1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    65
    Ödül Puanları:
    48

Soğan Suyu Hızlı Zayıflatıyor

Konu, 'Diyet - Sağlıklı Beslenme' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

İştahı sürekli açık olanlar meleklerim ve sürekli yemek yeme ihtiyacı hisseden meleklerim soğan suyu ile iştahlarınızı kesmeyi deneyebilirsiniz. “Soğan suyu” dendiğinde küre biraz şüphe ile yaklaştığınızın farkındayım. Çünkü soğan tüketimi çoğu bünyede mide yanması ve daha da önemlisi ağız kokusu gibi sorunların ortaya çıkmasını sağlıyor. Ancak soğanın suyu haşlanarak hazırlanacağı için olumsuz hiçbir etki ile karşılaşmayacağınıza emin olabilirsiniz.Buyrunuz:ehi:
    < Konu Resmi..>

Soğan Suyu

Bir adet soğanı önce kıyın, sonrasında 1.5 bardak suyun içine atarak haşlayın. Yaklaşık beş dakika kadar kaynattıktan sonra posa kısmını süzün ve tercihen içine limon sıkarak tatlandırın. İşlemi her gün aynı şekilde tekrarlayabilirsiniz. Gün boyunca artık iştahınızın kapalı olduğunu görecek ve artık daha az yemek yiyeceksiniz.

Denemeye değer meleklerim:diyet:

2. DarkAngeL

DarkAngeL *MaWinin kankası Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    ihtiyacı olanlara harika gibi gözüküyor ;) ama benim ihtiyacım yok bir çocuk annesiyim süperim hala 36 bedenim ahahahah ve en kötü benimm nihahahha

Soğan Suyu Hızlı Zayıflatıyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Saçı parlatmak için soğan suyu

Saçı parlatmak için soğan suyu

soğan suyu saç saçı parlatmak için saçları parlatmak için saç Canlı ve parlak sahip olmak isteyen tüm hanımlara soğan suyunu öneriyorum yanlış duymadınız soğanın suyu saçları parlatıyor:) İsviçreli bitki bilimcinin yapmış olduğu açıklamalara göre haberin devamı şu şekilde: İsviçreli ünlü bitkibilimci Alfred Vogel, saçların daha parlak görünmesi için soğan suyuyla yıkamayı öneriyor. Parlak...
  2. soğan suyu kullananlar vede amacına ulaşanlar...

soğan suyu kullananlar vede amacına ulaşanlar...

yardım edin lütfen pko luyum ve soğan suyuna başladım 10. günüm bugün 5 gün daha kullancam inşallah bebeğime kavuşurum hayırlısıyla ve rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah tecrübeli olan varsa yazsın lütfen ..
  3. soğan suyu içmek mideyi delebilir mi

soğan suyu içmek mideyi delebilir mi

Arkadaşlar sivilcelerim için soğan suyu içmek istiyorum ama annem mideni deleceksin deyip duruyor, mideye bir zararı olur mu soğan suyunun? Bir de mideden olmayalım :S
  4. Soğan suyu zayıflatır mı ?

Soğan suyu zayıflatır mı ?

soğan suyu ile zayıflayanlar,soğan suyu kilo verdiriyormu,soğan suyu zayıflatmak için nasıl kullanılır, Soğan suyu zayıflatır mı sorusunun cevabına geçmeden önce şunu söylemeliyim, hiçbir bitki veya besinin tek başına zayıflatma özelliği yoktur. Bazı bitkiler veya besinler metabolizmanızı bir miktar hızlandırarak, tokluk sürenizi uzatarak veya egzersiz için enerjinizi bir parça artırarak...
  5. Adetliyken soğan suyu içilirmi?

Adetliyken soğan suyu içilirmi?

Bayanlar dünyanın en özel varlıkları. Özel bir sisteme sahipler ve bu sistem nedeniyle bir erkekten çok daha fazla hastalığa yakalanabilmekteler. Bütün bunları yaşayan bir bayan için sürekli ila kullanması mantıklı bir hareket olmayacaktır. Bu nedenle belirli zamanlarda bayanlar kendilerini tedavi edecek doğal yöntemlerden yararlanmalıdırlar. GEBELİKLE İLGİLİ TÜM KONULAR AŞAĞIDAKİ LİNKTE...

Sayfayı Paylaş