sol elinde uyusma oluyor

seerose

Daimi Üye
Üye
sol elinde uyusma oluyor
sol elimde uyuşma var elimde uyuşma var
kizlar benim iki,uc gundur sol elimde uyusma oluyor,doktora gidecegim fakat burada kapali,kismetse pazartesiye randevu alacagim,boyle bir sorunu veya bilgisi olan var mi.

Sagol canim,yarin randevu alacagim,bakalim ne zamana verecek,umarim cok yogunluk yokturda biran once ne oldugunu ogrenirim.

Geçmiş olsun canım.Benimde sol el parmakları ve kola yayılan uyuşma ve güç kaybı var..Benden EMG çektirmem istendi.Geçen hafta çektirdim,yarın raporumu alıp dr a göstereceğim..Bakalım ne olacak.İhmal etme sakın,bir an önce dr görün..

randevu aldim fakat maglum biraz gec bir tarihe neredeyse bir hafta sonraya bir gideyim bakalim,daha oncede gitmistim,o zaman dogum kontrol hapi kullaniyordum ve haplardan demisti haplari degistirmistim,simdi kullanmiyorum ,ne diyecek acaba.

Geçmiş olsun canım..Ben sonuçlarımı aldım..Sinir sıkışması imiş benimki..15 günlük ilaç tedavisi başladı şimdilik,bakalım ne olacak..

Bende de vardı. Ayaklarımdan başlayıp yukarıya doğru çıkan bir uyuşma. En son başıma çıkardı ve yarım saatten fazla sürerdi. Doktora gittim bişey çıkmadı. Uzun zamandan beri olmadı. Belki ruh haliyle ilgili birşeydir diye düşündüm ama sol yanın olması biraz korkutuyor insanı. Sanki felç inmiş gibi oluyordu.

Geri