Şok olacaksınız!!!işte karneler!!!

Cevap: Şok olacaksınız!!!işte karneler!!!

Meçhulllll öğretmen felan dinelemem seni var ya öldürrüm haa :D:D O nasıl karne öyle hiç not vermiyeydin bari allan kendini düşünen bencil meçhulü :D:D

Tüm sınıf buraya baksın, beni dinlesin:D:D Bu meçhul olacak öğretmen hak yemiş saldırın :D:D

Rüyam ve konu açımı sıfır haa :D:DHer ne kadar gözler önünde olmasam da merak etmeyin, ben hepimiz adına başarılı işlere imzamı atıyorum:D:DNeyse iyi bari öyle olsun sen portaldan geçersin seni elbet tenhada sıkıştırrım ben :D:D

Doğrusunu söylemek gerekirse her ne kadar notlarımı beğenmediysem ve haksızlığa maruz kaldıysam da güzel bir konu olmuş, emeğine sağlık kendini düşünen bencil torpilci melek :D:D

Arkandayım hatta yanındayım rüyam adminim sana gene karne vermiş bende karnede yokkk sen tenhada yakala banada haber vermeyi unutmaaa:hhh: :hhh: :hhh:

Uyyyy ne oluyy ben kim ne ne zaman ben bişe görmedim notlaır ben vermedim sandıktan çıkardımlarım onlar sadmin saklamış ben buldum:D:D:D:D

Ben notları öelsine verdim aslaa ciddi düşünerek yapmadım kine:(:(:sizin gerçek karneleriniz onlar...

Beni tenhada haa kıstırmak haaaa uyyy beni banlayın daha iyi:D:D:D

Ben küçücük ufacık bir şam şeytanıyım:şey:

Uyyyy ne oluyy ben kim ne ne zaman ben bişe görmedim notlaır ben vermedim sandıktan çıkardımlarım onlar sadmin saklamış ben buldum:D:D:D:D

Ben notları öelsine verdim aslaa ciddi düşünerek yapmadım kine:(:(:sizin gerçek karneleriniz onlar...

Beni tenhada haa kıstırmak haaaa uyyy beni banlayın daha iyi:D:D:D

Ben küçücük ufacık bir şam şeytanıyım:şey:
Uyyy ufacık minicik şam şeytanına bu yapılır mı yesun oni nenesu......:laugh:

meçhul :sinir:

yazıklar olsun, rüyam ve mislinay ın yanındayım bende seni tenhada kıstıracağım :D:D

rep vermede herkese 10 bana 5 heeeee görürsün sen :meçhul:

güzel bir çalışma olmuş canım emeğine ellerine sağlık:)

Bu ne yaaaawww:D:Dherkes bir yerlerde kıstırmaya çalışıyor liliililiiiiililii:D:D

Rep vermiyorsunuz cimrisiniz işte hadi bana rep verinde göreyim belki anlarım ozaman cimri olup olmadığınızı:D:D_____rep verceniz mi______:meçhul:

Hayal nenem kurtar beni punlardan tenhada kıstırırlar.Sitenin bodrumunda felan tırsıyorum :deli:

Geri