şoklardayım nasıl bir erkek?

gülfem_MG

Aktif Üye
Üye
şoklardayım nasıl bir erkek?
kızlar çok samimi olduğum bir arkadaşım var 8 aylık evli,eşide çok dürüst iyi bir insana benziyor ailecek görüşüyoruz zaten
dün arkadaşım birşey anlattı ki ağzım açık kaldı
normalde azçok cinsel hayatlarımızı konuşurduk,onun eşi mesela saten gecelik meraklısıydı,eşinde saten gecelik görmeyi çok istiyordu buaraya kadar normal zevk meselesi
dün arkadaşım yemek hazırlarken eşi duş alcam diye banyoya girmiş,arkadaşımda o sırada salçanın kapağını açamamış eşinden yardım için banyonun önüne gitmiş su sesinin gelmediğini duyunca müsaittir diye kapıyı vurmadan açmış,birde bakmış ki eşi bunun geceliğini giymiş klozetin üstünde oturuyor,tabi birden irkilmiş hemen duşakabinin içine saklanmış
arkadaşım tabi şok,görmemezlikten geldim diyo
e bişey demedin mi sormadın mı diyorum soramadım diyo ben utandım diyo,eşide hiçbiey olmamış gibi sonra banyo yapıp çıkmış
cinsel hayatları normal,hatta renkli bile sayılır ama neden eşi böle bişey yapmış olabilir sapık mı acaba?
ayyyy kızı görseniz napıcam ben diyoda başka bişey demiyo

şuan bende şok içerisindeyim :S:S yani aklıma sadece aten geceliği sevdiği için acaba bende nasıl durur diyemi giydi ki o geliyo :S ama cinsel hayatlarında sorun olmadığına göre sadece bir merak diye düşünüyorumm... ama çok ilginç yaa :D:D

Allah başa vermesin insanın aklına tek bişey geliyo ama öyle olsa neden evlensin bi bayanla :S psikolojik bi açıklaması vardır belki..

felaket tellarlarına aldırmayın funda hanım , bir gecelik giydi diye eşcinsel ya da başka bir yönelimde olduğunu iddia edemeyiz hiçkimsenin

bence merak etmiş olabilir nolucakki.sen eşinin baksırını alıp giyinsen bu senin tercihinin bi göstergesimi olur yoksa merkanınmı.kendi açındanda bak olaya cnm eğer farklı bişey olsa bunu çoktan anlardın zaten.sdece merak etmiştir o kadar saten kumaşını sevdiği içinde denemek istemiş olabilr bunda büyütülecek bişey yok bence.

nasııı ya çookk şaşırdım acıkcası kafam karıştı
smi%20(11).gif
yahu en iyisini düşünmek her zamn iyidir kötü şeyleri cagırmayız hiç yoktan bencede meraktandır büyük ihtimal bunu ancak arkadşınız daha iyi bir ad koyabilir funda hanım o eşini herkezden iyi tanır bence önce panik yapmasın sakin olsun sonra ise durup düşünsün sonuç olarak en yakını arkadaşınız oluyor beyefendiye o hepimizden daha iyi bilir ne oldugunu ...

Geri