1. gül pare

gül pare Forum Okuru

sogan kürü yapacağım çocuk istiyorum

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında gül pare tarafından paylaşıldı.

mrb arkadaşlar aranıza yeni katıldım.1 oğlum var 8 yaşında 4 yıldır çocuk istiyorum ama olmuyor.sebepsiz infertilite grubundayım soğan kürüne başlıycam ne olur dua edin

2. SadmiN

SadmiN ♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.092
    Ödül Puanları:
    113
    Gül para ne yaptın kullandın mı soğan kürünü ? Etkisini gördün mü teşekkürler ?

3. SadmiN

SadmiN ♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.092
    Ödül Puanları:
    113
  4. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    822
    Ödül Puanları:
    113
    soğan kürü yanında incir kürünü de denemenizi tavsiye ederim gebelik düşünenler bunları birlikte yaparlarsa daha etkili oluyor

5. Ecem ;)

Ecem ;) Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    8
    Soğan kürü bende ters etki yaptı.Zamanında 1 ay içtim düzenli olan adetim 10 gün gecikti tam hamileyim dedim gidip test yaptım negatif. Adetim başlamayıncada doktora gittim tarlusal verdi bu şekilde adetim başladı.Yani demem oki herkeste aynı sonucu vermiyor.

sogan kürü yapacağım çocuk istiyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sogan Kebabi

Sogan Kebabi

1 Kg KÜÇÜk SoĞan ( CÜcÜk SoĞan) !/2 Kg Dana Kiyma İnce KiyilmiŞ 1 BÜyÜk Boy SoĞan Bİber SalÇasi 1 Fİncan Sivi YaĞ 3 Orta Boy Domates 5 Adet YeŞİl Bİber Karabİber,kirmizi Bİber ,tuz Soganlari Soyun Ve Ortadan Kesİn.orta Kisimlarinad DİĞer TÜm Malzemelerden OluŞan KariŞimdan Cevİz BÜyÜklÜĞÜnde Koyun . Malzeme İyİ YoĞrulmuŞ Olmalidir. BÖylece Ortalarina KariŞimdan Koyarak Tepsİye Dİzİn....
  2. Çocuğum ateşlendi ne yapacağım?

Çocuğum ateşlendi ne yapacağım?

ateşlenen çocuğa ne yapılmalı ateşlenen bebeklere ne yapılmalı bebeğe yapmalı bebeğim ateşlendi yapmalıyım ateşlenince yapılması gerekenler Annelerin en büyük derdidir çocuklarının hastalığı.Minik yavrusu hasta diye gözünü kırpmadan gece gündüz başında bekleyen kaç anne tanırım.Annelik öyle bir şeydir ki çocuğu hastayken onun yerine kendisinin hasta olması için Allah'a dua eder.Yavrusu değil...
  3. BEL AGRISI.........sogan kürü

BEL AGRISI.........sogan kürü

slm kızlar 10 gündür soğan kürü içiyorum ve dört beş gündür karnımda, kasıklarımda ve belimde sancılar oluyr.Sizce neden olabilir adetime 16 gün var daha ondan olamaz.gecen ay folikül kisti cıkmıstı bende doktor DogumKontrolHapı verdi ama bebek istiyorum diye içmedim..ve esim dün sehır dışına cıktı yanı bu ay da bebiş olmayacak :(
  4. Sogan kürü ile hamile kalan

Sogan kürü ile hamile kalan

Selam.ben ilk once herkese Allahdan hayirli evlatlar nasip etmesini diliyorum.Allah hickimsenin kucagini bos brakmasin.kizlar bana yardim ederseniz cok sevinirim ben 2 yildir evliyim bir kere bile hamile kalamadim.benim sorunum yumurtanin catlamamasi ve herdefasinda kistle karsilasmam.yumurtamin buyuk olmasi.sizce sogan kuru buna iyi gelirmi?bu sorunu olup hamile kalan varsa eyer bana yardim...
  5. POLIKISTIK OVER VE SOGAN KURU

POLIKISTIK OVER VE SOGAN KURU

Degerli anne adaylari, 1 senedir evliyim ve 1 senedir bebek dusunuyoruz. Herkes arzu ettiginde hamile kalinabilir diye dusunuyordum evlenmeden once ama maalesef dusunuldugu kadar kolay degilmis, nasip :) Boyum 1.63cm kilom ise 61kg. Esim ile doktora gittik ve polikistik over'den suphelendigini soyledi doktor hanim, henuz test falan yapmadik cunku testler adet olundugunda yapilmasi...
Etiketler:

Sayfayı Paylaş