Soğuk algınlığı ilacı düzensizlik yapar mı?

Niisaa

Yeni Üye
Üye
Soğuk algınlığı ilacı düzensizlik yapar mı?
Adetim ilk iki gün toplamda dört pedlik kanamam üçüncü gün üç, dördüncü gün iki ve beşinci günde sabah bir ped ve bozuk para büyüklüğünde pıhtıdan sonra bitti. Bende hastayım ve adetim bittiği için soğuk algınlığı ilacı içtim üçüncü gün gece de parol içmiştim. Bugün altıncı gün ve kahverengi lekelenme geliyor. Sizce kist falan mı var yoksa adetim devam edecektide ilaç içtiğim için mi böyle oldu. Sebebi nedir?? En son pelvik ultrasonda kist falan çıkmamıştı önümüzdeki adetimin bitiminde tekrar gidicem. Size bir kaç hafta içinde kist oluşmuş olabilir mii?

Adetim ilk iki gün toplamda dört pedlik kanamam üçüncü gün üç, dördüncü gün iki ve beşinci günde sabah bir ped ve bozuk para büyüklüğünde pıhtıdan sonra bitti. Bende hastayım ve adetim bittiği için soğuk algınlığı ilacı içtim üçüncü gün gece de parol içmiştim. Bugün altıncı gün ve kahverengi lekelenme geliyor. Sizce kist falan mı var yoksa adetim devam edecektide ilaç içtiğim için mi böyle oldu. Sebebi nedir?? En son pelvik ultrasonda kist falan çıkmamıştı önümüzdeki adetimin bitiminde tekrar gidicem. Size bir kaç hafta içinde kist oluşmuş olabilir mii?
Çok açıklayamadım ama adetimin ikinci günü falan hasta oldum. Üçüncü gün parol içtim beşinci günde son kanamam ve pıhtıyla bitti diye düşünüp soğuk algınlığı ilacı içtim. Bı bütün gün tuvalete bile gidecek halim yoktu az önce girdiğimde açık kahverengi vajinal akıntım olduğunu fark ettim. Yani ilaçtan mı kist falan olabilir mi?

Hayatım kafan biraz karışmış senin ama net bilgiler vereyim sana. Adetli iken her türlü ağrı kesici kullanımı, ilaç kullanımı adeti direkt olarak keser bilgin olsun. Onun haricinde kafandaki soruları çözmek için kadın doğum ile görüşmen, bazı testler yaptırman gerekiyor hayatım. Soğuk algınlığı ilacı dahil adeti keser ama öyle kahve tonra leke vs yapmaz bunun başka nedenleri vardır kesin.

Geri