Solaryumdan Önce Yapmanız Gereken Hazırlıklar Neledir?

T

TİTAN

Forum Okuru
Solaryumdan Önce Yapmanız Gereken Hazırlıklar Neledir?
solaryum solaryum öncesi solaryum öncesi yapılması gerekenler solaryumdan önce krem ile ilgili bilgiler burada melekler. Bronz bir cilt için solaryuma girmeye karar verdiyseniz eğer öncelikli olarak gitmeyi düşündüğünüz solaryum salonu ile ilgili iyi bir araştırma yapın melekler :) Ayrıca solaryumun yan etkileri olduğunu da unutmayın. Eğer tüm araştırmalarınız gitmenizde bir sakınca olmadığını gösteriyorsa solaryum öncesi yapılması gerekenler konusunda yazdığımız makalemiz işinize yarayacaktır. Solaryumdan önce krem sürülür mü sürülmez mi, solaryum öncesi hazırlıklar ile ilgili sorularınızın cevapları bu makalede...Solaryuma girmeden önce hanımların makyajlarını kesinlikle temizlemeleri gerekir. Solaryum öncesi cilt tamamen temiz olmalıdır. Duş yaptıktan sonra solaryuma girildiği takdirde çok daha iyi bir bronzlaşma elde edilebilir. Parfüm ve parfüm içren kremler kesinlikle solaryuma girerken sürülmemelidir. Solaryum esnasında gözleri açıp ışına bakmamak gerekir. Solaryuma girmeden önce üzerimizde herhangi bir takı varsa çıkartılması gerekir, iz yapabilirler.

Güneş ışınlarına maruz kalındığında herhangi bir ters etki yaratan ilaç, antibiyotik, krem solaryum esnasında kullanmamak gerekir.

İdeal ten rengi için, beyaz tenlilerin kar bronzluğu, koyu tenlilerin ise deniz bronzluğu tarzında renk veren makineleri tercih etmeleri önerilir. Solaryuma özel ürünler dışında koruyucu bir madde kullanılmamalıdır. Alkol kullanımından sonra solaryuma girilmemelidir. Çünkü UV ışınları ve ısı, kan dolaşımınızı hızlandıracağından alkol duvarını aşmanız kolaylaşır.
 

Benzer İçerikler

*MeleK*
Cevaplar
5
Görüntüleme
9K
SEVDAARSLAN
SEVDAARSLAN
M
Cevaplar
0
Görüntüleme
961
Misafir
M
M
Cevaplar
0
Görüntüleme
701
Misafir
M
Üst