kürü açıkladı. Hamile kalmak için yumurta sayısı nasıl arttırabilir. Bayanlarda yumurta sayısını arttırabilmek için doğal...
  5. soğan kürü kullananlar

soğan kürü kullananlar

Slm kızlar iki gün önce soğan kürüne başladım. Iltihabim, folikul kistim ve yaram var rahim ağzında. Ayrıca bebek istiyorum soğan kürü kullananlar varsa lütfen yazın gerçekten ise yarıyor mu...

Sayfayı Paylaş