1. kördügüm

kördügüm Tatlı ve Çalışkan Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Soka Girmeyin :)))

Konu, 'Karışık İlginç ve Garip Resimler' kısmında kördügüm tarafından paylaşıldı.

Soka Girmeyin :))) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çocuklarınızın odasına kapıyı çalmadan girmeyin

Çocuklarınızın odasına kapıyı çalmadan girmeyin

kapıyı çalmadan girmeyiniz yazısı Prof. Dr. Bengi Semerci, ailelerin çocuklarına mahremiyeti öğretmeleri gerektiğini söyledi ve ekledi: Çocuğunuzun özeline saygı duyun. Kapısını çalmadan odasına girmeyin!.. Çocuklar sınırları bilmeye ihtiyaç duyar. Nerede çıplak olabileceklerini ve nerede giyinik olmaları gerektiğini bilmeleri mutlaka gerekir. Onlara, küvette çıplak olabileceklerini...
  2. Küresel soğuma mı yaşanıyor?

Küresel soğuma mı yaşanıyor?

Küresel ısınmaya karşı .. Avrupada uçuşlar iptal ediliyor.binlerce kişi havaalanlarında mahsur kalıyor..Amerikada otobüs, tren seferleri duruyor.. Yüzlerce kişi donarak ölüyor! Küresel ısınmanın yerini soğumam mı alıyor? Küresel iklim değişikliği konusunda fikir liderleri , akademisyenleri, sivil toplum kuruluşları anlattı Alıntıdır. Bunada itirazım var ama bir başıma elimden birşey...
  3. Kuyruk sokumu kemiği

Kuyruk sokumu kemiği

kuyruk sokumu kırığı nasıl anlaşılır kuyruk sokumu neresidir kemiği adı kemiği ağrısı kuyruk sokumu kemiği, ağrısı, nedir, kırığı, tedavisi, adı, uzaması, nerededir, ismi, sakrum kemiği Diğer adı sakrum kemiği olan, kuyruk sokumu kemiği hakkında detaylı ve de faydalı bilgiler sunuyoruz bu yazımızda sizlere Melek'ler. SAKRUM KEMİĞİ (KUYRUKSOKUMU KEMİĞİ): Sakrum kemiği çocukta beş ayrı...
  4. SOK oldum !!!

SOK oldum !!!

SLm Bayanlar Hemen Konuya Gecmek Istıyorum Cünkü Yorumlarınızı Cok Merak Ediyorum. Gecen Aksam Annem ; Beni , Erkek Kardesımı ve Esini Dısarıda Yemege Davet Etti Benim Üzerimde Dizimde Bir Kot Etek Siyah K.Corap , Straples Badi Ve Kot Ceketim Vardı yemegim bittikden sonra Sigaramı Icmek Icın Dısarı Cıktım ve arkamdan Yengem Geldı Bana Sen Benim Kocamın Yanında Boyle Dolasamazsın dedi ......
  5. kuyruk sokumu

kuyruk sokumu

hamile kadınlarıda kuyruk sokumu ağrılarına tedavi var mı?

Sayfayı Paylaş