?

meraba kızlar ben suan adet dönemndeym ve soğan kürü yapmak istiyorum hemen ardından incir kürünü d

1. ADFA

oy sayısı 0
    0,0%
  2. asf

oy sayısı 0
    0,0%
  1. melekgamze

melekgamze Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

soğan kürü mü incir kürü mü yapayım hamilelik için

Konu, 'Bilmedikleriniz' kısmında melekgamze tarafından paylaşıldı.

meraba kızlar ben suan adet dönemndeym ve soğan kürü yapmak istiyorum hemen ardından incir kürünü düşündüm bu ay hamle kalablrmiyim ki :(

2. *BEYZA*

*BEYZA* Administrator Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.281
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba soğan kürü herkese iyi gelmiyor.Mensleriniz düzenliyse yapmayın lakin incir kürü yapabilirsiniz.Ovülasyonunuza yardımcı olur

soğan kürü mü incir kürü mü yapayım hamilelik için konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Pko,rahim içi kistlere soğan kürü !!!

Pko,rahim içi kistlere soğan kürü !!!

rahim içi kistler rahim incelmesi tedavisi içi kistleri kist içinde kist Kuru Soğan Değerli okuyucu, kuru soğan üzerine olan ilk çalışmalarıma seksenli yılların ortalarında başlamıştım. Aynı zamanda sarımsak ve pırasayı da inceliyordum. Çünkü, üçü de aynı familyadandır.Topraktan henüz çıkmaya başlamış, bu üç bitkinin taze filizlerini kopartıp tadına baktığınızda damak tatları birbirinin...
  2. İncir kürü

İncir kürü

incir kürü, nasıl yapılır, ne zaman başlanmalı, ile hamile kalanlar, faydaları, ibrahim saraçoğlu, hamile kalan varmı, tarifi, nasıl uygulanır, ilgili bilgilerin hepsi burada arkadaşlar İncir kürü ile hamile kalanların sayısı gün geçtikçe artıyor Melek'lerim. Bizde Meleklermekani.com olarak, hamile kalmayı sağlayan incir kürü hakkında detaylı bilgilere yer verdik bu yazımızda......
  3. Çikolata kisti için bitkisel soğan kürü

Çikolata kisti için bitkisel soğan kürü

Biliyorsunuz ki bu kist ile başı belada olan kadınlarımız ameliyat olsalar bile daha sonradan ağrılı şekilde tekrar nüksetmekte. Bu kistin tedavisinde alternatif olarak ibrahim Saraçoğlunun hazırlamış olduğu bir kür var kızlar. Soğan suyu kürü. Bu kür ilede en azından bitkisel olarak deneme yapabilirsiniz. Umarız iyi gelir size ve şifa bulursunuz. İki bardak klorsuz suyu (yaklaşık 250-300...
  4. soğan kürü kullananlar

soğan kürü kullananlar

Slm kızlar iki gün önce soğan kürüne başladım. Iltihabim, folikul kistim ve yaram var rahim ağzında. Ayrıca bebek istiyorum soğan kürü kullananlar varsa lütfen yazın gerçekten ise yarıyor mu...
  5. soğan kürü yaptım gebelik testimin sonucunu yorumlar mısınız

soğan kürü yaptım gebelik testimin sonucunu yorumlar mısınız

Merhaba bir yıla yakın gebelik istiyorum ama henüz bir sonuca ulaşamadım.... Bu ay soğan kürü yapıyorum Bu gün (erkenden olsa) gebelik testi yaptım... İkinci çizgi net olmasa da yinede gorunuyor... Ama günüm de geçmediği için( gerçi benim net bir temizlik surem yok bazen17 gün temiz kalıyorum.bazen 22 gün ) O yüzden tam da emin değilim sizede sorayim dedim....

Sayfayı Paylaş