1. solgar biotin

solgar biotin Forum Okuru

solgan biotin kullananlar memnun kaldınızmı

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında solgar biotin tarafından paylaşıldı.

selam hanımlar son zamanlarda saçlarım inanılmaz dökülmeye başladı bir arkadaşımdan solgar biotin diye bir saç güçlendiricinin olduğunu duydum aranızda bu ürünü kullanıpta memnun kalan varmı ürünün yan etkileri falan inşallah yoktur kullanan varsa deneyimlerini paylaşırsa memnun olurum yorumlara göre bende bu ürünü denemeye karar verecem

solgan biotin kullananlar memnun kaldınızmı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. zayıflama kemeri kullananlar memnun kaldınızmı

zayıflama kemeri kullananlar memnun kaldınızmı

selam hanımlar zayıflama kemeri kullanan varsa öğrenmek istediğim bu üründen memnun kaldınızmı nasıl kilo vermeye etkisi oluyormu ne kadar sıklıkla ve nasıl kullanıyorsunuz
  2. Pantene Aqua Light Kullananlar Memnun Kalır mıyım

Pantene Aqua Light Kullananlar Memnun Kalır mıyım

Arkadaşlar benim saçlarım çok yağlı mutlaka dışarı çıkarken gün aşırı yıkamalıyım. Geçenlerde de bir arkadaşım söyledi ama hem de ucuzmuş saçlarımı daha beter yapmasından korkuyorum. Alan kullanan arkadaşlar varsa önerir misiniz bu şampuanı gerçi pantene saç döken bir şampuan olduğunu da duydum ama hiç kullanmadım daha önce.
  3. Davul fırın kullananlar sizce alsam memnun kalırmıyım

Davul fırın kullananlar sizce alsam memnun kalırmıyım

arkadaşlar davul fırın biraz eskilerde kaldı gibi ama benim fırın bozuldu yenisini pahalısını alacak gücüm yok davul fırınlar daha uygun gibi geldi sizce iyi pişiriyor mu her şeyi? Kullananlardan öneri almak istiyorum. Ucuz diye kısa sürede bozulmaz değil mi?
  4. Angora halı kullananlar memnun kalanlar

Angora halı kullananlar memnun kalanlar

Arkadaşlar yeni halı almayı düşünüyorum ama angora halı nasıldır kullanan varmı temizliği nasıl tüylenme yapıyor mu? Salonuma ve oturma odasına almayı düşünüyorum. Angora olmazsa hangi markayı önerirsiniz? Bide ölçülere göre netten nereden sipariş verebilirim acaba?
  5. İmmu-nat ürünlerini kullananlar memnun kaldınız mı

İmmu-nat ürünlerini kullananlar memnun kaldınız mı

bir arkadaşımın babası prostat kanseri oldu arkadaşlar nette araştırırken gördük de alternatif tıp diyorlar sanırım da kanserli hücreleri küçültüyor muymuş neymiş acaba faydası var mıdır işe yarıyorsa gerçekten arkadaşıma da söyleyeyim. Doğal üretiliyormuş acaba gerçekten doğruluk payı var mı yoksa yine kandırmaca mı bu da??
Etiketler:

Sayfayı Paylaş