Solante güneş kremi hassas ciltler için uygun mu?

B

Beyzaakay11

Forum Okuru
Solante güneş kremi hassas ciltler için uygun mu?

Solante güneş kremi kullananlar melek kadınlar kulübü solante güneş kremi kullanıcı yorumları forum'da.​

Kızlar güneş kremi arayışı içindeyim ne olur fikirlerinizi bekliyorum. Birkac tane bakındım ama karar veremedim. Solante güneş kremi konusu hakkında bilginiz var mı? Solante güneş kremi kullananlar varsa nasıl etkili bir güneş kremi mi acaba? Bir de fiyatı nedir acaba daha önce alıp kullananlar yorum bekliyorum. Cildim de çok hassastır o yüzden özel bir ürün arıyorum.

Merhabalar
Güneş kremi artık herkesin çantasında evinde bulunmasi gereken ürün olacak yaz geldi havalar ısındıkça güneş daha fazla yakmaya başladıkça güneş kremi ile gunesin zararlı ışınlarından korunmamiz gerekecek. Tatil mevsimi geldi çoktan özellikle buralarda da çok lazım oluyor güneş kremleri. Ama seçim yaparken özellikle cildinizin ihtiyacına uygun seçim yapmanız iyi olur. Solante güneş kremi hem nemlendirici hem güneş koruyucu özelliği vardır. Her cilt tipine uygun olarak bulabilirsiniz. Ve tabii ki alacağınız güneş kremi 50 faktör olmasına dikkat edin. Eğer hassas bir cildiniz varsa üstün korumalı bir güneş kremi. Lekeli cilde sahip olanlar akneleri olanlar bu güneş kremini tercih edebilirler.

Güneş kremi tercihinde dilerseniz aşağıdaki linki de inceleyebilirsiniz. "Güneş kremi çeşitleri ve markaları" göz atarak farklı güneş krem ve örneklerini inceleyebilirsiniz.

Geri