soğan küru gerçekten ise yarıyor bende 3. bebeğime öyle hamile kaldım hemde pko vard

Bende kullandım ve hamile kaldım hemde çabuk 3. Hamileliğim di fakat düştü bu arada 3. Düşügüm kromozom testi yapılacak yarın onu bekliyoruz bu durumda olupta çocuk sahibi olan varsa yazın lütfen birde sübyan yeli var diyorlar bu konuda da yardımcı olursaniz sevinirim lütfen

yagmur

ben de hamile kalmak istiorum rahim filmi çekildim ama tüplerim ikiside kapalı çıktı sogan suyu içmemi önerdiler acaba açılırmı sürekli içsem arkadaşlar lütfen yazın

ben de hamile kalmak istiorum rahim filmi çekildim ama tüplerim ikiside kapalı çıktı sogan suyu içmemi önerdiler acaba açılırmı sürekli içsem arkadaşlar lütfen yazın
canım tüplerin tıkalıysa direk tüp bebek yapılır aşılama da fayda etmez sana ben aşılama oldm tüplerm açıktı ama tutmadı soğan kürünü de içmende bi sakınca yok

soğan kürü

soğan suyu ile hamile kalan arkadaşlar lütfen tam olarak ne zaman içmeye başladığınızı yazar mısınız lütfen? her yerde farklı yazıyor en doğrusunu uygulayıp hamile kalan arkadaşlar bilir...rica ediyorum hemen cevap alabilirsem sevinirim adetimin son günündeyim başlayacağımda...şimdiden çok teşekkürler yardımlarınız için....

merhaba arkadaşalar bende soğan kürünü kullandım ve dün bitti sizlere sorumda kaç gün sonra adet oldunuz ?
ilk günlerde akıntım oldu ama sonra kesildi şimdi ise adeti bekliyorum tabii korunmadık başka tedavi yöntemi de uygulamadık o yüzden yardımlarınıza ihtiyacım var hamiş olabilirim ona göre bat hesaplayacağım

sogan kuru

Arkadaslar bn bn 6aydr evliyim we hmn cocuk sahibi olmak istyrz ama syle bnmde ve kocamn heseyimz iyi ama birturlu olmuyr buarada srtm ck agryr acaba bnde dnesem faydasi olur mu lutfen sz nsl hamile kaldnz yrdmci olrmsnz

Arkadaslar bna yrdmci olun bn 6aydr evlym ama cck olmyr dktra ble gttk hap bile aldm yk olmyr esimde bnde cok saglklyz ama srm su bnm adtm 7gnu ve bn sgn kurune bsldm iyimi ettm ve bn mor sogan kullandm etki edermi

arkadaslar bende dört yıldır evlıyım bir yıl korunduk daha sonra korunmayı bıraktık bebek istedik fakat üç yıldır deniyoruz olmuyo doktorada gittim kist var dedi tedavi oldum en son kontrolde kistimin kaybolduğunu söyledi hiç bi sorunun yok dedi fakat olmuyo cok istiyorum.soğan kürünü kullansam olur muki

Geri